Canon imageFORMULA DR-C225W

imageFORMULA DR-C225W

DR-C225W із вбудованим модулем Wi-Fi забезпечує бездротове сканування з мобільних телефонів, планшетних ПК і комп’ютерів. Це ідеальний пристрій для офісу, зйомки документів у пунктах роздрібної торгівлі та сканування в домашніх умовах.

DR-C225W

Переваги

 • Надкомпактна конструкція з унікальним J-подібним шляхом подавання паперу
 • Високошвидкісне сканування за допомогою Wi-Fi: до 50 зобр./хв
 • Повний комплект програмного забезпечення для усіх потреб сканування
 • Додаткові функції обробки зображення
 • Просте та легке сканування завдяки інтуїтивним функціям

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-C225W

Зручні функції зйомки та спільного доступу


DR-C225W із вбудованим модулем Wi-Fi полегшує роботу зі споживачами та прискорює прийняття рішень. Він дає змогу ефективно виконувати пакетну зйомку документів прямо в пункті продажу за допомогою пристроїв iPad®, iPhone® і Android. Щоб важливі дані споживачів швидше оброблялись, їх можна швидко перевірити та одразу ж надіслати до хмарної служби керування робочими процесами й систем керування інформацією. У компаніях можна налаштувати бездротовий доступ до DR-C225W для корпоративних відділів і невеликих офісів. Простий у використанні інструмент налаштування бездротового з’єднання забезпечує більш плавне переключення між режимом точки доступу та режимом станції (режим інфраструктури). Із DR-C225W можна працювати також через звичайний USB-інтерфейс.

Компактний корпус, неповторний дизайн


Завдяки унікальному вертикальному J-подібному тракту подавання документів пристрій DR-C225W не займає багато місця під час сканування. Сканер можна зручно розташувати в умовах обмеженого простору: на невеликому вузькому столі, підвіконні або прилавку пункту продажу.

Швидке та гнучке сканування


Для швидкої й ефективної командної роботи DR-C225W пропонує двостороннє сканування зі швидкістю до 50 зобр./хв у режимі Wi-Fi.¹ Автоматичний подавач документів на 30 аркушів із вбудованою функцією ультразвукового розпізнавання подавання паперу по два аркуші забезпечує надійну обробку комплектів різноманітних документів. Вибір шляху прямого подавання дає змогу легко сканувати посвідчення, фотографії та документи завдовжки 3 м.

Розгорнута обробка зображення


DR-C225W має функції удосконаленої обробки зображень, зокрема автоматичне визначення кольору, підвищення чіткості тексту й усунення викривлень. Технологія багатопотокового сканування MultiStream™ забезпечує одночасне виведення зображень у різних режимах сканування.

CaptureOnTouch


Завдяки покроковому інтерфейсу користувача CaptureOnTouch з використанням піктограм сканування стало ще легшим та інтуїтивно зрозумілішим. Нові функції забезпечують широкий ряд ефективних і при цьому простих у використанні можливостей сканування та редагування документів, що будуть у вас завжди під рукою. У повністю автоматичному режимі технологія CaptureOnTouch застосовує оптимальні параметри сканування відповідно до вмісту документа.

CaptureOnTouch Mobile


Ця програма, яку можна завантажити безкоштовно, дає змогу виконувати пакетне сканування зі збереженням результатів сканування на мобільний пристрій або планшетний ПК та пропонує розширені функції обробки зображення, зокрема автоматичне визначення розміру документа, усунення викривлень і видалення пустих сторінок.

¹ Швидкість сканування може відрізнятися залежно від мережі Wi-Fi.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-C225W, функції та можливості цієї БФП.

icon

Швидкість сканування аркушів формату A4 (односторонніх)

Automatic document feeder

Автоматичний подавач документів

Scanning speed A4 (single sided)

Денний обсяг сканування

Double-sided scanning

Двостороннє сканування

USB connection

Підключення через USB

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tilting control panel

Легке інтуїтивно зрозуміле сканування

eCOPY

Створення та редагування PDF-файлів

icon

Автоматичний подавач документів

 • Сканер

 • Документація

 • Диск із програмою установки

 • Диск із програмним забезпеченням eCopy PDF Pro

 • USB-кабель

 • адаптер змінного струму

 • Силовий кабель

Програмне забезпечення з комплекту поставки

Дізнайтеся більше про програмне забезпечення, що входить до комплекту цього сканера.

Програми Canon

Capture on Touch

CaptureOnTouch 3

За допомогою зручного інтерфейсу CaptureOnTouch можна з легкістю сканувати паперові документи, щоб створювати цифрові архіви, зберігати ці документи та надсилати їх до кількох місць призначення, зокрема хмарних служб. Створюйте PDF-файли з можливістю пошуку за допомогою вбудованої технології оптичного розпізнавання символів (OCR).

Сумісність: ОС Windows і Mac

CaptureOnTouch Pro

Цей сканер постачається з CaptureOnTouch, зручним професійним програмним забезпеченням Canon. Оцифровуйте й класифікуйте зіскановані пакети документів без зайвих зусиль, інтегруйте сканер Canon у процеси документообігу й бізнес-операції та працюйте продуктивніше.

Сумісність: ОС Windows

Докладніше >

CaptureOnTouch Pro

Програма для сканування на мобільні пристрої

COT Mobile

CaptureOnTouch Mobile

CaptureOnTouch Mobile — це проста у використанні безкоштовна програма, яка дає змогу сканувати зображення за допомогою певних моделей сканерів Canon imageFORMULA безпосередньо на мобільні пристрої через мережу Wi-Fi.

 • Заощаджуйте час завдяки двосторонньому скануванню документів за один прохід
 • Створюйте професійно зіскановані зображення завдяки автоматичному визначенню розміру документа, усуненню викривлень і видаленню порожніх сторінок
 • Програма доступна на платформі Android, а також пристроях iPhone і iPad.
Завантажити з App Store
завантажити з магазину Google Play

Програми інших розробників програмного забезпечення

eCOPY

Це потужна та проста у використанні програма для перегляду, створення, редагування та перетворення PDF-файлів. У програмі eCopy передбачено багаті можливості для позначення, анотування та редагування, зокрема створення форм для заповнення з автоматичним розпізнаванням полів. Окрім того, у ній передбачено повний набір інструментів для захисту та підписання документів.
Сумісність: ОС Windows

Paperport

Відкрийте для себе новий рівень керування документами завдяки простому у використанні, але від цього не менш потужному програмному забезпеченню, яке допомагає розкрити весь потенціал сканера Canon. Позбавтеся від безладу в паперових документах і забезпечте ефективну роботу свого домашнього офісу завдяки можливості сканувати, систематизувати та шукати документи, а також ділитися ними з іншими людьми.
Сумісність: ОС Windows

OmniPage

За допомогою вбудованої технології оптичного розпізнавання символів (OCR) програма OmniPage перетворює документи, зіскановані за допомогою сканера Canon, на зручний для редагування вміст. Ви можете перетворити паперові документи на цифрові файли з можливістю редагування, зберігши для них макет вихідного документа, зокрема колонки, кольори, зображення та графіку.
Сумісність: ОС Windows

Presto BizCard

Будьте завжди на зв’язку зі своїми бізнес-контактами завдяки програмному забезпеченню Presto! Програма BizCard для сканера. Вона допоможе вам швидко та легко перетворити вкрай важливу контактну інформацію з візиток у набір цифрових даних зі зручними можливостями для пошуку, редагування, керування та синхронізації.
Сумісність: ОС Windows і Mac

Presto PageManager

PageManager — це потужний інструмент для користувачів Mac з ефективними засобами для ведення документообігу. Він має просту вбудовану технологію оптичного розпізнавання символів (OCR) і дає змогу зберігати, редагувати та систематизувати зіскановані цифрові документи, а також ділитися ними з іншими людьми. Це чудове поєднання професійних засобів для обробки файлів із простим інтерфейсом користувача.
Сумісність: комп’ютери Mac

Пакет SDK

Програма BSDP

Наша програма для розробників бізнес-рішень Business Solutions Developer Programme (BSDP) дає змогу отримувати доступ до широкого спектру технічної інформації та допомагати нам у розробці програм бізнес-класу. Щоб отримати більше інформації щодо SDK, завітайте на сторінку Canon Developer Programme.