Canon imageFORMULA DR-2020U

imageFORMULA DR-2020U

Швидкий і простий у користуванні сканер DR-2020U з різноманітними функціями обробки документів допоможе вам вдосконалити організацію документообігу у вашому офісі, заощадити витрати і забезпечити рентабельність.

Переваги

  • Високошвидкісне кольорове сканування — 20 стор./хв або 40 зобр./хв (із роздільною здатністю 200 точок/дюйм)
  • Вдосконалена якість зображення
  • Підтримка різних способів сканування: пристрій автоматичного подавання документів, планшетний блок і унікальний пристрій подавання візитних карток
  • Швидке і просте сканування за допомогою програми CaptureOnTouch
  • Потужне програмне забезпечення в комплекті

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA DR-2020U

Простота використання, гнучке настроювання сканування


Проста в користуванні модель DR-2020U забезпечує зручні можливості високошвидкісного двостороннього сканування для невеликих офісів і домашнього використання, не поступаючись у якості та функціональності.

У компактному сканері DR-2020U зі стильним чорним корпусом передбачено три гнучкі функції сканування, завдяки яким він ідеально підходить для обробки різноманітних типів документів — від об’ємних комплектів рахунків та звітів до книжок, архівних матеріалів, що потребують обережного поводження, і візитних карток.

Високошвидкісне сканування


Завдяки високошвидкісному двосторонньому скануванню, яке здійснюється з однаковою швидкістю як у кольоровому, так і в чорно-білому режимі, ви зможете значним чином оптимізувати продуктивність роботи. Використовуючи автоматичний пристрій подачі документів, пристрій DR-2020U забезпечує сканування зі швидкістю 20 стор./хв. (40 зобр./хв.) і роздільну здатність у 200 точок/дюйм.

Вдосконалена якість зображення


Розширені функції обробки зображень забезпечують результат найвищої якості. Серед таких функцій – усунення слідів перфорації, автоматичне визначення розміру, усунення викривлень і режим покращення тексту, який забезпечує ідеальну чіткість зображення, мінімізує розмір файлу та пришвидшує обробку. Інноваційна технологія сенсора зображення від Canon, що забезпечує роздільну здатність 600 точок на дюйм і корекцію тривимірного колірного простору, передбачає оптимальний результат сканування кольорових документів і фотографій.

Гнучкі можливості сканування


Користувачі можуть завантажувати у пристрій автоматичної подачі до 50 аркушів або подавати оригінали вручну, використовуючи планшетний блок. Крім того у сканері передбачено спеціальний пристрій для зчитування візиток, у який можна помістити до 15 карток для швидкої пакетної обробки контактних даних.

Просте керування одним дотиком


Навіть необізнані зі скануванням користувачі зможуть без зайвих зусиль користуватися сканером DR-2020U. Його інтуїтивно зрозуміла панель керування має 3 кнопки з відповідними позначками для швидкого й ефективного запуску звичних завдань, таких як сканування для надсилання електронною поштою, сканування в папку або сканування для друку. У свою чергу, розроблене компанією Canon програмне забезпечення CaptureOnTouch теж спрощує процес сканування, заощаджує час і запобігає збоям.

Потужні програми


У комплект сканера DR-2020U входить пакет багатофункціонального програмного забезпечення, що пропонує засоби для ефективного сканування, редагування, зберігання та організації документів. За допомогою програми PaperPort користувачі мають змогу надсилати файли зображень безпосередньо в систему Microsoft SharePoint або в інші програми. Інші корисні програми: Canon CapturePerfect, BizCard, Nuance OmniPage та eCopy PDF Pro Office.

Економне енергоспоживання


Сканер DR-2020U відповідає вимогам стандарту Energy Star і передбачає можливість автоматичного ввімкнення і вимкнення разом із ПК, до якого його приєднано.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA DR-2020U, функції та можливості цієї БФП.