Canon imageFORMULA DR-9050C

imageFORMULA DR-9050C

Сканер imageFORMULA DR-9050C – це висока швидкість та якість сканування для підприємств, які шукають способів підвищити продуктивність роботи та зменшити витрати.

Переваги

  • Сканування в кольорі з високою швидкістю – 90 сторінок на хвилину з роздільною здатністю 200 та 300 точок на дюйм
  • Зручна для користувача фронтальна подача
  • Високоефективна подача на 500 аркушів
  • Короткий термін розігрівання для енергозбереження
  • Розгорнута обробка зображення
  • Надійність – робочий цикл на 27 000 відбитків щодня
  • Вбудована програма Capture Perfect

Докладний опис властивостей

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-9050C

Продуктивність саме тоді, коли потрібно


DR-9050C дозволяє сканувати із високою швидкістю 90 сторінок на хвилину в кольорі, чорно-білому режимі, з роздільною здатністю 300 точок на дюйм (А4, вертикальна орієнтація). Спеціальна вбудована мікросхема обробки зображення дає змогу зберігати повну номінальну швидкодію навіть якщо вибрано кілька функцій обробки зображення.

Дизайн з урахуванням потреб оператора


Сканер DR-9050C із фронтальною подачею забезпечує зручність у роботі, адже надає можливість завантажувати, подавати та отримувати документи без зайвих зусиль, не піднімаючись із крісла. Крім того, всі кнопки панелі керування та завдань добре видно, адже вони розташовані на рівні очей.

Гнучкість та висока ефективність


Рахунки, накладні, звіти, графіки – лише невелика частина щоденного ділового документообігу. DR-9050C забезпечує можливість зручно працювати з ними, допомагаючи підвищити продуктивність роботи та зменшити витрати на роботу з паперами.

Автоматичний пристрій подачі документів у форматі А3 дозволяє працювати з комплектами до 500 аркушів і підтримує 3 різні режими подачі паперу. Надійний механізм подачі легко подає та розділяє змішані види документів, а в тих рідкісних випадках, коли виникає помилка, ультразвуковий сенсор подвійної подачі негайно повідомляє користувача про швидкий спосіб усунення проблеми.

Сканер DR-9050C може пишатися і переконливими характеристиками екологічності, адже це – один із найбільш енергоефективних сканерів свого класу.

Розгорнута обробка зображення


Вражаючий набір таких потужних функцій, як автоматичне визначення кольору, розпізнавання орієнтації тексту, автоматична зміна розміру та виявлення викривлень забезпечують високу якість та оптимальну продуктивність.

Створений для навантаження


Сканер DR-9050C візьме на себе найважчу роботу і надійно виконає передбачений робочий цикл на 27 000 відбитків щодня.

Програмне забезпечення та додаткові можливості


Програмне забезпечення Canon включене в сканер DR-9050C, також доступний пакет Capture Perfect Software Developers Kit (SDK), який легко можна встановлювати відповідно до особистих потреб.

Технічні характеристики виробу

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-9050C, функції та можливості цієї камери.