Canon imageFORMULA DR-C225

imageFORMULA DR-C225

Тонкий і надкомпактний imageFORMULA DR-C225 — експерт у галузі економії простору. Унікальний вертикальний тракт подачі паперу в формі літери "J" робить пристрій ідеальним для активних відділів та невеликих офісних столів.

DR-C225

Переваги

 • Тонкий і компактний з унікальним вертикальним трактом подачі паперу у формі літери "J"
 • Просте та легке сканування завдяки інтуїтивним функціям
 • Висока швидкість сканування в дуплексному режимі: до 50 стор./хв із роздільною здатністю 300 точок/дюйм
 • Повний комплект програмного забезпечення для усіх потреб сканування
 • Гібридна модель для Windows і Mac

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon imageFORMULA DR-C225

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-C225, функції та можливості цієї БФП.

icon

Швидкість сканування аркушів формату A4 (односторонніх)

Automatic document feeder

Автоматичний подавач документів

Scanning speed A4 (single sided)

Денний обсяг сканування

Double-sided scanning

Двостороннє сканування

USB connection

Підключення через USB

ADF

Автоматичний подавач документів

Tilting control panel

Легке інтуїтивно зрозуміле сканування

eCOPY

Створення та редагування PDF-файлів

Windows & Mac compatible

Сумісність з ОС Windows і Mac

 • Сканер

 • Документація

 • Диск із програмою установки

 • Диск із програмним забезпеченням eCopy PDF Pro

 • USB-кабель

 • адаптер змінного струму

 • Силовий кабель

DR-C225 Video

Програмне забезпечення з комплекту поставки

Дізнайтеся більше про програмне забезпечення, що входить до комплекту цього сканера.

Програми Canon

Capture on Touch

CaptureOnTouch 3

За допомогою зручного інтерфейсу CaptureOnTouch можна з легкістю сканувати паперові документи, щоб створювати цифрові архіви, зберігати ці документи та надсилати їх до кількох місць призначення, зокрема хмарних служб. Створюйте PDF-файли з можливістю пошуку за допомогою вбудованої технології оптичного розпізнавання символів (OCR).

Сумісність: ОС Windows і Mac

CaptureOnTouch Pro

Цей сканер постачається з CaptureOnTouch, зручним професійним програмним забезпеченням Canon. Оцифровуйте й класифікуйте зіскановані пакети документів без зайвих зусиль, інтегруйте сканер Canon у процеси документообігу й бізнес-операції та працюйте продуктивніше.

Сумісність: ОС Windows

Докладніше >

CaptureOnTouch Pro

Програми інших розробників програмного забезпечення

eCOPY

Це потужна та проста у використанні програма для перегляду, створення, редагування та перетворення PDF-файлів. У програмі eCopy передбачено багаті можливості для позначення, анотування та редагування, зокрема створення форм для заповнення з автоматичним розпізнаванням полів. Окрім того, у ній передбачено повний набір інструментів для захисту та підписання документів.
Сумісність: ОС Windows

Paperport

Відкрийте для себе новий рівень керування документами завдяки простому у використанні, але від цього не менш потужному програмному забезпеченню, яке допомагає розкрити весь потенціал сканера Canon. Позбавтеся від безладу в паперових документах і забезпечте ефективну роботу свого домашнього офісу завдяки можливості сканувати, систематизувати та шукати документи, а також ділитися ними з іншими людьми.
Сумісність: ОС Windows

OmniPage

За допомогою вбудованої технології оптичного розпізнавання символів (OCR) програма OmniPage перетворює документи, зіскановані за допомогою сканера Canon, на зручний для редагування вміст. Ви можете перетворити паперові документи на цифрові файли з можливістю редагування, зберігши для них макет вихідного документа, зокрема колонки, кольори, зображення та графіку.
Сумісність: ОС Windows

Presto BizCard

Будьте завжди на зв’язку зі своїми бізнес-контактами завдяки програмному забезпеченню Presto! Програма BizCard для сканера. Вона допоможе вам швидко та легко перетворити вкрай важливу контактну інформацію з візиток у набір цифрових даних зі зручними можливостями для пошуку, редагування, керування та синхронізації.
Сумісність: ОС Windows і Mac

Presto PageManager

PageManager — це потужний інструмент для користувачів Mac з ефективними засобами для ведення документообігу. Він має просту вбудовану технологію оптичного розпізнавання символів (OCR) і дає змогу зберігати, редагувати та систематизувати зіскановані цифрові документи, а також ділитися ними з іншими людьми. Це чудове поєднання професійних засобів для обробки файлів із простим інтерфейсом користувача.
Сумісність: комп’ютери Mac

Пакет SDK

BSDP

Наша програма для розробників бізнес-рішень Business Solutions Developer Programme (BSDP) дає змогу отримувати доступ до широкого спектру технічної інформації та допомагати нам у розробці програм бізнес-класу. Додаткову інформацію про пакети SDK див. на веб-сайті BSDP.