Canon Optional Wi-Fi Unit WU10

Optional Wi-Fi Unit WU10

Портативний модуль WU10 забезпечує зручне безпроводове сканування зі збереженням результатів сканування на мобільні пристрої без використання кабелів для підключення до мережі чи зовнішнього джерела живлення.

Переваги

  • Безпроводове сканування для роботи в дорозі
  • Зручність і простота користування
  • Сканування до 400 кольорових зображень (200 точок/дюйм) із повністю зарядженим акумулятором
  • Підтримка ОС Mac, Windows, пристроїв iOS і Android
  • Сканування безпосередньо із планшетного ПК або смартфону

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon Optional Wi-Fi Unit WU10

Ідеальне портативне рішення для збереження результатів сканування


Додатковий модуль Wi-Fi WU10 чудово доповнює нашу низку мобільних сканерів imageFORMULA. Він дає змогу виконувати безпроводове сканування в дорозі або в офісі, забезпечуючи ефективнішу роботу без підключення до джерела живлення або мережі.

Просте підключення й використання


Щоб насолоджуватися свободою безпроводової роботи з модулем Wi-Fi WU10, достатньо підключити його через USB до свого мобільного сканера. Завдяки інтуїтивній інформаційній панелі з кольоровими клавішами опанувати роботу з модулем зможуть навіть недосвідчені користувачі.

Швидке сканування звідусіль


Із Wi-Fi сканувати можна будь-де: в офісі, удома, у дорозі чи в центрі обслуговування споживачів. Сканування важливих документів, зокрема договорів, посвідчень і рахунків за комунальні послуги, на мобільний телефон, планшетний ПК або комп’ютер і надсилання їх у попередньо визначені служби керування робочими процесами або хмарні прикладні програми прискорює перевірку даних і прийняття рішень. WU10 дає змогу зісканувати до 400 зображень (200 точок/дюйм) на повністю зарядженому акумуляторі, тож можна насолоджуватися швидким, мобільним і водночас продуктивним скануванням.

Зручне підключення до Wi-Fi


Додатковий модуль Wi-Fi можна використовувати як у режимі точки доступу, так і в режимі станції (однорангова мережа). Якщо потрібно виконати сканування в дорозі, підключіть модуль WU10 до мобільного сканера Canon і активуйте прямий безпроводовий зв’язок із мобільним телефоном чи планшетним ПК. В офісі за допомогою підключення до мережевого сервера Wi-Fi компанії або прямого підключення Wi-Fi можна надати спільний доступ до сканера групі користувачів.

CaptureOnTouch Mobile


Потужне програмне забезпечення для сканування — CaptureOnTouch Mobile — дає змогу сканувати зі збереженням результатів сканування на пристрої iPhone, iPad і Android, де б ви не були. Заощаджуйте дорогоцінний час із функцією однопрохідного двостороннього сканування. Удосконалені інструменти обробки зображень, зокрема автоматичне визначення розміру документа, усунення викривлень і видалення пустих сторінок, щоразу забезпечують неперевершену якість зображення. Цю безкоштовну програму можна завантажити для пристроїв iOS і Android. Пакетне сканування та збереження інформації у хмарі або надсилання у служби керування робочими процесами підвищують продуктивність роботи в дорозі. Додаткові відомості див. у характеристиках відповідного програмного забезпечення.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon Optional Wi-Fi Unit WU10, функції та можливості цієї БФП.

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

USB connection

Підключення через USB