CanoScan LiDE 120

Легко створюйте вдома фотографії та документи з високою роздільною здатністю за допомогою цього недорогого, стильного та компактного сканера. Скористайтеся можливістю швидкого та прямого сканування в хмарні служби за допомогою ПК.

Переваги

 • Насолоджуйтеся зісканованими копіями з високою роздільною здатністю до 2400 x 4800 точок/дюйм, яку забезпечує контактний сенсор зображення
 • Створюйте фотографії з винятковою деталізацією та точними кольорами завдяки 48-бітній глибині внутрішнього кольору
 • Заощаджуйте час — кольорова зісканована копія з роздільною здатністю 300 точок/дюйм формату A4 створюється лише за 16 секунд
 • Відчуйте свободу сканування з ПК безпосередньо в хмарні служби
 • Керуйте пристроєм без зайвих зусиль завдяки чотирьом EZ-кнопкам виклику одним дотиком
 • Удосконалюйте текст, графіку та зображення окремо на зісканованих документах за допомогою технології автоматичної корекції документів і фотографій
 • Миттєве розпізнавання документів одним натисканням кнопки Auto Scan
 • Живлення та з’єднання за допомогою єдиного USB-кабелю, що допоможе уникнути безладу на столі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon CanoScan LiDE 120

Високоякісне сканування


Цей недорогий високоякісний сканер дає змогу без зайвих зусиль виконувати всі завдання сканування фотографій і документів у домашніх умовах. Він забезпечує сканування з високою роздільною здатністю до 2400 x 4800 точок/дюйм за допомогою контактного сенсора зображення, чіткий текст, виразні фотографії з винятковим рівнем деталізації й точними кольорами завдяки 48-бітній глибині внутрішнього кольору. Крім цього, швидкість сканування висока — зісканована копія формату A4 з роздільною здатністю 300 точок/дюйм створюється всього за 16 секунд.

Функція підключення до хмари


Легко скануйте й надсилайте високоякісні документи та деталізовані фотографії зі свого ПК в хмарні служби, зокрема Evernote і Dropbox.

Стильний і зручний


Скануйте зі стилем. Цей мініатюрний і стильний сканер не займе багато місця на робочому столі та чудово виглядає в будь-якому домі. Він легко зісканує будь-які типи документів, включно з книгами, при цьому не поступаючися стильним дизайном завдяки сучасній інтегрованій кришці.

Просте керування одним дотиком


Керуйте скануванням із надзвичайною легкістю завдяки чотирьом EZ-кнопкам виклику одним дотиком. Скануйте фотографії та документи простим натисканням кнопки Auto Scan (Автоматичне сканування), яка автоматично розпізнає оригінал та оптимізує параметри відповідним чином. Крім того, одним натисканням спеціальних кнопок можна миттєво створювати PDF-файли, копії та повідомлення електронної пошти.

Удосконалення зображення, що заощаджує час


Відновлюйте та вдосконалюйте фотографії одним натисканням кнопки. За допомогою функції видалення пилу та подряпин можна досягти професійних результатів корекції, автоматично зменшуючи кількість пилу та подряпин, а також відновлюючи тьмяні кольори на старих фотографіях. Окрім того, автоматична корекція документів дає змогу додатково вдосконалити текст, графіку та зображення на зісканованих документах. До інших функцій, які заощаджують час, належать Auto Photo Fix II і Solution Menu EX.

Мінімум кабелів


Завдяки єдиному USB-кабелю для живлення та підключення ви зможете уникнути безладу з кабелями та на столі.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon CanoScan LiDE 120, функції та можливості цієї БФП.

Scanning resolution in dots per inch

Роздільна здатність сканування в точках на дюйм

Send to cloud

Надсилання в хмару

No power connection required

Немає потреби в підключенні до джерела живлення

A4 colour document scan speed

Швидкість сканування кольорових документів A4

One touch operation

Керування одним дотиком

Scan thick documents or magazines

Сканування товстих документів або журналів

PDF files creation function

Функція створення PDF-файлів

LiDE 120
 • Блок сканування — CanoScan LiDE 120
 • USB-кабель
 • Компакт-диск із програмою встановлення, посібники та інші документи, (компакт-диск доступний тільки для ОС Windows)