Canon PIXMA MG3640

PIXMA MG3640

З легкістю підключайте цей компактний багатофункціональний принтер із підтримкою Wi-Fi до інтелектуальних пристроїв і хмари. Насолоджуйтеся швидким та якісним друком, копіюванням і скануванням за допомогою функції двостороннього друку та додатковим чорнильним картриджам XL.

/Images/PIXMA%20MG3640%20Extra_tcm212-1277431.jpg

Переваги

 • Створюйте й друкуйте чудові фотографії без полів
 • Друкуйте зі смартфонів і планшетних ПК та скануйте на них
 • Легко підключайтеся до хмарного сховища завдяки технології PIXMA Cloud Link
 • Друкуйте більше сторінок за ті самі гроші завдяки чорнильним картриджам XL
 • Створюйте індивідуальні вітальні листівки

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon PIXMA MG3640

Підключайтеся, друкуйте, копіюйте та скануйте так, як вам потрібно, за допомогою цього багатофункціонального принтера з підтримкою Wi-Fi, що дає змогу друкувати швидко та якісно, а також виконувати друк без полів.


Легко друкуйте чудові фотографії без полів із високим рівнем деталізації, а також документи професіонального вигляду з чітким текстом завдяки системі картриджів Canon FINE і роздільній здатності друку до 4800 точок/дюйм. Завдяки швидкості монохромного друку ISO ESAT 9,9 зобр./хв та кольорового — 5,7 зобр./хв друк фотографії розміром 10 x 15 см без полів займає близько 44 секунд.

Друкуйте й скануйте без зайвих зусиль за допомогою інтелектуальних пристроїв і програми Canon PRINT — Інтернет не потрібен завдяки вбудованій точці доступу


Хочете друкувати зі смартфону? Вперед! Ваш принтер готовий до роботи. Просто завантажте програму Canon PRINT, і ви зможете друкувати й сканувати зі смартфонів і планшетів, а також безпосередньо підключатися до хмарних служб. Вбудована точка доступу створює тимчасову бездротову мережу, що дає змогу одразу ж друкувати та сканувати без підключення до мережі Wi-Fi або Інтернету.

Відчуйте свободу творчого хмарного друку та сканування з хмари завдяки технології PIXMA Cloud Link


Удосконалена технологія PIXMA Cloud Link дає змогу за лічені секунди друкувати фотографії з мереж Facebook, Instagram і онлайнових фотоальбомів. Можна також друкувати документи з хмарних служб, зокрема Google Диск, OneDrive і Dropbox, або сканувати до них, і навіть вкладати зіскановані файли чи зображення в листи та надсилати їх електронною поштою. Усе це можна робити без комп’ютера*.

Друкуйте більше сторінок за ті самі гроші завдяки додатковим чорнильним картриджам XL і автоматичному двосторонньому друку документів


Насолоджуйтеся мінімальними витратами та максимальними заощадженнями. Друкуйте більше сторінок за ті самі гроші, заощаджуючи до 50 % витрат, завдяки додатковим чорнильним картриджам XL і витрачайте менше паперу завдяки автоматичному двосторонньому друку.

Програма Easy Photo Print+ дає змогу створювати індивідуальні вітальні листівки, календарі та багато іншого


Розважайтеся та розкривайте свій творчий потенціал із програмою Easy Photo Print+. Завдяки цій веб-службі можна легко створювати та друкувати вітальні листівки, фотоколажі тощо, використовуючи власні зображення з планшета, ПК чи хмари.

 • * Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам фірмових чорнил Canon

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA MG3640, функції та можливості цієї камери.

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Canon PRINT Inkjet/SELPHY app

Програма Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Optional high yield inks

Додаткові високопродуктивні чорнила

Print from and scan to the cloud

Друк із хмари та сканування в неї*

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

High resolution photo printing

Фотодрук із високою роздільною здатністю

Print borderless photos

Друк фотографій без полів

PIXMA MG3640
 • Багатофункціональний принтер — PIXMA MG3640
 • Картриджі FINE
 • Кабель живлення
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Посібник та інші документи
AirPrint-Printers

Бездротовий друк

Завдяки з’єднанню Wi-Fi і підтримці технології AirPrint можна виконувати друк зі смартфонів, планшетних ПК та пристроїв Apple.

Докладніше

Друк із хмари

Принтери PIXMA з підтримкою хмарного друку дають змогу друкувати із хмарних служб в Інтернеті, вибираючи команди безпосередньо на екрані принтера.

Докладніше

Cloud-Printers

Ознайомлюйтесь

Навчальні матеріали

Відомості про доступність функцій див. у технічних характеристиках відповідного виробу

Друк із хмари

PIXMA-CLOUD-MAIN-FILM-Image

Друк із хмари

У цьому навчальному посібнику показано, як настроїти функцію PIXMA Cloud Link, яка забезпечує доступ до ваших документів і фотографій, що знаходяться у хмарних службах, безпосередньо зі смартфону, планшета або екрана принтера, а також їх друк.

Перегляд відео

Початок роботи

getting-started-image

Початок роботи

У цьому короткометражному фільмі широкому загалу представлено пристрої серії PIXMA MG. За допомогою юнака, який працює на дому, у фільмі продемонстровано роботу основних функцій.

Перегляд відео

Будьте творчими

be-creative-image

Будьте творчими

Цей короткометражний фільм складається із 4 частин, у кожній із яких різні демонстратори показують нам, як просто за допомогою функцій і програмного забезпечення PIXMA розширити творчі можливості вдома.

Перегляд відео

Підключайтеся

Get Connected-image

Підключайтеся

Цей короткометражний фільм складається із 5 частин, у кожній із яких різні демонстратори показують нам, як просто друкувати з популярних моделей смартфонів і планшетів і сканувати в них за допомогою безпроводового принтера PIXMA.

Перегляд відео