Canon’s Sustainability Approach

Підхід Canon до сталого розвитку

Наш підхід до сталого розвитку допомагає вирішувати проблеми, які найсильніше впливають на нашу можливість збільшувати позитивний ефект від технологій та послуг обробки зображень.

Наша стратегія

Дізнайтеся про нашу стратегію сталого розвитку, включаючи ключові проблеми, які ми виявили та класифікували.

Завантажити PDF-файл

compass-and-map-in-hand-of-person

Показники нашої діяльності

Дізнайтеся про цілі, які ми встановили для покращення наших показників у межах концепції раціонального використання природно-ресурсного потенціалу (сталого розвитку) до 2020 року.
Наші показники сталого розвитку вже дозволяють нам зберігати рейтинг EcoVadis Gold четвертий рік поспіль.

Ресурсоефективна робота

race-track

Наші клієнти

Наші ініціативи з раціонального використання ресурсів мають максимізувати користь наших рішень для клієнтів. Дізнайтеся, як ми досягаємо цієї мети.

Завантажити PDF-файл

Key-Solution-2_570x652

Canon Global

Стратегія сталого розвитку Canon для регіону EMEA є частиною глобальної концепції сталого розвитку компанії Canon, яка пояснюється в останньому глобальному звіті Canon про раціональне використання ресурсів.

Переглянути стратегію

Звіти про раціональне використання ресурсів

canon-global

Дотримання нормативних вимог і політика

В основі нашої стратегії сталого розвитку лежать фундаментальні принципи, що охоплюють всі аспекти дотримання відповідних нормативних вимог і сертифікації. Ми також розробили політики, які забезпечують постійне вдосконалення нашої системи керування нашим впливом на суспільство та довкілля:

Докладніше