Рішення для сканування uniFLOW

Програмна платформа uniFLOW дає змогу ефективніше використовувати вироби Canon, спрощуючи друк, сканування й керування пристроями. Завдяки модульному дизайну й тісній інтеграції з пристроями Canon вона відкриває безмежні можливості для створення єдиної спеціалізованої системи керування процесами друку й сканування, а також роботою друкарського відділу компанії. 

Платформа uniFLOW оптимізує всі етапи сканування — від сканування безпосередньо з пристрою та простої обробки документів завдяки потужному механізму сканування до доставки копій у будь-яке підтримуване місце призначення.

Зручне сканування з пристроїв Canon

Це рішення спрощує сканування завдяки єдиному інтерфейсу для всіх сумісних багатофункціональних принтерів (imageRUNNER ADVANCE, деякі моделі imageRUNNER та i-SENSYS) і мережевих сканерів Canon (imageFORMULA ScanFront) з надкомпактним дизайном і надійним механізмом подачі паперу.

Easy Scanning

Персоналізоване сканування

Завдяки скануванню в режимі MY PRINT ANYWHERE користувачі бачать лише необхідні робочі процеси з будь-якого пристрою в межах компанії. Маючи права адміністратора, на платформі uniFLOW можна налаштувати робочі процеси, які будуть доступні для всіх або лише для певного відділу, групи чи користувача.

Безпечне сканування

Гнучкі можливості входу користувача, зокрема за допомогою картки, імені користувача та пароля, PIN-коду, коду завдання або анонімного входу, дають змогу запобігти несанкціонованому використанню пристроїв. Крім того, можна обмежити доступ до функцій сканування для певних користувачів, щоб надійно захистити конфіденційну бізнес-інформацію. Журнал аудиту сканування, у свою чергу, забезпечує додаткові можливості звітування.

Secure Scanning
Easy Scanning 2

Легке сканування

Щоб забезпечити ефективність бізнес-процесів, на багатофункціональних пристроях передбачено єдиний вхід у систему для доступу до функцій сканування та друку. Після входу на всіх пристроях використовується єдиний інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс користувача, що полегшує сканування. Користувачі можуть попередньо переглянути зіскановані документи на екрані.

Швидка й гнучка обробка зісканованих зображень

Платформа uniFLOW дає змогу автоматизувати перетворення зісканованих зображень на структуровані документи з високим ступенем стиснення та можливістю пошуку. Перетворені документи можна редагувати, архівувати або інтегрувати в інші системи.

Мережеві сканери ScanFront підтримують платформи uniFLOW, починаючи з версії 5.4. Щоб дізнатися про uniFLOW, зверніться до вповноваженого торгового представника або системного інтегратора Canon. Усі торгові марки та назви продуктів є товарними знаками їх відповідних компаній-власників.