Canon PIXMA MX924

PIXMA MX924

Потужний, продуктивний і багатофункціональний пристрій із п’ятьма чорнильницями розмірів XL та XXL, з підтримкою Wi-Fi та Ethernet і автоматичний подавач двосторонніх документів на 35 сторінок. Покращена робота з різними типами носіїв, лоток для паперу на 250 аркушів, функція двостороннього друку та прямого друку на компакт-дисках.

/Images/PIXMA-MX92X_tcm212-1018708.jpg

Переваги

 • Потужний, продуктивний і багатофункціональний офісний пристрій
 • Автоматичний подавач двосторонніх документів на 35 сторінок для швидкого сканування, копіювання та надсилання факсів
 • Найвища якість роздруківок завдяки системі із п’яти чорнильниць із додатковими чорнильницями розміру XL
 • Друк до 1000 чорно-білих сторінок завдяки додатковій чорнильниці розміру XXL для чорно-білого друку
 • Зручний лоток для паперу високої місткості — на 250 аркушів
 • Великий і простий у використанні кольоровий TFT-дисплей із діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйми) і двофункційною панеллю
 • Швидкість друку сторінок формату A4 відповідно до стандарту ISO ESAT становить 15 зобр./хв. для чорно-білих документів і 10 зобр./хв. — для кольорових.
 • Виконуйте друк зі смартфонів і планшетних ПК та скануйте на них. Підтримується технологія Apple AirPrint
 • Підтримка функції Google Cloud Print і друку з Інтернету завдяки технології PIXMA Cloud Link
 • Покращена робота з різними типами носіїв за допомогою функції прямого друку на компакт-дисках і функції двостороннього друку

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon PIXMA MX924

Потужний, продуктивний і багатофункціональний пристрій


Цей багатофункціональний пристрій преміум-класу, що здатен працювати в мережі, забезпечує високу продуктивність, перевагами якої можуть користуватися всі. Підключення до Wi-Fi та Ethernet уможливлює друк, сканування, копіювання та факсимільний зв’язок майже з будь-якого місця — і вдома, і в офісі. Підтримка технології Apple AirPrint уможливлює безпосередній друк з iPad і iPhone.

Розширені можливості використання носіїв


Вбудований автоматичний подавач двосторонніх документів на 35 аркушів дає змогу автоматично сканувати, копіювати або надсилати факсом об’ємні двосторонні документи без зайвих зусиль. Лоток високої місткості, на 250 аркушів, заощаджує час на завантаження паперу, тоді як функція автоматичного двостороннього друку допомагає заощадити папір. Подвійні передні касети для паперу сприяють зручному завантаженню двох типів носіїв одночасно. До того ж за допомогою функції прямого друку на компакт-дисках можна друкувати безпосередньо на дисках, придатних для друку.

Економічні роздільні чорнильниці


Задля більшого заощадження цей багатофункціональний пристрій обладнано п’ятьма окремими чорнильницями. Тому, щоб підвищити ефективність друку, потрібно лише замінити чорнило, яке закінчується. Додаткові економні чорнила XL і XXL дають змогу друкувати більше сторінок, ніж стандартні, тому їх потрібно замінювати рідше. Вони ідеально підходять для тих, хто багато друкує. Картридж XXL розраховано на друк до 1000 сторінок.

Висока якість, швидка робота


Технологія FINE компанії Canon завдяки об’єму краплі 1 піколітр дає змогу виконувати друк із роздільною здатністю 9600 точок/дюйм, забезпечуючи неймовірну деталізацію кольорових фото. Швидкість друку становить 15 зобр./хв. для чорно-білих документів і 10 зобр./хв. — для кольорових. Фотографія розміром 10 x 15 см без полів із фотолабораторною якістю друкується приблизно за 21 секунду, а сторінка формату A4 копіюється приблизно протягом 12 секунд.

PIXMA Cloud Link


За допомогою функції Google Cloud Print можна друкувати Документи Google, повідомлення електронної пошти Gmail, фотографії та вкладення у форматі PDF майже з будь-якого розташування. Створюйте календарі, завантажуйте бланки та інші шаблони безпосередньо з PIXMA Cloud. Використовуйте принтер із максимальною ефективністю та друкуйте безпосередньо з Інтернету. Друкуйте фотографії за лічені секунди зі служби CANON iMAGE GATEWAY.

Підтримка смартфонів і планшетів


Програма Easy-PhotoPrint Canon забезпечує друк із мобільних пристроїв і навіть сканування на них із будь-якого розташування в офісі. Завдяки підтримці технології Apple AirPrint можна друкувати фотографії, повідомлення електронної пошти, веб-сторінки та інші документи безпосередньо із пристроїв iPhone, iPad і iPod touch.

Простота та зручність використання


Великий TFT-дисплей із діагоналлю 7,5 см спрощує перегляд зображень і вибраних функцій. Двофункційна панель обладнана клавішами подвійного призначення зі світлодіодним підсвічуванням. Зовнішній вигляд цих клавіш змінюється відповідно до вибраного режиму, полегшуючи таким чином пошук функцій.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA MX924, функції та можливості цієї камери.

Only change the ink which runs out

Замінюйте чорнило, лише коли воно закінчується

Automatic multipage copying

Автоматичне багатосторінкове копіювання

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Internet ready printer

Принтер із можливістю друку з Інтернету

User-friendly colour display

Простий у використанні кольоровий дисплей

Easy to use navigation panel

Проста у використанні панель навігації

Productive

Продуктивність

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

High resolution scanning

Сканування з високою роздільною здатністю

Superb photolab-quality print head

Функції факсимільного апарата

Optional high yield inks

Додаткові високопродуктивні чорнила

PIXMA MX92X
 • Ідеальний багатофункціональний принтер
 • Чорнильниці
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Шнур живлення
 • Кабель телефонної лінії
 • Матовий фотопапір MP-101 (для автоматичного вирівнювання друкуючої головки)
 • Посібник та інші документи

PIXMA MX924 Video

AirPrint-Printers

Підключайтеся

Завдяки з’єднанню Wi-Fi і підтримці технології AirPrint можна виконувати друк зі смартфонів, планшетних ПК та пристроїв Apple.

Докладніше

Будьте творчими

Оживіть спогади завдяки програмному забезпеченню, яке допоможе створити яскраві композиції для друку.

Докладніше

My Image Garden
quality-banner-310x180_v2.png

Неперевершена якість

Унікальні технології друку й використання чорнил, які підтримують принтери PIXMA, забезпечують винятково високу якість друку.

Докладніше

Ефективність

Принтери PIXMA оснащено функціями та програмним забезпеченням, які максимально знижують використання паперу та споживання енергії.

Докладніше

efficiency-banner

Ознайомлюйтесь

Навчальні матеріали

Відомості про доступність функцій див. у технічних характеристиках відповідного виробу

Лінійка пристроїв PIXMA MX

PIXMA MX Range

Лінійка пристроїв PIXMA MX

Нові принтери PIXMA MX від Canon налаштовуються відповідно до ваших ділових потреб, забезпечуючи чудові результати друку. У цьому посібнику наведено огляд усіх переваг і функцій, наявних у цих багатофункціональних пристроях.

Перегляд відео

Інтелектуальна ефективність

Smart Efficiency

Інтелектуальна ефективність

Принтери PIXMA MX від Canon пропонують не лише практичні бізнес-рішення, а й надзвичайну якість друку. У цьому посібнику показано, як ці принтери можуть покращити продуктивність роботи, заощаджуючи час і гроші.

Перегляд відео

Інтелектуальне підключення

Smart Connectivity

Інтелектуальне підключення

Нові принтери PIXMA MX від Canon налаштовуються відповідно до ваших ділових потреб, забезпечуючи чудові результати друку. У цьому посібнику демонструється з’єднання принтерів і їх обмін даними з найновішими мобільними пристроями.

Перегляд відео

Інтелектуальна універсальність

Smart Versatility

Інтелектуальна універсальність

Нові принтери PIXMA MX від Canon налаштовуються відповідно до ваших ділових потреб, забезпечуючи чудові результати друку. Як показано в цьому посібнику, багатофункціональні принтери PIXMA MX не лише універсальні, а й прості та зручні у використанні.

Перегляд відео
MX53X-Support-Videos

Відеоролики для підтримки

У цих відеороликах, створених спеціально для підтримки вашого виробу, містяться докладні покрокові інструкції щодо налаштування принтера PIXMA, а також відомості щодо усунення неполадок і відповіді на поширені запитання.

Ознайомтеся з підтримувальними відеороликами

Налаштування бездротового підключення

Тут описано вимоги щодо налаштування бездротового підключення на цьому принтері, доступні методи підключення, покрокові інструкції, а також спосіб скидання параметрів принтера до значень за промовчанням.

Сторінка налаштування безпроводового підключення

New Wi-Fi Module Image.png