Compact and portable hero image projector close up

Стаціонарні проектори

Розширювані рішення для будь-яких приміщень.

Серія лазерних проекторів Canon XEED WUXGA

Лінійка лазерних проекторів Canon XEED LASER створена для професіоналів, які понад усе цінують високу якість, призначена для використання в комерційних, освітніх і медичних установах і відрізняється новою конструкцією з центральним розташуванням об’єктива, тривалим терміном роботи з мінімумом обслуговування, модулем для підключення HDBaseT і вибором із шести об’єктивів.

Canon XEED LASER Series

Серія лазерних проекторів XEED WUXGA

Лазерні проектори LCOS майже не потребують обслуговування – відрізняються високою яскравістю та точним відтворенням кольорів

Canon XEED LASER Series

Простота монтажу та обслуговування

Усіма проекторами неймовірно просто керувати. Параметри збільшення, фокусування та зсуву об’єктива можна дистанційно змінювати з точністю до половини пікселя, дистанційно керуючи сервоприводом. Це ідеальне рішення не тільки для одного, а й для кількох проекторів, наприклад для стекових, змішаних і купольних систем. До високоефективних ламп можна отримати доступ із задньої панелі, а повітряні фільтри просто висуваються з корпусу. Завдяки цьому проектори дуже просто та швидко обслуговувати.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Взаємозамінні об’єктиви

Розширте можливості свого проектора. Вибирайте будь-який із п’яти високоякісних змінних об’єктивів для лінійки XEED або з восьми — для проекторів LX.

Connectivity wide view man projector presentation

Високоякісне відтворення зображень за будь-яких обставин

Оптична система AISYS забезпечує надзвичайно плавне та якісне зображення, а завдяки різноманітним входам ці професійні проектори підтримують широкі можливості підключення. За допомогою апаратного суміщення країв можна демонструвати масштабне зображення з кількох проекторів. Функція корекції трапецієподібних спотворень за чотирма точками забезпечує чітке й точне відтворення зображення навіть під кутом.

Connectivity wide view man projector presentation

Не те, що вам потрібно?