Canon PIXMA MX474

PIXMA MX474

Друк, копіювання, сканування та обмін факсимільними повідомленнями без докладання зусиль за допомогою цього економічного багатофункціонального пристрою з підтримкою Wi-Fi. Надавайте кільком комп’ютерам, а також мобільним пристроям спільний доступ до функцій і користуйтеся додатковими економічними чорнильними картриджами XL.

/Images/MX474_Extra_tcm212-1108277.jpg

Переваги

  • Доступний за ціною багатофункціональний принтер із функціями друку, копіювання, сканування та обміну факсимільними повідомленнями
  • Можливість безпроводового підключення для легкого доступу як вдома, так і в офісі
  • Швидка обробка багатосторінкових документів за допомогою автоматичного подавача документів на 30 аркушів
  • Програма Canon PRINT, підтримка служб Google Cloud Print і Apple AirPrint
  • Швидкість друку сторінок формату A4 становить 9,7 зобр./хв для чорно-білих документів і 5,5 зобр./хв — для кольорових

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon PIXMA MX474

Доступний за ціною багатофункціональний пристрій із підтримкою Wi-Fi


Ідеальний для повсякденного використання вдома або в невеликому офісі, цей безпроводовий багатофункціональний пристрій із функціями друку, копіювання, сканування та обміну факсимільними повідомленнями дає змогу надавати спільний доступ до своїх функцій кільком комп’ютерам, а також мобільним пристроям. Крім того, завдяки його компактному дизайну FastFront полегшується процедура завантаження паперу та заміни чорнила.

Підтримка смартфонів і планшетів


Завантажте програму Canon PRINT, щоб виконувати друк зі смартфонів та планшетів і зберігати на них зображення через мережу Wi-Fi. За підтримки технології Apple AirPrint можна друкувати безпосередньо із пристроїв Apple iPhone, iPad і iPod touch. Також надається підтримка Google Cloud Print.

Висока якість, швидкість


Технологія використання чорнила FINE, розроблена компанією Canon, забезпечує швидкий друк неперевершеної якості будь-якої миті — від яскравої глянсової графіки до ділових документів із вражаючою чіткістю. Швидкість друку сторінок формату A4 становить 9,7 зобр./хв для чорно-білих документів і 5,5 зобр./хв — для кольорових. При цьому кольорова сторінка формату A4 копіюється приблизно протягом 24 секунд.

Заощаджуйте на чорнилі


Друкуйте більше, витрачаючи менше. Додаткові картриджі XL забезпечують друк значно більшої кількості сторінок, і потреба в заміні чорнила виникає рідше. Це дуже зручно, якщо ви часто друкуєте. До того ж, можна заощаджувати до 50 % чорнила на кожному аркуші порівняно зі звичайними картриджами.

Автоматичний подавач документів


Для забезпечення максимальної продуктивності вбудований автоматичний подавач документів на 30 сторінок дає змогу швидко й легко виконувати сканування й копіювання та надсилати факсом великі документи.

Режим точки доступу


Режим точки доступу дозволяє через безпровідне з’єднання друкувати за вимогою з портативних пристроїв безпосередньо на принтері без доступу до захищеної мережі Wi-Fi.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA MX474, функції та можливості цієї камери.

Convenient and easy to replace

Легка та зручна заміна

High resolution scanning

Сканування з високою роздільною здатністю

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Canon PRINT app

Програма Canon PRINT

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Optional high yield inks

Додаткові високопродуктивні чорнила

Automatic multipage copying

Автоматичне багатосторінкове копіювання

FAX function

Функція факсимільного зв’язку

PIXMA MX474 kit
  • Багатофункціональний принтер — PIXMA MX474
  • Картриджі FINE (кольоровий і чорний)
  • Шнур живлення
  • Компакт-диск із програмою встановлення
  • Посібник та інші документи

PIXMA MX474 Video

AirPrint-Printers

Бездротовий друк

Завдяки з’єднанню Wi-Fi і підтримці технології AirPrint можна виконувати друк зі смартфонів, планшетних ПК та пристроїв Apple.

Докладніше

Принтери найвищої якості

Унікальні технології друку й використання чорнил, які підтримують принтери PIXMA, забезпечують винятково високу якість друку.

Докладніше

quality-banner-310x180_v2.png

Ознайомлюйтесь

Навчальні матеріали

Відомості про доступність функцій див. у технічних характеристиках відповідного виробу

Лінійка пристроїв PIXMA MX

PIXMA MX Range

Лінійка пристроїв PIXMA MX

Нові принтери PIXMA MX від Canon налаштовуються відповідно до ваших ділових потреб, забезпечуючи чудові результати друку. У цьому посібнику наведено огляд усіх переваг і функцій, наявних у цих багатофункціональних пристроях.

Перегляд відео

Інтелектуальна ефективність

Smart Efficiency

Інтелектуальна ефективність

Принтери PIXMA MX від Canon пропонують не лише практичні бізнес-рішення, а й надзвичайну якість друку. У цьому посібнику показано, як ці принтери можуть покращити продуктивність роботи, заощаджуючи час і гроші.

Перегляд відео

Інтелектуальне підключення

Smart Connectivity

Інтелектуальне підключення

Нові принтери PIXMA MX від Canon налаштовуються відповідно до ваших ділових потреб, забезпечуючи чудові результати друку. У цьому посібнику демонструється з’єднання принтерів і їх обмін даними з найновішими мобільними пристроями.

Перегляд відео

Інтелектуальна універсальність

Smart Versatility

Інтелектуальна універсальність

Нові принтери PIXMA MX від Canon налаштовуються відповідно до ваших ділових потреб, забезпечуючи чудові результати друку. Як показано в цьому посібнику, багатофункціональні принтери PIXMA MX не лише універсальні, а й прості та зручні у використанні.

Перегляд відео
Online manual and download

Електронний посібник та налаштування

Відобразіть веб-посібник для цього принтера, не завантажуючи й не встановлюючи жодних файлів на комп’ютер, смартфон або планшет. Ознайомтеся з процедурою налаштування принтера й операційної системи на вашому пристрої і завантажте потрібне програмне забезпечення.

Електронний посібник і настроювання — сайт

Налаштування бездротового підключення

Тут описано вимоги щодо налаштування бездротового підключення на цьому принтері, доступні методи підключення, покрокові інструкції, а також спосіб скидання параметрів принтера до значень за промовчанням.

Сторінка налаштування бездротового підключення

New Wi-Fi Module Image.png