Програмне забезпечення PIXMA

Лінійка принтерів і багатофункціональних пристроїв PIXMA забезпечує виняткову якість друку та підтримує багатофункціональне програмне забезпечення, яке надихає на творчі ідеї. Ви отримаєте можливість відновити втрачені спогади завдяки спрощеному впорядкуванню та друку фотографій, включно з фотографіями з Facebook. Легко скануйте документи, створюйте PDF-файли й отримуйте доступ до ексклюзивних онлайнових служб.

My Image Garden

Випробуйте весь потенціал свого пристрою PIXMA. Спростіть упорядкування та друк своїх фотографій завдяки програмному забезпеченню My Image Garden. У ньому об’єднані всі інструменти, потрібні для реалізації ваших творчих задумів, — зокрема, автоматичні рекомендації, вбудовані шаблони тощо.

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM — це онлайнова служба для користувачів оригінальних чорнил Canon, з якої можна завантажувати фотографії, ілюстрації, схеми виробів із паперу та багато інших витворів усесвітньо відомих фотографів і художників.

Новий вміст додається весь час, тож ця служба стане для вас невичерпним джерелом творчого натхнення. Просто знайдіть, завантажте та роздрукуйте вміст із програми My Image Garden, безпосередньо з екрана пристрою PIXMA з підключенням до хмари або програми Canon PRINT.

[MASTER] Picture_Creative Park_184x34
Creative Park — це онлайн-послуга, яка доступна всім і дає змогу створювати власні вітальні листівки, календарі та багато інших цікавих речей із фотодекором і виробів із паперу.

Упорядкування зображень

Знаходьте фотографії на своєму комп’ютері — навіть уже давно забуті. Програма My Image Garden автоматично впорядковує зображення за датою зйомки та відображає їх у поданні календаря. Вбудована технологія розпізнавання облич спрощує впорядкування фотографій за людьми. Крім того, зображення можна без зайвих зусиль групувати за подіями, наприклад весілля, день народження тощо.

Створення та друк

Друкувати фотографії ще ніколи не було так просто. У програмі My Image Garden усі параметри друку — паперу, його розмір і межі тощо — об’єднані на одному зручному екрані. Перетворити фотографії на витвори мистецтва — це швидко та просто завдяки різноманітним вбудованим шаблонам і фотофільтрам. Створюйте та друкуйте власні листівки, календарі й колажі за допомогою меню My Art.

Друк кадрів із відео стандарту Full HD

Виокремте найкращі моменти своїх відео. Просто відтворіть відео, створене за допомогою камери Canon, і виберіть кадри, щоб роздрукувати їх як фотографії, об’єднайте кілька кадрів в один або розділіть відео на серію кліпів.

Прямий друк на диск

Надайте своїм дискам вишуканого професійного вигляду. Функція прямого друку на диск дає змогу друкувати безпосередньо на поверхні диска, придатного для друку. За допомогою наданих шаблонів можна створити власну етикетку з улюблених зображень і додати текст.

Меню швидкого доступу

Головний екран

Програмне забезпечення меню швидкого доступу надає швидкий і простий доступ до всіх функцій принтера, веб-служб і посібників. На головному екрані відображаються всі доступні функції принтера й програми My Image Garden.

Слайд-шоу із зображень

Погляньте на свої зображення по-новому та черпайте натхнення завдяки функції слайд-шоу із зображень у меню швидкого доступу. У невеликому вікні на робочому столі відображаються фотографії, збережені на комп’ютері, а також цікаві компонування, автоматично створені в програмі My Image Garden.

Меню ярликів

Область піктограм забезпечує швидкий доступ до певних функцій головного екрана меню швидкого доступу. Ці піктограми можна легко настроювати для відображення улюблених функцій, які можна запускати безпосередньо з робочого стола.

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo

Easy-WebPrint EX

Впевнено керуйте друком веб-сторінок

Easy-WebPrint EX — це підмикний модуль для Microsoft Internet Explorer, який дає змогу легко вибрати основні розділи веб-сторінки, перш ніж вставляти їх у єдиний документ для друку.

psp-logo.png

Студія друку Print Studio Pro

Оптимізація робочого процесу

Підмикний модуль Print Studio Pro від Canon — це з’єднувальний місток між створеним вами зображенням і кінцевим результатом друку. Це унікальне програмне забезпечення, розроблене спеціально для професійних принтерів PIXMA, дає змогу легко друкувати фотографії бездоганної якості.

Easy_Photo_Print_Thumb


Easy-PhotoPrint+

Проявіть творчий підхід, створюючи власні вітальні листівки та календарі


Ця вбудована в програму Canon PRINT функція дає користувачам планшетів змогу створювати власні вітальні листівки, календарі, колажі та багато іншого з фотографій, що зберігаються на їхньому інтелектуальному пристрої або в соціальних мережах, наприклад Facebook.

Просто завантажте безкоштовну програму Canon PRINT і зареєструйте свій хмарний принтер, щоб почати створювати власні проекти для родичів і друзів.

Easy Photo-Print+

Друк із відео стандарту Full HD підтримується окремими моделями цифрових камер Canon Digital IXUS, PowerShot і EOS, а також відеокамерами Legria.

Ознайомтеся з технічними характеристиками конкретного виробу та дізнайтеся, які функції та програмне забезпечення він підтримує.