Програмне забезпечення PIXMA

Лінійка принтерів і багатофункціональних пристроїв PIXMA забезпечує виняткову якість друку та підтримує багатофункціональне програмне забезпечення, яке надихає на творчі ідеї. Ви отримаєте можливість відновити втрачені спогади завдяки спрощеному впорядкуванню та друку фотографій, включно з фотографіями з Facebook. Легко скануйте документи, створюйте PDF-файли й отримуйте доступ до ексклюзивних онлайнових служб.

My Image Garden

Випробуйте весь потенціал свого пристрою PIXMA. Спростіть упорядкування та друк своїх фотографій завдяки програмному забезпеченню My Image Garden. У ньому об’єднані всі інструменти, потрібні для реалізації ваших творчих задумів, — зокрема, автоматичні рекомендації, вбудовані шаблони тощо.


Перегляньте відеопосібник із використання програми My Image Garden

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM — це онлайнова служба для користувачів оригінальних чорнил Canon, з якої можна завантажувати фотографії, ілюстрації, схеми виробів із паперу та багато інших витворів усесвітньо відомих фотографів і художників.

Новий вміст додається весь час, тож ця служба стане для вас невичерпним джерелом творчого натхнення. Просто знайдіть, завантажте та роздрукуйте вміст із програми My Image Garden, безпосередньо з екрана пристрою PIXMA з підключенням до хмари або програми Canon PRINT.


Creative Park — це онлайн-послуга, яка доступна всім і дає змогу створювати власні вітальні листівки, календарі та багато інших цікавих речей із фотодекором і виробів із паперу.

Упорядкування зображень

Знаходьте фотографії на своєму комп’ютері — навіть уже давно забуті. Програма My Image Garden автоматично впорядковує зображення за датою зйомки та відображає їх у поданні календаря. Вбудована технологія розпізнавання облич спрощує впорядкування фотографій за людьми. Крім того, зображення можна без зайвих зусиль групувати за подіями, наприклад весілля, день народження тощо.

Створення та друк

Друкувати фотографії ще ніколи не було так просто. У програмі My Image Garden усі параметри друку — паперу, його розмір і межі тощо — об’єднані на одному зручному екрані. Перетворити фотографії на витвори мистецтва — це швидко та просто завдяки різноманітним вбудованим шаблонам і фотофільтрам. Створюйте та друкуйте власні листівки, календарі й колажі за допомогою меню My Art.

Друк кадрів із відео стандарту Full HD

Виокремте найкращі моменти своїх відео. Просто відтворіть відео, створене за допомогою камери Canon, і виберіть кадри, щоб роздрукувати їх як фотографії, об’єднайте кілька кадрів в один або розділіть відео на серію кліпів.

Прямий друк на диск

Надайте своїм дискам вишуканого професійного вигляду. Функція прямого друку на диск дає змогу друкувати безпосередньо на поверхні диска, придатного для друку. За допомогою наданих шаблонів можна створити власну етикетку з улюблених зображень і додати текст.