Canon imageFORMULA P-208

imageFORMULA P-208

Компактний і стильний мобільний сканер P-208 — це ідеальне рішення для роботи в дорозі та вдома. АПД на 10 аркушів і високошвидкісне двостороннє сканування забезпечують незмінно високий рівень продуктивності.

Переваги

  • Мініатюрна, надлегка та універсальна конструкція
  • Продуктивне двостороннє сканування зі швидкістю 16 зобр./хв і АПД на 10 аркушів
  • Підтримка сканування тиснених карток і фотографій
  • Зручна, інтуїтивна технологія «підключи та скануй»
  • Підтримка Mac і Windows
  • Додатковий модуль Wi-Fi WU10

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA P-208

Високопродуктивне сканування в дорозі


Тендітний P-208 забезпечує вражаючі результати двостороннього сканування зі швидкістю до 16 зобр./хв (чорно-білий режим). Пакетне сканування з інтегрованим АПД на 10 аркушів — це ідеальне рішення для сканування договорів і супровідних документів. P-208 не обтяжить у дорозі, тому що він не більший ніж звичайна лінійка та важить лише 600 г. Підключення через USB гарантує високу ефективність роботи будь-де: вдома чи в дорозі.

Переваги технології «підключи та скануй» у дорозі


Стильний, компактний і надлегкий P-208 пропонує виняткові переваги технології «підключи та скануй». У режимі автозапуску підключіть сканер через USB до комп’ютера під керуванням Windows або Mac, щоб запустити вбудоване програмне забезпечення Canon для захоплення зображень CaptureOnTouch Lite. Кілька секунд — і можна сканувати, не встановлюючи додаткове програмне забезпечення або драйвери.

Сканування різноманітних документів


P-208 підтримує сканування з цілої низки носіїв: від аркушів формату A4 до документів нестандартного формату, як-от тиснених карток, що особливо зручно в дорозі. Можливість сканування рахунків за комунальні послуги та перетворення старих фотографій у високоякісні цифрові зображення завдяки спеціальній функції максимально точного відтворення оригіналів дає змогу зберігати документи в цифровому форматі.

Зручна обробка зображень


Низка функцій обробки зображення P-208, зокрема автоматичне визначення кольору, визначення орієнтації тексту й підвищення чіткості тексту, забезпечують відмінні результати сканування та заощаджують дорогоцінний час. Завдяки функції «Повністю автоматичний режим», яка автоматично застосовує оптимальні параметри для кожного документа, сканування стає зручним та інтуїтивним. Просто завантажте документи та скануйте!

Зручність безпроводового сканування


Для повної свободи сканування доповніть пристрій P-208 модулем WU10 Wi-Fi і акумулятором. Це дасть змогу виконувати безпроводове сканування документів зі збереженням результатів сканування одразу на смартфон, планшетний ПК або комп’ютер і надавати спільний доступ до них різним користувачам і пристроям за допомогою мережевого сервера або домашнього маршрутизатора.

CaptureOnTouch Mobile


Підключіть до P-208 додатковий модуль WU10, щоб використовувати програму Canon CaptureOnTouch Mobile і сканувати безпосередньо на iPhone®, iPad® або Android-пристрій. Заощаджуйте дорогоцінний час із функцією однопрохідного двостороннього сканування документів. Удосконалені інструменти обробки зображення, як-от автоматичне визначення розміру документа, автоматичне усунення викривлень і видалення пустих сторінок, щоразу забезпечують неперевершену якість зображення. Цю безкоштовну програму можна завантажити для пристроїв iOS і Android.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA P-208 , функції та можливості цієї БФП.

ADF

Автоматичний подавач документів

USB connection

Підключення через USB