Canon imageFORMULA ScanFront 330

imageFORMULA ScanFront 330

Компактний і надійний кольоровий мережевий сканер підвищує продуктивність роботи та зменшує витрати на ІТ завдяки швидкому та простому керуванню, централізованому адмініструванню й органічній інтеграції у прикладні програми й робочі процеси.

Переваги

 • Стильний компактний дизайн
 • Надійне сканування високої швидкості
 • Простота та зручність використання з налаштовуваними кнопками завдань
 • Заощадження витрат на ІТ завдяки віддаленому керуванню та мережевій інтеграції
 • Розширені функції безпеки
 • Просте налаштування з веб-версію КЗР

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA ScanFront 330

Надійне сканування з високою швидкістю


Компактний сканер ScanFront 330 із продуктивною швидкістю сканування до 30 стор./хв. допоможе оптимізувати робочий процес і зменшити витрати. Користувачі можуть швидко надсилати зіскановані документи в будь-яке розташування мережі, а в разі потреби — багатьом адресатам одночасно. Новий механізм ролика подавання та прямий шлях подавання паперу дають змогу без проблем сканувати документи різного формату: від товстого й тонкого паперу, карток, документів завдовжки 1 м, паперу формату A3 (у режимі сканування складених сторінок) до тиснених карток.

Простота та зручність використання


ScanFront 330 забезпечує просте й зручне сканування. Інтуїтивно зрозумілий 8,4-дюймовий кольоровий сенсорний екран високої чіткості та налаштовувані кнопки завдань гарантують оперативний і чіткий розподіл файлів між різноманітними розташуваннями (електронна пошта, мережеві папки, FTP, USB, факс і принтер). До корисних функцій, які заощаджують час, належать функція надсилання зісканованих документів на особисту адресу електронної пошти та функція ситуативного надсилання факсів, що дає змогу вводити відомості про отримувача факсу безпосередньо під час сканування.

Зручні можливості віддаленого керування


Простий у налаштуванні та керуванні, сканер ScanFront 330 допомагає зменшувати витрати на ІТ. Додавання сканера до мережі не вимагає жодного додаткового апаратного чи програмного забезпечення, зокрема встановлення програмного забезпечення сервера. IT-адміністратори можуть дистанційно виконувати оновлення, створювати резервні копії та відновлювати параметри за допомогою звичайного веб-браузера або робити це все на багатьох пристроях одночасно завдяки програмі ScanFront Administration Tool.

Досконала інтеграція


Ми гарантуємо досконалу інтеграцію у службові прикладні програми. Індексні файли метаданих (формату CSV або XML) можна передавати під час кожного сканування та використовувати їх для найменування файлів зображення, що полегшує класифікацію в офісних системах. Крім того, для розробників передбачено комплект засобів розробки та, зокрема, веб-версію, за допомогою якої можна запускати програмне забезпечення ScanFront на окремих веб- та хмарних серверах. Це надає розробникам і відділам ІТ ширші інтеграційні можливості для створення власних інтегровуваних індивідуальних рішень для своїх службових прикладних програм.

Надійна система безпеки


ScanFront 330 обладнано цілою низкою розширених функцій безпеки, що забезпечують можливість повного контролю користувачів над доступом, керуванням і розподілом інформації. До таких функцій належить перевірка імені та паролю ідентифікатора пристрою та автоматичний вихід після певного часу простою. Передбачено централізоване адміністрування індивідуальних обмежень для користувачів і моніторинг їх дій, а також надсилання захищених документів завдяки функції шифрування PDF і захисту паролем для безпечного перегляду, редагування та друку.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA ScanFront 330, функції та можливості цієї БФП.

Scanning speed A4 (single sided)

Швидкість сканування аркушів формату A4 (односторонніх)

Automatic document feeder

Автоматичний подавач документів

Up to 3,000 sheets per day

До 3000 аркушів на день

Intelligent network scanning

Інтелектуальне мережеве сканування

8.4” touch screen

Сенсорний екран із діагоналлю 8,4 дюйма

Double-sided scanning

Двостороннє сканування

Scan to Folder

Сканування в папку

Scan to FTP

Сканування на FTP

Scan to email

Сканування в електронну пошту

Scan to USB memory

Сканування в USB-пам’ять

Scan to printer

Сканування на принтер

Scan to FAX

Сканування для надсилання факсом

 • Сканер

 • Документація

 • Диск із програмою установки

 • адаптер змінного струму

 • Силовий кабель

 • Роликовий подавач

Програмне забезпечення з комплекту поставки

ScanFront Administration Tool

Засіб адміністрування дає змогу керувати кількома сканерами ScanFront одночасно. Використовуючи його, ви зможете перевіряти поточний стан сканерів ScanFront у мережі, настроювати параметри, керувати користувачами, а також здійснювати резервне копіювання та відновлення даних конфігурації.

ScanFront Administration tool
ScanFront service software

Програмне забезпечення ScanFront Service

Програмне забезпечення Canon ScanFront Service розширює мережеві функції сканерів ScanFront. У ньому можна налаштувати надсилання зісканованих зображень у мережеві розташування, для яких вимкнуто безпосереднє передавання зі сканера, наприклад:

•  Розташування в іншому сегменті мережі
•  Принтери в мережі
•  Спільні папки на комп’ютерах, які визначаються за IP-адресою
•  Деякі мережеві сховища даних (NAS)

Пакет SDK

Наша програма для розробників бізнес-рішень Business Solutions Developer Programme (BSDP) дає змогу отримувати доступ до широкого спектру технічної інформації та допомагати нам у розробці програм бізнес-класу. Щоб отримати більше інформації щодо SDK, завітайте на сторінку Canon Developer Programme.

Easy Scanning

Сумісність із uniFLOW

Завдяки підтримці мережевого сканера документів Canon ScanFront платформа uniFLOW дає змогу оптимізувати робочі процеси сканування й використовувати додаткові переваги виробів Canon. Компактний сканер ScanFront із надійним механізмом подачі документів можна розташувати в зручному місці, щоб ефективно сканувати цілу низку документів.