Canon imageFORMULA DR-G1130

imageFORMULA DR-G1130

Високошвидкісний продуктивний сканер формату A3 високої якості для особливих і відповідальних завдань сканування. Ідеальне рішення для централізованих або віддалених офісів чи спеціалізованих центрів сканування.

DR-G1130

Переваги

 • Високошвидкісне кольорове сканування — до 200 зобр./хв
 • Автоматичний подавач документів на 500 аркушів
 • Надійний подавач для роботи з різноманітними типами документів
 • Подавання спереду та U-подібний шлях подавання для зручної роботи
 • Міцна конструкція для великих робочих навантажень
 • Високоякісна обробка зображень

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon imageFORMULA DR-G1130

Продуктивна робота, високошвидкісне сканування


Працюйте ефективніше з високошвидкісним і продуктивним сканером DR-G1130. Скануйте зі швидкістю 130 стор./хв і 260 зобр./хв у чорно-білому режимі та у відтінках сірого.
Особлива мікросхема забезпечує максимальну швидкість роботи навіть під час використання кількох функцій обробки зображення. Завдяки подавачу документів на 500 аркушів можна виконувати пакетне сканування документів, заощаджуючи дорогоцінний час.

Розширені можливості роботи з документами


Низка розширених функцій роботи з папером підвищує ефективність сканування й забезпечує кращі результати сканування комплекту будь-яких типів документів. Плаский шлях подавання паперу дає змогу виконувати безперервне сканування та запобігає пошкодженню тонкого паперу, а три режими подавання паперу гарантують надійну обробку різноманітних типів документів. Датчики виявлення скоб DR-G1130 запобігають пошкодженню документів, а функція ультразвукового розпізнавання подавання паперу по два аркуші попереджає користувачів про рідкісні випадки подвійної подачі.

Розроблено з турботою про користувачів


Зручний у використанні сканер DR-G1130 із подаванням спереду надає можливість подавати та отримувати документи без зайвих зусиль і не піднімаючись із крісла. Крім того, усі кнопки панелі керування та завдань добре видно, адже розташовано їх на рівні очей.

Створено для великих робочих навантажень


DR-G1130 із компактним і водночас міцним корпусом допоможе впоратись із щоденними робочими навантаженнями сучасного бізнесу, виконуючи до 30 000 операцій сканування на день. Це ідеальне рішення для різних підрозділів компанії, зокрема центральних корпоративних офісів і центрів сканування.

Високоякісна обробка зображень


Забезпечувати незмінно високу якість зображення DR-G1130 допомагає ціла низка інтелектуальних функцій обробки зображення. Удосконалений метод усунення викривлень дає змогу не тільки виявляти документи, завантажені під кутом, і вирівнювати їх, а й перевіряти наявність перекошеного тексту на зісканованих зображеннях. У режимі сканування складених сторінок можна сканувати носії щонайбільше формату A1. Функція багатопотокового сканування забезпечує подвійне виведення зображень, як-от чорно-білих для прикладних програм оптичного розпізнавання тексту або кольорових для архівації, а функція виділення символів посилює чіткість для кращого оптичного розпізнавання тексту.

Гнучкі можливості й програмне забезпечення


Полегшене сканування брошурованих матеріалів можна досягти, підключивши до DR-G1130 додатковий планшетний сканер Canon для документів формату A3 201 або A4 101. Інші можливості — це штампування після сканування та розшифровування спеціальних кодів. Додається програмне забезпечення Canon CapturePerfect для зручного пакетного сканування з використанням підключення до SharePoint.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-G1130, функції та можливості цієї БФП.

Scanning speed A4 (single sided)

Швидкість сканування аркушів формату A4 (односторонніх)

Automatic document feeder

Автоматичний подавач документів

Scanning speed A4 (single sided)

Денний обсяг сканування

A3

Двостороннє сканування у форматі A3

icon

Ефективне пакетне сканування

USB connection

Вдосконалена якість зображення

 • Сканер

 • Диск із програмою установки

 • Диск із програмним забезпеченням Kofax VRS

 • Документація

 • USB-кабель

 • Силовий кабель

 • Ганчірка для протирання

Програмне забезпечення з комплекту поставки

Дізнайтеся більше про програмне забезпечення, що входить до комплекту цього сканера.

Програми Canon

capture_perfect.jpg

Програма Capture Perfect

Ця потужна програма дає змогу швидко й ефективно здійснювати пакетне сканування документів. У ній передбачено розширені параметри виводу, а також можливості перегляду в кількох вікнах і в режимі ескізів.

 • За допомогою низки функцій, що дають змогу видаляти викривлення та поліпшувати чіткість і різкість, ви зможете раз у раз отримувати незмінно точні цифрові документи
 • Скануйте документи безпосередньо в електронну пошту, PDF-файли або файли інших форматів, а також у презентації натисканням однієї кнопки
 • Реєструйте та редагуйте регулярні завдання, змінюйте їх порядок і керуйте ними без особливих зусиль
 • Підтримка програмного забезпечення Kofax VRS

Сумісність: ОС Windows

Докладніше >

Програми інших розробників програмного забезпечення

Kofax VRS

VRS — провідне програмне забезпечення для обробки зображень, яке дає змогу скоротити час на підготовку документів, підвищити якість зісканованих зображень і забезпечити максимальну продуктивність сканерів під час роботи з великими обсягами документів. Підвищення продуктивності завдяки збільшенню чіткості та точності розпізнавання символів.
Сумісність: ОС Windows

Пакет SDK

BSDP

Наша програма для розробників бізнес-рішень Business Solutions Developer Programme (BSDP) дає змогу отримувати доступ до широкого спектру технічної інформації та допомагати нам у розробці програм бізнес-класу. Щоб отримати більше інформації щодо SDK, завітайте на сторінку Canon Developer Programme.