Інформація для покупців

Логотип "Offіcіally Іmported" означає, що продукція продається через офіційні канали дистрибуції. Офіційно імпортована продукція комплектується настановою з експлуатації та програмним забезпеченням російською мовою, і на неї надається гарантія.

Офіційні канали дистрибуції – це авторизовані центри, які, крім продажів, забезпечують професійну установку, обслуговування й консультації технічних фахівців, що означає швидке рішення будь-яких питань, пов'язаних з копіювальною або будь-якою іншою технікою, виробленою компанією Canon. Авторизовані центри пропонують весь спектр офіційно імпортованих витратних матеріалів – картриджі, тонер, барабани, а також запасні частини й матеріали для копіювання, використання яких забезпечує стабільну, якісну й довгу роботу придбаного обладнання.

Офіційно імпортована продукція компанії Canon – це вибір, що виключає ризик для кінцевого користувача.

Компанія Canon надає гарантію на всю свою продукцію, що поставляється офіційно. Протягом гарантійного строку на це обладнання надається безкоштовне сервісне обслуговування в усіх зазначених сервісних центрахна підставі правильно заповненого гарантійного талона компанії Canon схваленого зразка.

З 2005 року для продукції компанії Canon, що поставляється до країн СНД, використовуються гарантійні талони нового зразка. Нові гарантійні талони відрізняються тим, що на них нанесено штрих-код з унікальним номером. Нові гарантійні талони будуть упроваджуватися поступово замість використаних талонів старого зразка. Тому для кожного виду продукції буде своя дата впровадження гарантійних талонів нового зразка. Для раніше придбаної продукції компанії Canon гарантійне обслуговування буде надаватися за талонами старого зразка відповідно до зазначених в них гарантійних умов і термінів.

Переконайтеся в тому, що на бланку талона правильно зазначено товарну групу виробу:

  • Дзеркальні й цифрові фотокамери, фотоспалахи, об'єктиви
  • Компактні плівкові фотокамери
  • Відеокамери й відеопроектори
  • Факси з лазерним друком, багатофункціональні пристрої з лазерним друком, лазерні принтери, факси FC/PC
  • Факси зі струминним друком, багатофункціональні пристрої зі струминною друком, струминні та сублімаційні принтери, планшетні сканери та сканери для фотоплівки


  • Калькулятори

  • Копіри серій iR продуктивністю до 19 копій/хв. включно і з широкоформатними принтерами (лише у разі встановлення та інсталяції пристрою спеціалістами авторизованого сервісного центру).

Під час купівлі в гарантійному талоні обов'язково повинні зазначатися назва виробу, його серійний номер, дата продажу, назва торговельної організації, її адреса, а також має ставитися печатка й підпис представника торговельної організації або продавця.

На продукцію компанії Canon, офіційно імпортовану до країн СНД, гарантія виробника надається тільки на підставі правильно заповнених талонів вищенаведених зразків. Тому на території країн СНД "всесвітні" (Canon Іnternatіonal Warranty) або "європейські" (Canon European Warranty) гарантійні талони компанії Canon втрачають свою чинність. Авторизовані сервісні центри компанії Canon не надають безкоштовне гарантійне обслуговування продукції компанії Canon, поставленої через неофіційні канали дистрибуції, або продукції без гарантійних талонів вищенаведених зразків.

spacer
					image