Технічна підтримка

Продукція компанії Canon відома в усьому світі своєю якістю й надійністю. Водночас ми вважаємо, що для користувача якість сервісного обслуговування часто-густо є не менш важливою, ніж технічні характеристики товару. Саме тому в країнах СНД діє мережа сервісних центрів компанії Canon, що забезпечують гарантійне, післягарантійне й договірне обслуговування продукції.

Коли Ви купуєте продукцію компанії Canon у наших авторизованих дилерських центрах, Ви завжди одержуєте дещо більше – високоякісне сервісне обслуговування. А це означає:

  • фірмові запасні частини зі складів у Європі;
  • службу технічної підтримки для авторизованих дилерських і сервісних центрів у Московському представництві компанії Canon;
  • підготовку й сертифікацію фахівців із сервісу в центрах підготовки компанії Canon;
  • гнучку систему договорів сервісного обслуговування.

Увага!

Компанія Canon повідомляє про те, що у продаж поступив пилосос під маркою Canon у Росії. Ця продукція не виробляється компанією Canon і не має до компанії Canon жодного стосунку. Ми рекомендуємо покупцям не купувати цей товар.

З1 травня 2002 р. гарантійний термін на фото- та відеотехніку компанії Canon (аналогову й цифрову) становить 2 роки.

CANON EUROPA SOFTWARE CENTRE — офіційний європейський каталог драйверів компанії Canon

Портал онлайн-підтримки Canon допоможе Вам самостійно Розібратися з виниклою проблемою чи знайти відповідь на запитання щодо продукції Canon, яке цікавить Вас.

Тут міститься вся інформація про цифрові фотоапарати компанії Canon, а також найостанніші оновлення вбудованого програмного забезпечення (fіrmware) для Ваших камер.

Ми звернули увагу на те, що в деяких цифрових дзеркальних фотокамерах EOS-1D Mark III та EOS-1Ds Mark III точність роботи функції автофокусування іноді недостатньо висока. У зв’язку з цим надаємо інформацію щодо причини цього та шляхи її усунення.

Ми звернули увагу на те, що в деяких цифорвих дзеркальних фотоапаратах EOS-1D Mark III та EOS-1Ds Mark III іноді некоректно функціонує дзеркало. У зв’язку з цим надаємо інформацію щодо причини цієї проблеми та шляхи її усунення.

Мы обнаружили, что в редких случаях, на снимках, сделанных при помощи некоторых цифровых камер PowerShot G10, могут появляться линии. Здесь мы хотим дать информацию об этой проблеме и нашу политику по обслуживания таких камер.

Власникам цифрових дзеркальних фотокамер EOS-1D Mark III та EOS-1Ds Mark III

Cкоба кріплення ременя до корпусу відеокамери може пошкодитися

spacer
					image