Canon Flatbed Scanner Unit 201

Сканери для зчитування документів

Flatbed Scanner Unit 201

Canon Flatbed Scanner Unit 201

Швидкісний додатковий планшетний сканер формату A3 чудово підходить для сканування документів на тонкому папері та брошурованих матеріалів.

Насолоджуйтеся бездоганною спільною роботою блока планшетного сканування Canon Flatbed Scanner Unit 201 та пристроїв серії imageFORMULA, яка розширює можливості та дає змогу сканувати документи на тонкому папері, книги та журнали з більшою чіткістю.

Переваги

 • Високопродуктивний планшетний сканер формату A3
 • Сканування аркуша формату A3 лише за 3,5 сек.
 • Бездоганна сумісність зі сканерами серії imageFORMULA*
 • Надзвичайні функції обробки зображення
 • Бездоганне двостороннє сканування, можливість збереження в одному файлі
 • Досконала обробка документів на тонкому папері та брошурованих матеріалів

Характеристики

Висока продуктивність для збільшення продуктивності

Блок планшетного сканування Flatbed Scanner Unit 201 компанії Canon забезпечує високу швидкість сканування: аркуш формату A3 з роздільною здатності 200 точок/дюйм обробляється лише за 3,5 сек. Оскільки у блоці використовується технологія світлодіодного освітлення Canon, він не потребує часу на розігрів, а отже готовий до роботи будь-коли. Підключивши пристрій до сканера серії DR, ви отримуєте комплекс для швидкісної пакетної обробки зображень і планшетного сканування у форматі A3. Це комплексне рішення допомагає зберегти дорогоцінний час і водночас збільшити продуктивність.

Робота з різними типами носіїв

Блок планшетного сканування формату A3 Flatbed Scanner Unit 201 чудово підходить для сканування з різноманітних носіїв, у тому числі книг, журналів і документів на тонкому папері. Він є ідеальним рішенням для урядових установ, бібліотек, будівельних підприємств і головних офісів.

Чітке виконання сканування і розширення його можливостей за допомогою сканерів серії DR

Бездоганна сумісність сканерів Canon серії imageFORMULA та блоків планшетного сканування Flatbed Scanner Unit 201 забезпечує розширені можливості сканування, перетворюючи використання пристрою автоматичного подавання документів (ПАПД) і планшетного блока на одну операцію. Скануйте зображення в різних форматах в один документ додавайте його до повідомлень електронної пошти, зберігайте в папці, редагуйте у програмах обробки зображень тощо — це просто. Завдяки інтелектуальній системі зв’язку між сканерами блок планшетного сканування формату A3 починає працювати, якщо в подавачі документів сканера серії DR буде відсутній папір.

Збільшений арсенал засобів для додаткової обробки зображення

У блоці Flatbed Scanner Unit 201 передбачено низку додаткових функцій для обробки зображень, зокрема інтелектуальний режим приглушення навколишнього освітлення, який дає змогу сканувати з відкритою кришкою й досягати при цьому відмінних результатів. Це дає змогу значно збільшити продуктивність обробки, коли потрібно швидко зісканувати великий обсяг документів. Крім того, цей пристрій успадкував деякі функції обробки зображень від сканерів серії DR, наприклад автоматичне визначення розміру сторінки, усунення викривлень та багатопотокове сканування, які сприяють дотриманню єдиного формату високоякісного сканування.

Компактність, стильність і продуктивність

Flatbed Scanner Unit 201 відрізняється стильним, елегантним і компактним дизайном, а його робоча поверхня лише трохи більша за аркуш паперу A3. Відтак, він добре пристосований для зберігання в обмеженому просторі та зручного розташування на робочому місці.

 • *DR-C130, DR-M140, DR-M160, DR-6010C, DR-6030C, DR-G1100, DR-G1130, DR-X10C (підтримуватиметься сумісність із новими моделями)

Технічні характеристики

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ПРИСТРІЙ

Тип Додатковий універсальний планшетний сканер формату A3
Датчик модуля сканування CCD-сенсор
Оптична роздільна здатність 600 точок/дюйм
Джерело світла Світлодіодний індикатор (RGB)
Сторона сканування Передня
Інтерфейс Високошвидкісний USB 2.0
Габарити (Ш x Г x В) Із закритим лотком: 571 (Ш) x 436 (Г) x 96 (В) мм
Вага Прибл. 8,5 кг
Вимоги до живлення Змінний струм, 100–240 В (50/60 Гц)
Споживання електроенергії Сканування: не більше 21 Вт, режим сну: не більше 3,1 Вт, із вимкнутим живленням: не більше 0,3 Вт
Умови експлуатації 10–32,5 °C (50–90,5 °F), відносна вологість: 20–80 %
Екологічні стандарти RoHS і ENERGY STAR

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СКАНУВАННЯ

Чорно-білий A4: 3,0 с; A3: 3,5 с
Кольоровий A4: 3,5 с; A3: 4,5 с
Роздільна здатність на виході 100 x 100 точок/дюйм, 150 x 150 точок/дюйм, 200 x 200 точок/дюйм, 240 x 240 точок/дюйм, 300 x 300 точок/дюйм, 400 x 400 точок/дюйм, 600 x 600 точок/дюйм
Режим виведення Чорно-білий, стохастичне растрування, удосконалене підвищення чіткості тексту II, 8-бітові відтінки сірого (256 градацій), 24-бітовий колір, автоматичне визначення кольору

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДОКУМЕНТІВ

Ширина До 297,4 мм
Довжина До 431,8 мм

СПЕЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ

- Автоматичне визначення розміру сторінки, усунення викривлень, режим приглушення навколишнього освітлення, налаштування області й сторони сканування, вирівнювання контрастності при автоматичному налаштуванні роздільної здатності.
(використовується функція обробки зображення з під’єднаного сканера серії DR).
 • Усі дані ґрунтуються на стандартних методах тестування компанії Canon, окрім випадків, де це окремо зазначено.
 • Характеристики може бути змінено без попереднього повідомлення.
 • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 328ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
 • CLOUD, getReviews, 31ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;