Принтери MAXIFY

Ознайомтеся зі всією лінійкою потужних струминних принтерів MAXIFY для бізнесу, створених компанією Canon для швидкого й високоякісного друку документації в умовах невеликого або домашнього офісу

Багатофункціональні струминні принтери для бізнесу

Багатофункціональні пристрої серії MAXIFY для бізнесу, оснащені функціями друку, копіювання, сканування й факсимільного зв’язку, а також великим АПД (автоматичним подавачем документів), стануть відмінним доповненням для вашого офісу.

MAXIFY MB2140

MAXIFY MB2140

Винятковий багатофункціональний пристрій (кольоровий струменевий принтер, сканер, копір і факс) з підтримкою сканування та друку з мобільних пристроїв і хмарних служб, монохромним друком зі швидкістю 19 зобр/хв й низкою мережевих функцій.

MAXIFY MB2740

MAXIFY MB2740

Багатофункціональний пристрій із кольоровим струменевим друком для домашніх офісів. Принтер Canon MAXIFY MB2740 забезпечує друк із мобільних пристроїв та інтеграцію з хмарою, а також високу продуктивність завдяки місткій касеті на 500 аркушів і швидкості монохромного друку 24 зобр/хв.

MAXIFY MB5440

MAXIFY MB5440

Багатофункціональний пристрій (кольоровий принтер, сканер, копіювальний апарат і факс) зі швидкістю друку 24 зобр/хв (у монохромному режимі) і 15,5 зобр/хв (у кольоровому режимі). Canon MAXIFY MB5440 — потужний принтер, який вирізняється продуктивністю, якістю й надійністю.

Принтери

Ці принтери MAXIFY для друку документів забезпечують високі показники друку у форматі A4, що робить їх незамінними для невеликих офісів.

MAXIFY iB4140

MAXIFY iB4140

Швидкість, продуктивність і надійність. Монохромний друк зі швидкістю 24 зобр/хв й кольоровий друк зі швидкістю 15,5 зобр/хв, ресурс чорнильниць до 2500 сторінок, низькі експлуатаційні витрати та Wi-Fi — ідеальний вибір для невеликих офісів.