Compact and portable hero image projector close up

Проектори для бізнесу та освіти

Універсальні проектори для офісів і аудиторій.

Серія лазерних проекторів Canon XEED WUXGA

Лінійка лазерних проекторів Canon XEED LASER створена для професіоналів, які понад усе цінують високу якість, призначена для використання в комерційних, освітніх і медичних установах і відрізняється новою конструкцією з центральним розташуванням об’єктива, тривалим терміном роботи з мінімумом обслуговування, модулем для підключення HDBaseT і вибором із шести об’єктивів.

Canon XEED LASER Series

Серія лазерних проекторів XEED WUXGA

Лазерні проектори LCOS майже не потребують обслуговування – відрізняються високою яскравістю та точним відтворенням кольорів

Canon XEED LASER Series

Широкі можливості монтажу

Потрібен лазерний проектор для бізнесу або освіти? Ця лінійка — саме те, що вам потрібно. Висока роздільна здатність, широкі можливості підключення та гнучкі режими роботи дають змогу використовувати ці проектори майже будь-де. Коротко- й надкороткофокусні моделі особливо зручні для демонстрації в маленьких приміщеннях.

Connectivity wide view man projector presentation

Високоякісні зображення

Провідні оптичні системи Canon оптимізують проеціювання високоякісних зображень. Проектори оснащено панелями, виготовленими за технологією DLP або передовою технологією LCOS, які забезпечують різке реалістичне зображення з коефіцієнтами яскравості та контрасту, що гарантують бездоганну деталізацію й насичений чорний колір.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Не те, що вам потрібно?