Чорнильні картриджі PIXMA

Деякі речі стають краще, коли використовуються разом. Ось чому для отримання оптимальних результатів важливо використовувати фірмове чорнило та фотопапір Canon, розроблені спеціально для принтерів PIXMA. Довіртеся чорнилам, розробленим компанією Canon, — і ви отримаєте чудову якість і довговічність друку.

Чому варто використовувати оригінальні витратні матеріали компанії Canon?

Фірмові чорнила Canon дають змогу користуватися всіма перевагами принтера Canon, тому ви завжди можете бути впевнені в бездоганності результатів. Чорнила Canon забезпечать найкращу продуктивність принтера Canon.

Яскравіше й точніше передавання кольорів


Формула фірмових чорнил Canon дає змогу передавати надзвичайно яскраві й точні кольори, які роблять фотографії по-справжньому незабутніми. Шкіра виглядає дуже природно, а яскраві кольори залишаються яскравими та реалістичними. Чорне пігментне чорнило, яке використовується для друку документів, забезпечує чіткий друк маленьких літер і ліній.

Довговічні фотографії


Фірмові чорнила та фотопапір Canon просто створені одне для одного. Завдяки цьому ви можете друкувати фотографії неперевершеної якості вдома: вони не вицвітатимуть тривалий час після друку. Друкуючи фотографії на фотопринтерах виробництва нашої компанії та використовуючи чорнила ChromLife100, ChromaLife100+ або LUCIA та фотопапір Canon, ви збережете їх на все життя.

Захистіть свій принтер


Технологія з унікальною друкуючою головкою Canon FINE, яка використовується на всіх принтерах PIXMA, забезпечує надзвичайну якість зображення та швидкий друк документів. З чорнильними соплами діаметром 0,009 мм важливо використовувати чорнила, створені спеціально для роботи з точними друкуючими головками FINE. Фірмові чорнила забезпечують якість друку та подовжують
термін використання принтера.

Як розпізнати фірмові чорнила?

Фірмові чорнильні картриджі Canon постачаються в упаковках двох видів: паперових і пластикових. Нижче наведена інформація про те, як їх розрізняти.

Паперова упаковка для чорнил

Копія [MASTER] Picture_XL-inks

Щоб вам було легше розпізнати фірмові чорнила Canon, на картонних упаковках усіх фірмових чорнильних картриджів розміщено унікальну голограму Canon. Ці голограми мають унікальні властивості: їх вигляд змінюється залежно від кута огляду. Під час перегляду під певним кутом з’являються слова «Canon» і «Genuine», а прямі лінії змінюються на хвилясті.

Пластикова упаковка для чорнил

Копія [MASTER] Picture_XL-inks

Блістерна упаковка (термоформований пластик) гарантує роздрібним магазинам оптимальний захист продукту та ефективне розміщення товарів на полицях. Унікальна й ексклюзивна для Canon форма блістерної упаковки для чорнил у поєднанні з високоякісним покриттям (друк і герметизація) допомагає легко розпізнати фірмовий продукт. Наші блістерні упаковки для чорнил щонайменше на 70 % складаються із вторинної сировини.

Отримайте інформацію щодо типу систем чорнил і технологій чорнил PIXMA. Дізнайтеся, як підраховується кількість сторінок, які можна надрукувати, для кожної чорнильниці, а також скільки ви можете заощадити за допомогою чорнильниць XL.

Картриджі FINE

[MASTER] Picture_FINE Cartridge

Система картриджів FINE є максимально зручною, оскільки потрібно лише два картриджі. Цей картридж із кольоровим тонером містить блакитне, пурпурове й жовте чорнило для кольорового друку, а картридж із чорним тонером містить чорне пігментне чорнило для друку тексту. Як правило, ця система використовується на принтерах базового рівня.

Роздільні чорнильниці

[MASTER] Picture_Single Inks

Система роздільних чорнильниць оптимізує використання чорнила, оскільки для кожного кольору використовується окрема змінна чорнильниця. Тож ви матимете змогу замінити окремі кольори, коли чорнило скінчиться. Використовуючи 5 і більше кольорів чорнил, системи роздільних чорнильниць забезпечують високоякісний друк і використовуються на принтерах середнього та високого рівнів.

Заощаджуйте гроші за допомогою чорнил XL

Заощаджуйте гроші на фірмових чорнилах Canon, використовуючи високопродуктивні картриджі XL, які дають змогу друкувати більше, витрачаючи менше. Заощаджуйте за допомогою зручних подвійних і мультикомплектів, які забезпечують високу ефективність.

Ресурс чорнил

Важливим фактором під час придбання запасного чорнильного картриджа або нового принтера є кількість сторінок, які дає змогу надрукувати один чорнильний картридж — так званий «ресурс чорнил».

Пошук витратних матеріалів

Знайдіть необхідний картридж, чорнильницю або папір для принтера PIXMA за допомогою засобу для пошуку витратних матеріалів. Створюйте високоякісні й довговічні фотографії та документи, які справляють враження професійних, за допомогою фірмових витратних матеріалів виробництва компанії Canon.