Canon PIXMA MP250

PIXMA MP250

PIXMA MP250 наділена технологією швидкого запуску від Canon, яка дозволяє швидко розпочати друк, витрачаючи мінімальну кількість часу на розігрів. Крім того, усі три пристрої «все в одному» містять режим автоматичного сканування, який визначає розмір й тип документів, розміщених на склі сканера, а також мають вихідний лоток, що відкривається самостійно і забезпечує інтуїтивний процес друку без зайвої метушні.

Переваги

  • Canon MP Navigator EX – програмне забезпечення, що постачається з багатофункціональними пристроями PIXMA та сканерами CanoScan, надаючи спільний інтерфейс користувача для введення зображення. Дає можливість користувачам сканувати документи та фотографії або мати доступ до зображень на картці пам’яті або комп’ютері. Інші функції включають зокрема підтримку понад 15 мов для оптичного розпізнавання тексту і режим автоматичного сканування, який автоматично розпізнає тип оригінального документа (фотографія, журнал тощо), а потім сканує і зберігає, використовуючи оптимальні налаштування – усе одним натиском.
  • Canon Easy-PhotoPrint EX – повністю інтегрована, зручна програма для друку фотографій та роботи над творчими проектами, наприклад, календарями та фотоальбомами. Окрім допомоги у виборі таких параметрів, як тип і розмір паперу, Easy-PhotoPrint EX містить функцію автоматичної корекції фотографії ІІ, яка автоматично здійснює оптимальне виправлення зображення в залежності від того, чи це портрет, чи пейзажна сцена. Автоматична корекція фотографій ІІ включає автоматичну корекцію ефекту «червоних очей».

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon PIXMA MP250

PIXMA MP250Перший з трьох випущених у 2009 році пристроїв PIXMA «все в одному» для початківців, PIXMA MP250 має роздільну здатність 4800 точок на дюйм, використовує технологію друку FINE від Canon, маючи об’єм чорнильної краплі 2 піколітри, та здатен друкувати відбитки розміром 10х15 см (4х6 дюймів) приблизно за 56 секунд, близько 7 зобр./хв. у чорно-білому й 4,8 зобр./хв. у кольоровому режимах. Ці результати отримані через застосування стандартів вимірювання швидкості друку ISO/IEC 24734 та 24735.

PIXMA MP250 оснащений вбудованим сканером з CIS-датчиком, який має максимальну роздільну здатність 600 точок на дюйм й наділений технологією подвійної обробки кольорової гами від Canon, яка точно передає кольори сканованих документів, а також забезпечує чітке відтворення текстів, навіть якщо сканування відбувається не з оригінального документа.

До інших основних функцій належать 7-сегментний РК-дисплей та швидкісний порт USB для з’єднання з ПК. PIXMA MP250 доступний у білому матовому корпусі з чорними вставками.

СумісністьПринтер Canon PIXMA MP250 сумісний з Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 та Mac OS X 10.3.9 до 10.5.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA MP250, функції та можливості цієї БФП.