Canon Camera

ЗАВДАННЯ

Надішліть свої роботи на тему «Світ у темряві»

Лоренц Холдер запрошує вас дослідити неймовірні можливості зйомки за слабкого освітлення і навчитися закарбовувати гру світла й тіні та контрасту й кольору, що завжди інтригує.

Надішліть свої роботи на тему «Світ у темряві»

Схожі статті

Дізнайтеся багато корисного від нашої спільноти посланців Canon і з творчих робіт, що надихають, у цих історіях і посібниках.
Переглянути всі статті
 • A snowboarder high in the air in foggy conditions, eerily lit from behind the crest of a hill.

  СТАТТЯ

  Пейзажі, що наповнені енергією

  Дізнайтеся, як Лоренц Холдер, посланець Canon і наставник конкурсу Redline Challenge, поєднує пейзажні знімки та динаміку у вражаючий і оригінальний спосіб.

 • Rocky outcrops in Zion National park, Utah, USA, pictured at night. Blurred lights run along the road and the Milky Way can be seen in the sky above.

  СТАТТЯ

  Темна сторона: фотографування за слабкого освітлення

  Валттері Хірвонен (Valtteri Hirvonen) удосконалював свою техніку, знімаючи похмурими фінськими зимами. Тут він ділиться порадами зі зйомки в умовах недостатнього освітлення.

 • СТАТТЯ

  Коли екстремальні види спорту зустрічаються з архітектурною фотографією

  Посланець Canon Лоренц Холдер розповідає, як він використовував телеоб’єктив із високою світлосилою та фіксованою фокусною відстанню, щоб зняти скейтбордиста в дії під віадуком.

 • ПРОФІЛЬ

  Лоренц Холдер

  Лоренц — фотограф із міста Фрайзінг (Німеччина) і багаторазовий фіналіст Red Bull Illume — спеціалізується на зніманні активних видів спорту в поєднанні з пейзажною та архітектурною фотографією.

 • ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.