Принтери MAXIFY для невеликого офісу

Збільште до максимуму потенціал свого невеликого офісу завдяки надійним і продуктивним принтерам MAXIFY для малого бізнесу. Відмінне рішення для економного друку в умовах невеликого (до 5 співробітників) офісу з обсягом друку 250–1500 сторінок на місяць.

MAXIFY_iB4140_240px_Range.jpg

MAXIFY iB4140

 • Кольоровий струменевий принтер
 • 15,5 кольорових і 24 чорно-білі сторінки за хвилину
 • Касета на 500 аркушів
 • Функція підключення до Wi-Fi, локальної мережі та хмари
 • 250–1500 сторінок на місяць

MAXIFY MB5150_240

MAXIFY MB5140

 • Друк, сканування, копіювання, передавання факсів
 • 15,5 кольорових і 24 чорно-білі сторінки за хвилину
 • Касета на 250 аркушів, двосторонній АПД на 50 аркушів
 • Функція підключення до Wi-Fi, локальної мережі та хмари
 • 250–1500 сторінок на місяць

[MASTER] Image_MAXIFY MB5450 240px Range

MAXIFY MB5440

 • Друк, сканування, копіювання, передавання факсів
 • 15,5 кольорових і 24 чорно-білі сторінки за хвилину
 • Касета на 500 аркушів, двосторонній АПД на 50 аркушів
 • Функція підключення до Wi-Fi, локальної мережі та хмари
 • 250–1500 сторінок на місяць

Зручність і швидкість

Відчуйте переваги зручної обробки багатосторінкових документів із нашою лінійкою принтерів і багатофункціональних пристроїв із великим ресурсом паперу завдяки вбудованому АПД на 50 аркушів. Завдяки високій швидкості друку документів і миттєвому виведенню першої роздруківки (функція Quick First Print) документи не змусять вас чекати.  У багатофункціональних принтерах для невеликого офісу часто повторювані операції можна зберегти в меню швидкого доступу.

MAXIFY-convinience-and-speed
MAXIFY-Wireless-Connectivity

Бездротове підключення

Завдяки підтримці Wi-Fi та Ethernet можна легко використовувати спільний доступ до функцій друку й сканування та виконувати друк звідусіль.  Завдяки програмі MAXIFY Printing Solutions компанії Canon або службі Apple AirPrint™ бездротовий друк зі смартфонів і планшетів стає ще зручнішим. Підтримка хмарних технологій дає змогу друкувати через бездротову мережу без додаткового настроювання за допомогою режиму точки доступу або навіть через Інтернет.

Керування принтером

Для ще більшої надійності за допомогою інтерфейсу віддаленого користувача можна стежити за роботою принтера й керувати ним через мережу вашого невеликого офісу. Можна перевірити стан принтера та рівень чорнил, а також контролювати використання чорнил загалом або за певними типами завдань, наприклад для монохромного двостороннього друку.  Крім того, можна дистанційно обмежувати деякі операції, як-от кольорове копіювання, а також настроювати параметри принтера, зокрема настроїти службу Cloud Link.

MAXIFY-Printer-Control
MAXIFY-Advanced-Scanning

Розширені функції сканування

За допомогою функції сканування в повідомлення електронної пошти, яка доступна на багатофункціональних принтерах для невеликого офісу, можна надсилати зіскановане зображення безпосередньо з екрана принтера на вибрану електронну адресу або створювати чернетки із вкладеним зісканованим зображенням у поштових веб-службах (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Крім того, можна завантажувати зіскановані документи безпосередньо в служби Evernote, Dropbox, Google Диск і SkyDrive або сканувати до мережевого розташування.

Заощадження чорнила та паперу

Високопродуктивні чорнильниці XL дозволяють друкувати до 2500 чорно-білих і 1200 кольорових документів із меншою собівартістю друку однієї сторінки. Мультикомплект із 4 кольорів містить повний набір запасних чорнил для ще економнішого друку. За допомогою автоматичного двостороннього друку можна зменшити кількість використовуваного паперу та створювати двосторонні документи професійної якості.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Працюєте з дому?

Ознайомтесь із нашою серією високопродуктивних принтерів MAXIFY для дому й офісу, які є ідеальним рішенням для тих, хто веде бізнес удома.

Центр підтримки й завантаження

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки, ресурсів та усунення неполадок для принтерів MAXIFY для невеликого офісу.

Шукаєте чорнила?

Знайдіть потрібну чорнильницю або мультикомплект для принтера MAXIFY для невеликого офісу за допомогою нашого інструмента для пошуку витратних матеріалів.

Допомогти знайти принтер?

Знайдіть найкращий принтер для дому або офісу за допомогою засобу вибору принтера. Порівняйте наші настільні багатофункціональні, лазерні та струминні фотопринтери.

  AirPrint є торговельною маркою компанії Apple Inc.