CanoScan LiDE 110

Цей сканер LiDE із мінімальною конфігурацією обладнано кнопками EZ button для легкого запуску функцій Auto Scan (Автоматичне сканування), Copy (Копіювання), Email (Електронна пошта) та PDF. Користування пристроєм спрощує режим Auto Scan Mode (Режим автоматичного сканування) та функція зменшення наслідків запилення та подряпин.

Переваги

  • роздільна здатність 2400x4800 точок на дюйм із 48-бітною глибиною кольору
  • Сканування документа у форматі А4 із роздільною здатністю 300 точок на дюйм за 16 секунд
  • 4 кнопки EZ для легкого запуску функцій EZ: Auto Scan (Автоматичне сканування), Copy (Копіювання), Email (Електронна пошта) і PDF
  • Інтуїтивна функція зменшення наслідків запилення та подряпи на фотографіях
  • Auto Scan Mode (Режим автоматичного сканування): просте сканування та зберігання

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon CanoScan LiDE 110

Якісне сканування


Цей сканер із мінімальною конфігурацією дає змогу відсканувати будь-які фотографії та документи із вражаючою роздільною здатністю 2400 x 4800 точок на дюйм. Завдяки 48-бітній глибині внутрішнього кольору обробка фотографій виконується із максимальним збереженням деталей. Датчик зображення і валик підтримки мають однакову ширину, що дає змогу відтворювати будь-які фотографії із надзвичайною чіткістю.

Швидке сканування документів у форматі А4 із роздільною здатністю 300 точок на дюйм - всього 16 секунд.

Компактність і стиль


Сканер має надзвичайно компактний стильний дизайн, який робить його бажаним додатком до інтер"єру будь-якого помешкання. Інтегрована кришка дає змогу сканувати документи усіх типів, зокрема книги, без втрати зовнішньої естетики.

Простий у користуванні


Сканер спрощує усі операції, які виконуються простим натисненням однієї з 4 кнопок. Кнопка Auto Scan (Автоматичне сканування) автоматично визначає тип оригіналу і дає змогу сканувати фотографії та документи всього одним натисненням кнопки. Кнопки копіювання, електронної пошти та створення PDF аналогічно полегшують виконання і цих операцій.

Засоби покращення зображення, що не вимагають багато часу


Функція зменшення наслідків запилення та подряпин дає змогу покращити якість зображень на фотографіях. Вона автоматично зменшує запилення та подряпини, а також відновлює вицвілі кольори старих знімків. Технологія Auto Document Fix (Автоматичне фіксування документа) - це технологія, яка окремо покращує якість тексту, графіки та зображень на сканованих документах. До інших функцій, які заощаджують час, належать функція автоматичного фіксування фотографії Auto Photo Fix II і Solution Menu EX.

Живлення через USB


Живлення та підключення сканера виконується через один USB-кабель, що дозволяє зменшити кількість дротів і відповідно безлад.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon CanoScan LiDE 110, функції та можливості цієї БФП.

Scanning resolution in dots per inch

Роздільна здатність сканування в точках на дюйм

No power connection required

Немає потреби в підключенні до джерела живлення

A4 colour document scan speed

Швидкість сканування кольорових документів A4

One touch operation

Керування одним дотиком

Scan thick documents or magazines

Сканування товстих документів або журналів

PDF files creation function

Функція створення PDF-файлів