ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Програмне забезпечення для створення демонстраційних матеріалів

Розширте власний бізнес за допомогою програмного забезпечення для додрукарської підготовки складних високоприбуткових завдань

Océ Touchstone

Océ Touchstone

Виділіться серед конкурентів, пропонуючи друк фактурних, багатошарових і деталізованих матеріалів для ринку дизайну інтер’єрів, вивісок і поліграфії. Розширення Océ Touchstone дозволяє перевіряти макети перед друком для бездоганних результатів.

Océ Arizona Xpert

Océ Arizona Xpert

Працюйте більш ефективно – створюйте складні й багатошарові матеріали в простий спосіб. Функція самонавчання означає підвищення ефективності та скорочення витрат завдяки можливості зберігати, змінювати й повторювати розроблені макети. Océ Arizona Xpert у пристроях серії Océ Arizona 1300.

Пов’язане програмне забезпечення

Océ ProCut software

Програмне забезпечення Océ ProCut

Ідеальний засіб для постачальників послуг із цифрового друку й різання демонстраційних матеріалів. Автоматизуйте всі етапи: від створення завдання до розрізання готових матеріалів – і насолоджуйтеся перевагами повністю інтегрованого процесу.

ONYX® RIP

ONYX® RIP

Удосконалюйте процеси виробництва з цим високопродуктивним програмним забезпеченням для автоматизації завдань, керування кольором і скорочення витрат.

ONYX® Thrive

ONYX® Thrive

Це програмне забезпечення на базі технології Adobe® PDF Print Engine пропонує комплексне рішення з організації робочого процесу: від створення цифрового файлу до друку й різання.

Подібна продукція

Дізнатися більше про наші рішення супроводу від купівлі до платежу

Зверніться до наших фахівців