Принтери PIXMA

Перегляньте всю лінійку стильних струминних принтерів PIXMA від компанії Canon, створених для швидкого та високоякісного друку документів і фотографій.

Струминні принтери «3 в 1»

Ці стильні, компактні та багатофункціональні принтери PIXMA з функціями друку, копіювання та сканування ідеально підходять для використання вдома.

PIXMA MG7740

PIXMA MG7740

Високоякісний багатофункціональний принтер із 6-колірною системою чорнил для друку приголомшливих фотографій без зменшення швидкості та зниження якості. Підтримує підключення до смартфонів, планшетів і хмари за допомогою інтуїтивно зрозумілих сенсорних елементів керування.

PIXMA MG6840

PIXMA MG6840

Цей високопродуктивний багатофункціональний пристрій із 5-колірною системою чорнил оснащено модулем Wi-Fi і сенсорним екраном, що спрощує друк документів і фотографій безпосередньо зі смартфонів, планшетів і хмарних служб зберігання даних.

PIXMA MG5740

PIXMA MG5740

Друкуйте та скануйте без жодних проблем із використанням смартфонів, планшетів і хмарних технологій. Створюйте чудові зображення та документи за допомогою цього зручного й універсального багатофункціонального принтера з 5-колірною системою чорнил.

PIXMA MG4240

PIXMA MG4240

Компактний і вдосконалений багатофункціональний пристрій із функціями друку, копіювання та сканування. Пристрій оснащений функцією автоматичного двостороннього друку, кольоровим екраном і модулем Wi-Fi, відтак він підтримує друк зі смартфонів і через Інтернет, а також технологію Apple AirPrint.

PIXMA MG3640

PIXMA MG3640

З легкістю підключайте цей компактний багатофункціональний принтер із підтримкою Wi-Fi до інтелектуальних пристроїв і хмари. Насолоджуйтеся швидким та якісним друком, копіюванням і скануванням за допомогою функції двостороннього друку та додатковим чорнильним картриджам XL.

PIXMA E474

PIXMA E474

Багатофункціональний кольоровий принтер, сканер і копір із підключенням до Wi-Fi і хмарних сховищ — ідеальний пристрій для друку з планшета, смартфона, ноутбука або камери вдома.

PIXMA E464

PIXMA E464

Пориньте у світ бездротових технологій завдяки цьому недорогому й економічному багатофункціональному пристрою з функцією Wi-Fi, який дає змогу без зайвих зусиль друкувати зі смартфону, планшета, камери та хмари. Просте підключення, копіювання, друк і сканування.

PIXMA E414

PIXMA E414

Ідеальний багатофункціональний пристрій для повсякденного друку, сканування й копіювання. Зручний процесор друку компактного принтера Canon PIXMA E414 забезпечує якісний друк різних матеріалів — від текстових документів до сімейних фотографій.

PIXMA MG3040

PIXMA MG3040

Багатофункціональний кольоровий принтер, сканер і копір із підключенням до Wi-Fi і хмарних сховищ — ідеальний пристрій для друку з планшета, смартфона, ноутбука або камери вдома.

PIXMA MG2540S

PIXMA MG2540S

Ідеальний багатофункціональний пристрій для повсякденного друку, сканування й копіювання. Зручний процесор друку компактного принтера Canon PIXMA MG2540S забезпечує якісний друк різних матеріалів — від текстових документів до сімейних фотографій.

PIXMA MG2540

PIXMA MG2540

Зручний у використанні компактний багатофункціональний принтер, сканер і копіювальний апарат у стильному білому корпусі з можливістю використання додаткових економічних чорнильних картриджів XL і програмним забезпеченням для інтелектуального друку веб-сайтів.

PIXMA MG2440

PIXMA MG2440

Компактний багатофункціональний пристрій для зручного друку, сканування та копіювання вдома з можливістю використання додаткових економічних чорнильних картриджів XL і програмним забезпеченням для інтелектуального друку веб-сайтів.

Струминні принтери «4 в 1»

Багатофункціональні принтери PIXMA з функціями друку, копіювання, сканування, факсу та АПД ідеально підходять для роботи вдома.

PIXMA MX924

PIXMA MX924

Потужний, продуктивний і багатофункціональний пристрій із п’ятьма чорнильницями розмірів XL та XXL, з підтримкою Wi-Fi та Ethernet і автоматичний подавач двосторонніх документів на 35 сторінок. Покращена робота з різними типами носіїв, лоток для паперу на 250 аркушів, функція двостороннього друку та прямого друку на компакт-дисках.

PIXMA MX534

PIXMA MX534

Цей багатофункціональний пристрій із підтримкою хмарних служб дає змогу легко друкувати, копіювати, сканувати та обмінюватися факсимільними повідомленнями. Підключення до Wi-Fi дає змогу надавати кільком комп’ютерам, а також смартфонам спільний доступ до функцій.

PIXMA MX474

PIXMA MX474

Друк, копіювання, сканування та обмін факсимільними повідомленнями без докладання зусиль за допомогою цього економічного багатофункціонального пристрою з підтримкою Wi-Fi. Надавайте кільком комп’ютерам, а також мобільним пристроям спільний доступ до функцій і користуйтеся додатковими економічними чорнильними картриджами XL.

PIXMA E484

PIXMA E484

Підключайтеся до хмари та друкуйте більше, витрачаючи менше, завдяки ефективному використанню чорнила. Це ідеальний пристрій для роботи вдома, який дає змогу легко друкувати, копіювати, сканувати та здійснювати факсимільні операції, а також забезпечувати спільний доступ кількох пристроїв, зокрема смартфонів і планшетів.

PIXMA MX494

PIXMA MX494

Підключайтеся до хмари за допомогою цього вигідного багатофункціонального пристрою з підтримкою Wi-Fi®. Це ідеальний пристрій для роботи вдома, який дає змогу легко друкувати, копіювати, сканувати та здійснювати факсимільні операції, а також забезпечувати спільний доступ кількох пристроїв, зокрема смартфонів і планшетів.

Струминні принтери для друку документів і фотографій

Ці принтери PIXMA з можливістю друку на аркушах формату A4 або A3 ідеально підходять для використання вдома та в офісі.

PIXMA iX6840

PIXMA iX6840

Цей високопродуктивний офісний принтер A3+ забезпечує підключення до Wi-Fi та Ethernet, а також друк із мобільних пристроїв. 5 роздільних чорнильниць ефективно забезпечують неперевершену якість робочих документів і фотографій.

PIXMA iP8740

PIXMA iP8740

Друкуйте фотографії вражаючої якості різних розмірів до A3+ на цьому принтері преміум-класу із 6 роздільними чорнильницями. Друкуйте безпроводовим способом будь-де вдома зі смартфонів, планшетів і камер із підтримкою Wi-Fi. Ідеально підходить для фотолюбителів.

PIXMA iP7240

PIXMA iP7240

Високопродуктивний фотопринтер із п’ятьма окремими чорнильницями, можливостями підключення до Wi-Fi і друку зі смартфону. Плоский корпус із двома повністю вбудованими лотками для паперу, функціями автоматичного двостороннього друку та прямого друку на компакт-дисках.

PIXMA iP2840

PIXMA iP2840

Цей компактний принтер забезпечує недорогий високоякісний лазерний друк завдяки технології FINE (FINE technology) від Canon і додатковим чорнильним картриджам XL. Завдяки підключенню через USB він є ідеальним настільним принтером для особистого використання.

PIXMA iP110 з батареєю

PIXMA iP110 з батареєю

Підключення та друк у русі за допомогою удосконаленого портативного принтера. Цей легкий принтер вміщується в сумку для ноутбука, і дає змогу друкувати безпосередньо зі смартфонів, планшетів і хмари, забезпечуючи відмінні результати.

PIXMA iP110

PIXMA iP110

Підключення та друк у русі за допомогою удосконаленого портативного принтера. Цей легкий принтер вміщується в сумку для ноутбука, і дає змогу друкувати безпосередньо зі смартфонів, планшетів і хмари, забезпечуючи відмінні результати.

Струминні фотопринтери

Без зусиль друкуйте фотографії виставкової якості від 10 x 15 см (4 x 6 дюймів) до A3+ за допомогою професійних фотопринтерів PIXMA.

PIXMA PRO-1

PIXMA PRO-1

Відчуйте виняткову якість друку. Створюйте професійні, придатні для продажу роздруківки за допомогою цього 12-чорнильного принтера формату A3+, не звертаючись у фотолабораторію. Висока продуктивність і підтримка різноманітних типів паперу забезпечують максимальну вигоду.

PIXMA PRO-10S

PIXMA PRO-10S

Цей високоточний принтер із системою чорнил на 10 кольорів здатний надрукувати високоякісні фотографії, які ви з гордістю зможете показувати іншим або навіть продавати. Можливість підключення до хмари дає змогу інтегрувати принтер з улюбленими програмами для професійного редагування фотографій і зберігання

PIXMA PRO-100S

PIXMA PRO-100S

Цей професійний принтер формату A3+ може пишатися своєю 8-колірною системою подавання чорнил на основі барвників для створення високоякісних фотографій, які ви з гордістю зможете показувати іншим або навіть продавати. Крім того, він має можливість підключення до Wi-Fi та хмари, що дає змогу швидше інтегруватися в поточний робочий процес.

Підтримка й завантаження для користувачів принтерів PIXMA

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для користувачів струминних фотопринтерів PIXMA.

    Архів відомостей про принтери PIXMA

    Знаходьте технічні характеристики та інформацію про сумісні витратні матеріали для старіших моделей струминних фотопринтерів PIXMA в розділі архіву наших виробів.