Професійні фотопринтери PIXMA

Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою професійних фотопринтерів PIXMA, які забезпечують незмінно якісні результати друку, варті ваших зображень. Із 8-, 10- або 12-колірною системою подавання чорнил ці принтери формату A3 задовольняють потреби всіх фотографів — від досвідчених аматорів до професіоналів.


PIXMA PRO-1

Вибір професіоналів

 • Бездоганна якість результатів друку завдяки принтеру формату A3 із продуктивністю комерційного масштабу

 • Унікальна 12-колірна система подавання чорнил виняткової кольорової гами

 • Chroma Optimizer для рівномірного глянсу, чіткості та насичених відтінків чорного

 • Неперевершений чорно-білий принтер із 5 монохромними чорнилами

PIXMA PRO-10S

Виставкова якість

 • Професійний фотопринтер формату A3+

 • 10-колірна система подавання пігментних чорнил із чорнилами Chroma Optimizer

 • Використання по безпроводовій мережі та мережі Ethernet

 • Можливість підключення до хмарних служб та інтеграції зі службами друку професійних фотографій

 • Три монохромні чорнила для якісних фотографій у відтінках сірого

PIXMA PRO-100S

Насичені та захоплюючі зображення

 • Неперевершена якість із фотопринтером формату A3+

 • Багата гама кольорів із системою 8 чорнил на основі барвників

 • Використання по безпроводовій мережі та мережі Ethernet

 • Можливість підключення до хмарних служб та інтеграції зі службами друку професійних фотографій

 • Три монохромні чорнила для якісних фотографій у відтінках сірого

Вибираємо потрібний фотопринтер

Девід Нотон, дослідник Canon, перевіряє можливості лінійки принтерів Canon PIXMA Professional і пояснює, у чому полягає відмінність між системами пігментних чорнил і чорнил на основі барвників.

Відповідність кольорів на екрані та результатів друку

Дізнайтеся, як правильно вибирати фотопапір для зображень і програмне забезпечення, необхідне для друку. Дослідник Canon розповідає про фотопапір і папір для художнього друку, значення калібрування екрана та ICC-профілі.

Художній друк і друк фотографій

Детальний огляд процесу друку — від вибору колірного простору зображення до остаточних результатів. Перегляньте поетапну довідку з використання підмикного модуля друку PIXMA Print Studio Pro для Adobe Photoshop і Lightroom.

Профілювання

Створення ICC-профілів за допомогою програмного забезпечення керування кольором

З легкістю створюйте налаштовувані ICC-профілі, оптимізовані для вашого принтера, паперу й робочого середовища, за допомогою спектрометра та програмного забезпечення Color Management Tool Pro компанії Canon. До складу програмного забезпечення входить майстер простих вказівок, призначений для друку діаграм вимірювання, які можна зісканувати за допомогою цілої низки відкаліброваних пристроїв X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki). Це забезпечує отримання кольорових роздруківок бездоганної якості й точності.

Перенесення чорнила на папір

Вражаюча якість зображень, створюваних за допомогою професійних фотопринтерів PIXMA, — це бездоганне поєднання вашого захоплення та наших технологій. Протягом кількох років компанія Canon докладала зусиль для розробки друкуючої головки FINE і вдосконалення чорнил. Сьогодні ви можете насолоджуватися результатами цих зусиль. Завдяки професійній 12-колірній системі подавання пігментних чорнил, 10-колірній системі та спеціальній 8-колірній системі подавання чорнил на основі барвників фотопринтер формату A3 забезпечує отримання неперевершено якісних роздруківок найекономічнішим і найефективнішим шляхом як для творчих, так і для ділових потреб.

Чорно-білі роздруківки

Зі спеціальною системою із 3 або 5 монохромних чорнил і параметром драйвера «Чорно-біла фотографія» в поєднанні з можливостями Chroma Optimizer, які забезпечують отримання рівномірного глянсу та посиленої насиченості чорного кольору, професійні фотопринтери PIXMA пропонують новий рівень якості професійного монохромного друку.

Підтримка вашого професійного фотопринтера PIXMA

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для користувачів професійних фотопринтерів PIXMA.

Пошук попередніх моделей професійних струминних принтерів

Знаходьте технічні характеристики та інформацію про сумісні витратні матеріали для старіших моделей професійних фотопринтерів PIXMA в розділі архіву наших виробів.