MAXIFY MB5340

Потужний багатофункціональний пристрій для найвимогливіших малих офісів. Забезпечує можливість швидкого 2-стороннього друку та сканування, ресурс паперу на 500 аркушів, має елементи контролю використання пристрою, а також можливість підключення до смартфону та хмари.

/Images/MAXIFY%20MB5340%20Extra_tcm212-1168588.jpg

Переваги

 • Продуктивний багатофункціональний пристрій із функціями друку, копіювання, сканування та обміну факсимільними повідомленнями для невеликого офісу з великим обсягом друку
 • Завдяки швидкому друку першої сторінки, а також друку 15 кольорових і 23 чорно-білих сторінок/хв вам більше не потрібно чекати документів
 • Підключення за допомогою мережі Wi-Fi та Ethernet: друк із ПК, смартфонів, планшетів і хмарних служб, а також сканування в них
 • Вбудований АПД на 50 аркушів для двостороннього сканування з можливістю одноразового проходження аркуша та дві касети для паперу на 250 аркушів
 • Друк до 2500 чорно-білих і 1500 кольорових сторінок завдяки чорнильницям XL, що замінюються окремо

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon MAXIFY MB5340

Потужний багатофункціональний пристрій для малих офісів


Цей надійний високошвидкісний багатофункціональний пристрій забезпечує продуктивність і можливість бути на зв’язку. Він призначений для невеликих офісів із високими вимогами, які щомісяця виконують друк обсягом від 250 до 1500 сторінок. Завдяки підтримці Wi-Fi та Ethernet, а також професійній якості друку (і елементам керування використанням задля зручнішої роботи) цей пристрій є ідеальним помічником в офісі.

Високошвидкісний друк документів


Забудьте про очікування робочих документів. Швидкий друк документів у форматі A4 стандарту ISO зі швидкістю 23 зобр./хв у чорно-білому та 15 зобр./хв у кольоровому режимах поєднується з часом створення першої роздруківки всього приблизно 7 секунд.

Професійна якість


Чорнила з високою щільністю та подвоєною стійкістю створюють чіткий текст і барвисті кольори. Ці пігментні чорнила мають відмінну стійкість до впливу повітря. Тому вони не стануть тьмяними з часом. Вони також стійкі до маркера та тертя, що робить їх ідеальними для високоякісного друку робочих документів.

Економічність


Друк до 2500 чорно-білих і 1500 кольорових сторінок документів формату A4 завдяки чорнильницям XL. Можливість окремої заміни чорнильниць забезпечує максимальну продуктивність із мінімальними витратами. Мультикомплект із 4 кольорів містить повний набір запасних чорнил для ще більшої економії.

Підвищена продуктивність, коли вона найбільша потрібна


З легкістю виконуйте кожне завдання, зокрема багатосторінкове сканування та копіювання, завдяки двом касетам для паперу на 250 аркушів, вбудованому АПД на 50 аркушів для двостороннього сканування з можливістю одноразового проходження аркуша та кольоровому сенсорному екрану. Крім того, доступний двосторонній друк без зайвих зусиль для більшого професіоналізму та скорочення споживання паперу.

Можливості підключення


MAXIFY Cloud Link дає змогу друкувати з популярних хмарних служб, наприклад Evernote, Dropbox, OneDrive або Google Drive, безпосередньо з екрана принтера чи смартфону за допомогою програми MAXIFY Printing Solutions. Підтримуються також функції сканування в електронну пошту, в хмару, Apple AirPrint і Google Cloud Print*.

 • *Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам справжніх чорнил Canon.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon MAXIFY MB5340, функції та можливості цієї БФП.

Quick 1st Print

Виведення першої сторінки за 7 с

Single Pass 2-sided Scan

Сканування документа з обох сторін

50-sheet 2-sided ADF

Автоматичне багатосторінкове копіювання

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

500 Sheet Capacity

Продуктивна обробка документів

Touch Screen

Легкий у користуванні сенсорний екран із діагоналлю 7,5 см

Scan to Cloud

Вивантаження документів у хмарні служби*

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

WITB_MB5340
 • MAXIFY MB5340
 • Силовий кабель
 • Встановлення чорнильниць
 • Компакт-диск із програмою встановлення Компакт-диск із програмою встановлення для Windows (драйвери для ОС Mac доступні в мережі)
 • Посібники
 • Кабель факсу/телефонної лінії

Відео MAXIFY MB5340

MAXIFY-AirPrint-Printers

Бездротовий друк

Завдяки з’єднанню Wi-Fi і підтримці технології AirPrint можна виконувати друк зі смартфонів, планшетних ПК та пристроїв Apple

Докладніше

Друк із хмари

Можливість вільного друку файлів безпосередньо з хмарних служб і сканування документів у хмару або на електронну пошту*

Докладніше

MAXIFY-Cloud-Printers