Simulation & Design Projectors

Проектори для моделювання й дизайну

Легка та якісна демонстрація фотографій і відео.

Серія лазерних проекторів Canon XEED WUXGA

Лінійка лазерних проекторів Canon XEED LASER створена для професіоналів, які понад усе цінують високу якість, призначена для використання в комерційних, освітніх і медичних установах і відрізняється новою конструкцією з центральним розташуванням об’єктива, тривалим терміном роботи з мінімумом обслуговування, модулем для підключення HDBaseT і вибором із шести об’єктивів.

Canon XEED LASER Series

Серія лазерних проекторів XEED WUXGA

Лазерні проектори LCOS майже не потребують обслуговування – відрізняються високою яскравістю та точним відтворенням кольорів

Canon XEED LASER Series

Неймовірна якість зображення

Проеціювання нерухомих зображень і відео з високою роздільною здатністю дає змогу точно відтворити реалістично яскраві кольори та отримати чудовий контраст, притаманний оригінальним знімкам. Широкий вибір попередньо заданих режимів зображення забезпечує приголомшливі результати практично в будь-яких умовах і за будь-якої освітленості, гарантуючи зображення без жодного ефекту решітки.

Connectivity wide view man projector presentation

Широкі можливості підключення

Порти HDMI, DVI, VGA, USB та підтримка Crestron RoomView.

Versatile connectivity projector in situ presentation

Простота монтажу

Усі проектори для моделювання мають гнучкі режими роботи та легко регулюються. Їх можна просто встановити на зручній поверхні або легко змонтувати на стіні чи стелі. Ці проектори також можна використовувати групами, наприклад у стекових або змішаних системах.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Не те, що вам потрібно?