ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Програмне забезпечення для створення демонстраційних матеріалів

Розширте власний бізнес за допомогою програмного забезпечення для додрукарської підготовки складних високоприбуткових завдань

Touchstone

Touchstone

Виділіться серед конкурентів, пропонуючи друк фактурних, багатошарових і деталізованих матеріалів для ринку дизайну інтер’єрів, вивісок і поліграфії. Розширення Touchstone дозволяє перевіряти макети перед друком для бездоганних результатів.

Arizona Xpert

Arizona Xpert

Працюйте більш ефективно – створюйте складні й багатошарові матеріали в простий спосіб. Функція самонавчання означає підвищення ефективності та скорочення витрат завдяки можливості зберігати, змінювати й повторювати розроблені макети. Arizona Xpert у пристроях серії Arizona 1300.

Пов’язане програмне забезпечення

ProCut software

Програмне забезпечення ProCut

Ідеальний засіб для постачальників послуг із цифрового друку й різання демонстраційних матеріалів. Автоматизуйте всі етапи: від створення завдання до розрізання готових матеріалів – і насолоджуйтеся перевагами повністю інтегрованого процесу.

ONYX® RIP

ONYX® RIP

Удосконалюйте процеси виробництва з цим високопродуктивним програмним забезпеченням для автоматизації завдань, керування кольором і скорочення витрат.

ONYX® Thrive

ONYX® Thrive

Це програмне забезпечення на базі технології Adobe® PDF Print Engine пропонує комплексне рішення з організації робочого процесу: від створення цифрового файлу до друку й різання.

Подібна продукція

Дізнатися більше про наші рішення супроводу від купівлі до платежу

Зверніться до наших фахівців