Архів

Попередні моделі з цієї лінійки.


PIXMA iP100

PIXMA iP100

Друкуйте документи, а також фотографії з фотолабораторною якістю будь-де й будь-коли за допомогою принтера PIXMA iP100. Завдяки розширеним можливостям підключення, а також зручності та високій швидкості друку цей пристрій є найдосконалішим компактним рішенням.


PIXMA iP100 з батареєю

PIXMA iP100 з батареєю

Завдяки перезаряджуваному елементу живлення та розширеним можливостям підключення модель PIXMA iP100 є універсальним компактним рішенням, яке дає змогу друкувати як фотографії, так і документи. Друкуйте фотографії й документи з фотолабораторною якістю — будь-де й будь-коли.


PIXMA MG3240

PIXMA MG3240

Цей багатофункціональний пристрій із підтримкою Wi-Fi дає змогу легко друкувати, копіювати та сканувати в будь-якому розташуванні в оселі. Пристрій має компактний дизайн FastFront, підтримує функцію автоматичного двостороннього друку, друк зі смартфонів і технологію Apple AirPrint.


PIXMA MG3540

PIXMA MG3540

Стильний і компактний багатофункціональний пристрій із модулем Wi-Fi для спільного доступу та використання будь-де вдома. Забезпечуючи швидкий високоякісний друк, копіювання та сканування, він також підтримує технології Google Cloud Print та Apple AirPrint.


PIXMA MG5540

PIXMA MG5540

Високоякісний багатофункціональний пристрій із модулем Wi-Fi для дому з функціями друку, копіювання та сканування. До особливостей належать п’ять роздільних чорнильниць, розширені можливості підключення до смартфону, безпосередній друк із хмари та можливість використання додаткових чорнильниць XL.


PIXMA MG5640

PIXMA MG5640

Насолоджуйтеся надзвичайною універсальністю. Створюйте гарні зображення та документи, скористайтеся низкою чудових функцій і легко підключайтеся до смартфонів і хмари за допомогою цього зручного у використанні високоякісного багатофункціонального пристрою і п’ятьма чорнильницями.


PIXMA MG6440

PIXMA MG6440

Високопродуктивний багатофункціональний фотопринтер із п’ятьма чорнильницями та розширеними можливостями підключення до мережі Wi-Fi для безпосереднього друку зі смартфонів і з хмари. Стильний, компактний і зручний у використанні, він забезпечує неперевершену якість роздруківок.


PIXMA MG6640

PIXMA MG6640

Цей високопродуктивний багатофункціональний фотопринтер із п’ятьма чорнильницями допоможе вам проявити свою творчість і отримати роздруківки найвищої якості. А сучасна технологія Wi-Fi забезпечує легкий друк безпосередньо зі смартфонів і хмари.


PIXMA MG7140

PIXMA MG7140

Багатофункціональний фотопринтер преміум-класу із шістьма чорнильницями для отримання результатів професійної якості в домашніх умовах. Стильний і зручний у використанні, з інтуїтивно зрозумілим сенсорним екраном керування, він пропонує розширені можливості підключення для друку зі смартфонів і безпосередньо із хмари.


PIXMA MG7540

PIXMA MG7540

Відкрийте можливості для вираження своєї пристрасті до фотографування в чудових роздруківках. Легко підключайтеся безпосередньо до смартфонів і хмари та насолоджуйтесь інтуїтивно зрозумілим сенсорним керуванням із цим багатофункціональним пристроєм преміум-класу із шістьма чорнильницями та підтримкою Wi-Fi.


PIXMA MP230

PIXMA MP230

Стильний багатофункціональний пристрій забезпечує високу якість друку, сканування й копіювання. Легке в користуванні програмне забезпечення дає змогу керувати друком веб-сторінок і впорядковувати та друкувати фотографії.


PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

Друкуйте комерційні фотографії студійної якості за допомогою цього фотопринтера формату A3 з 10-чорнильною системою. Цей пристрій пропонує друк вражаючих професійних фотографій — як кольорових, так і монохромних, підтримує різні носії та має розширені можливості підключення.

spacer
					image

Архів

PIXMA MG3240
PIXMA MG3540
PIXMA MG5540
PIXMA MG5640
PIXMA MG6440
PIXMA MG6640
PIXMA MG7140
PIXMA MG7540
PIXMA MP230
PIXMA MP250
PIXMA PRO-10
PIXMA iP100 with battery
PIXMA iP100
повернутись до
Поточна лінійка