Бездротовий друк із принтерів MAXIFY

Завдяки широким можливостям підключення через Wi-Fi, реалізованим у лінійці MAXIFY, можна легко відкрити доступ до принтера для кількох користувачів, а також друкувати без використання кабелів із будь-якого куточка офісу. Завдяки безкоштовним програмам Canon і службі Apple AirPrint™, які підтримуються в цій серії, друкувати зі смартфонів і планшетів стало легко як ніколи. 

MAXIFY-AirPrint-Printers

MAXIFY-Apple-AirPrint

AirPrint_Logo

Apple AirPrint

Усі принтери MAXIFY підтримують функцію AirPrint, вбудовану в пристрої iPhone®, iPad® і iPod® Touch, що дає змогу виконувати бездротовий друк без встановлення додаткового програмного забезпечення. Пристрій Apple автоматично виявляє принтер у мережі Wi-Fi і забезпечує бездротовий друк фотографій, електронних повідомлень, веб-сторінок та інших документів.

Програми друку MAXIFY

Завантажуйте безкоштовні програми Canon для мобільних пристроїв на Android та Apple і керуйте пристроєм MAXIFY зі смартфону чи планшета без використання кабелів. Програми автоматично знаходять сумісні бездротові принтери MAXIFY у мережі Wi-Fi і забезпечують функції віддаленого друку та сканування.

MAXIFY-Printing-apps
MAXIFY-Printing-Solutions-app

CPIS-2.0.0_55

Програма Canon PRINT

Програма Canon PRINT дає змогу виконувати бездротовий друк і сканування з мобільних пристроїв на базі Android і Apple у локальній мережі та за допомогою вбудованої точки доступу. Крім того, можна перевіряти стан принтера, інформацію про чорнила та користуватись інтерактивним посібником з експлуатації принтера, а також службами MAXIFY Cloud Link.

Програму Canon PRINT можна безкоштовно завантажити на сайтах App Store і Google Play.

Canon-Print-Service-plug-in

Canon-Print-Service

Підмикний модуль служби друку Canon

Служба друку Canon — це підмикний модуль друку для смартфонів і планшетів на базі Android*, який забезпечує друк на багатьох сумісних принтерах Canon (PIXMA, MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER) за допомогою мережі Wi-Fi. Цей підмикний модуль розроблений для роботи в з деякими програмами Android. Він активує кнопку «Друк» і не функціонує як окрема програма.

[LOCAL]Android image app

Windows RT

Планшети на базі Windows RT підтримують принтери MAXIFY завдяки драйверу, вбудованому в операційну систему Windows. Коли планшет знаходить у мережі сумісний принтер, на робочому столі Windows RT з’являється вікно службової програми Canon. Вона дозволяє виконувати бездротовий друк і сканування без встановлення додаткових програм.

MAXIFY-acess-point-mode

Режим точки доступу

А якщо немає маршрутизатора чи доступу до бездротової мережі? Принтери MAXIFY підтримують режим точки доступу, у якому можна створити бездротову мережу «без точки доступу». Це дає змогу друкувати безпосередньо зі смартфону чи планшета, використовуючи програму Canon PRINT або Apple AirPrint.

Друк із хмари

Використовуйте принтер із максимальною ефективністю та насолоджуйтеся широкими можливостями друку через Інтернет. Принтери MAXIFY із підтримкою хмарних технологій дозволяють друкувати матеріали з хмарних служб в Інтернеті безпосередньо з екрана принтера або надсилати завдання друку через Інтернет за допомогою смартфонів і планшетів.

Докладніше

MAXIFY-Cloud-Printing

* Необхідна версія Android 4.4 (KitKat) або вище.

AirPrint є торговельною маркою компанії Apple Inc.

iPad, iPhone, iPod і iPod touch є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах.