Full Frame DSLR Camera

Цифрова, повнокадрова, дзеркальна камера

Повнокадрові цифрові дзеркальні фотокамери поєднують у собі приголомшливу якість зображення й виняткову продуктивність.

Збережіть кожен відтінок кольору, кожен нюанс, кожну деталь

Безкомпромісні повнокадрові камери Canon пропонують широкий динамічний діапазон, щоб ви могли зберегти деталі світла й тіней на зображеннях із низьким рівнем шуму для створення приголомшливих портретів. Ці камери спроектовані щоб створювати професійні знімки, кожного разу, коли в нею користуєтесь.

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV

Камеру 5D Mark IV — оснащено 30,4-мегапіксельним сенсором, який забезпечує високу деталізацію зображення навіть на найяскравіших або найтемніших ділянках кадру.

Дізнайтеся більше

Повнокадрова, дзеркальна камера

Чому слід обирати повнокадрові камери Canon?

Збережіть мить у найточніших деталях

Повнокадровий CMOS-сенсор, дозволяє створювати яскраві фотографії, завдяки насиченому динамічному діапазону, який здатен мінімізувати втрату деталей при зйомці в тіні, чи на засвічених ділянках. А під час обробки відзнятого матеріалу, ви маєте більше можливостей завдяки широким можливостям для коригування експозиції.

Capture all the details

Зйомка за слабкого освітлення з мінімальним рівнем шуму

Якщо ви використовуєте повнокадрові камери, ви в будь-якому випадку отримаєте високоякісні зображення, це стало можливим завдяки великому сенсору, який охоплює стільки світла, скільки це можливо, а процесор DIGIC видаляє артефакти зйомки.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Зробити чудовий портрет

Лінійка повнокадрових апаратів від Canon забезпечує значно меншу глибину поля, ніж камери з меншими датчиками, а це означає, що коли ви використовуєте її для зйомки портретів, ви можете виділити різкий предмет на м’якому фоні для високо-стилізованих, професійних фотографій.

Produce stunning portraits

Схожі статті

Програма Canon Professional Services

Учасники програми мають доступ до технічної підтримки за програмою CPS, як на місцях, так і на великих заходах; пріоритетного обслуговування; і, залежно від типу членства — безкоштовного резервного кредитування обладнання.

Приєднатись

Докладніше

Canon Professional Services