Принтери PIXMA

Перегляньте всю лінійку стильних струминних принтерів PIXMA від компанії Canon, створених для швидкого та високоякісного друку документів і фотографій.

Струминні принтери «3 в 1»

Ці стильні, компактні та багатофункціональні принтери PIXMA з функціями друку, копіювання та сканування ідеально підходять для використання вдома.

PIXMA MG5740

PIXMA MG5740

Друкуйте та скануйте без жодних проблем із використанням смартфонів, планшетів і хмарних технологій. Створюйте чудові зображення та документи за допомогою цього зручного й універсального багатофункціонального принтера з 5-колірною системою чорнил.

PIXMA MG2540

PIXMA MG2540

Зручний у використанні компактний багатофункціональний принтер, сканер і копіювальний апарат у стильному білому корпусі з можливістю використання додаткових економічних чорнильних картриджів XL і програмним забезпеченням для інтелектуального друку веб-сайтів.

PIXMA MG2440

PIXMA MG2440

Компактний багатофункціональний пристрій для зручного друку, сканування та копіювання вдома з можливістю використання додаткових економічних чорнильних картриджів XL і програмним забезпеченням для інтелектуального друку веб-сайтів.

Струминні принтери «4 в 1»

Багатофункціональні принтери PIXMA з функціями друку, копіювання, сканування, факсу та АПД ідеально підходять для роботи вдома.

Струминні принтери для друку документів і фотографій

Ці принтери PIXMA з можливістю друку на аркушах формату A4 або A3 ідеально підходять для використання вдома та в офісі.

PIXMA iP7240

PIXMA iP7240

Високопродуктивний фотопринтер із п’ятьма окремими чорнильницями, можливостями підключення до Wi-Fi і друку зі смартфону. Плоский корпус із двома повністю вбудованими лотками для паперу, функціями автоматичного двостороннього друку та прямого друку на компакт-дисках.

PIXMA iP110 with battery

PIXMA iP110 with battery

Підключення та друк у русі за допомогою удосконаленого портативного принтера. Цей легкий принтер вміщується в сумку для ноутбука, і дає змогу друкувати безпосередньо зі смартфонів, планшетів і хмари, забезпечуючи відмінні результати.

PIXMA iP110

PIXMA iP110

Підключення та друк у русі за допомогою удосконаленого портативного принтера. Цей легкий принтер вміщується в сумку для ноутбука, і дає змогу друкувати безпосередньо зі смартфонів, планшетів і хмари, забезпечуючи відмінні результати.

Струминні фотопринтери

Без зусиль друкуйте фотографії виставкової якості від 10 x 15 см (4 x 6 дюймів) до A3+ за допомогою професійних фотопринтерів PIXMA.

PIXMA PRO-1

PIXMA PRO-1

Відчуйте виняткову якість друку. Створюйте професійні, придатні для продажу роздруківки за допомогою цього 12-чорнильного принтера формату A3+, не звертаючись у фотолабораторію. Висока продуктивність і підтримка різноманітних типів паперу забезпечують максимальну вигоду.

PIXMA PRO-10S

PIXMA PRO-10S

Цей високоточний принтер із системою чорнил на 10 кольорів здатний надрукувати високоякісні фотографії, які ви з гордістю зможете показувати іншим або навіть продавати. Можливість підключення до хмари дає змогу інтегрувати принтер з улюбленими програмами для професійного редагування фотографій і зберігання

PIXMA PRO-100S

PIXMA PRO-100S

Цей професійний принтер формату A3+ може пишатися своєю 8-колірною системою подавання чорнил на основі барвників для створення високоякісних фотографій, які ви з гордістю зможете показувати іншим або навіть продавати. Крім того, він має можливість підключення до Wi-Fi та хмари, що дає змогу швидше інтегруватися в поточний робочий процес.

Підтримка й завантаження для користувачів принтерів PIXMA

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для користувачів струминних фотопринтерів PIXMA.

    Архів відомостей про принтери PIXMA

    Знаходьте технічні характеристики та інформацію про сумісні витратні матеріали для старіших моделей струминних фотопринтерів PIXMA в розділі архіву наших виробів.