imaging-for-empowerment

Обробка зображення для отримання відмінних результатів

Надає необхідні інструменти для підсилення візуальних ефектів фото-оповідань.

Історії для
нового покоління

Як глобальна компанія в галузі рішень для роботи із зображеннями ми маємо надати новому поколінню нові можливості: допомогти його представникам розвинути свої навички та реалізувати свою пристрасть до фотографування, а також надихнути їх, відкривши безмежний потенціал створення візуальних сюжетів.


Ми надаємо молодим людям вміння, інструменти та платформи, за допомогою яких вони можуть ділитися своїми історіями зі світом і створювати нові можливості для себе та своєї спільноти.

Найновіші сюжети

Надання можливостей молоді

Фотографування може бути неймовірно сильним інструментом. Воно дозволяє звернутися до аудиторії та продемонструвати щось світу. Перегляньте наші відео, щоб дізнатися про програму для молоді, яка надає молодим особам змогу візуальними засобами розповісти про Цілі сталого розвитку ООН, а також про програму Miraisha, спрямовану на створення попиту на спеціалістів в галузі професійної фотографії та друку шляхом професійного розвинення молодих людей в Африці.

young-people-programme

Галерея «Нові можливості обробки зображень»

Перегляньте вражаючі зображення, створені учасниками семінарів Canon у різних країнах світу.

Переглянути зображення

Календар заходів

Заходи Canon у різних країнах світу дозволяють людям створювати власні історії та ділитися ними з метою покращити власне життя та життя своєї спільноти.

Ми працюємо в партнерстві з провідними програмами з фотожурналістики, які зводять разом важливі історії та тих, хто їх розповідає, допомагаючи їм сказати своє слово – а це і є наша ціль: створення та натхнення на працю фотожурналістів завтрашнього дню.

canon-pro-visa

Visa pour l’image

Canon вже понад 30 років підтримує Visa pour l’image, один із провідних фестивалів фотожурналістики у світі. Ми проводимо тижневі навчальні курси для слухачів з усієї Європи, допомагаючи їм розповідати свої історії про що завгодно – від конфліктів і природи до людей і довкілля.

Докладніше

opening-world-press-photo

World Press Photo

Canon підтримує програму World Press Photo вже 26 років. Протягом 25 з них ми є спонсором майстер-класів Joop Swart, що допомагають знайти таланти для створення візуальних сюжетів. Ми також проводимо щорічну програму амбасадорів (посланців) для тих, хто розповідає найбільш вражаючі історії, здатні змінити світ.

Докладніше