MAXIFY MB2340

Швидкий і продуктивний багатофункціональний пристрій, який забезпечує професійний кольоровий друк для домашніх офісів. Оснащений функціями Wi-Fi та Ethernet, сенсорним екраном, а також функціями підключення до смартфонів і хмари.

/Images/MB2340_Detail_tcm212-1169446.jpg

Переваги

 • Швидкий багатофункціональний пристрій із функціями друку, копіювання, сканування та обміну факсимільними повідомленнями для домашнього офісу з великим обсягом друку
 • Завдяки швидкому друку першої сторінки, а також друку 15 кольорових і 23 чорно-білих сторінок/хв вам більше не потрібно чекати документів
 • Підключення за допомогою мережі Wi-Fi та Ethernet: друк із ПК, смартфонів, планшетів і хмарних служб, а також сканування в них
 • Вбудований автоматичний подавач документів на 50 аркушів із ресурсом паперу на 500 аркушів
 • Друк до 1200 чорно-білих і 900 кольорових сторінок завдяки чорнильницям XL, що замінюються окремо

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon MAXIFY MB2340

Багатофункціональний пристрій для домашніх офісів


Для домашніх офісів зазвичай потрібні продуктивність і універсальність у компактному дизайні. Цей струминний багатофункціональний пристрій для підприємців надає такі можливості. Пристрій містить функції бездротового підключення та Ethernet, забезпечує професійну якість друку, а також оснащений функціями копіювання, сканування та надсилання факсів. Рекомендований щомісячний обсяг друку для нього становить 200–1000 сторінок.

Високошвидкісний друк документів


Забудьте про очікування робочих документів. Швидкий друк документів у форматі A4 стандарту ISO зі швидкістю 23 зобр./хв у чорно-білому та 15 зобр./хв у кольоровому режимах поєднується з часом створення першої роздруківки всього приблизно 7 секунд.

Професійна якість


Чорнила з високою щільністю та подвоєною стійкістю створюють чіткий текст і барвисті кольори. Ці пігментні чорнила мають відмінну стійкість до впливу повітря. Тому вони не стануть тьмяними з часом. Вони також стійкі до маркера та тертя, що робить їх ідеальними для високоякісного друку робочих документів.

Економічність


Друк до 1200 чорно-білих і 900 кольорових сторінок документів формату A4 завдяки чорнильницям XL. Можливість окремої заміни чорнильниць забезпечує максимальну продуктивність із мінімальними витратами. Мультикомплект із 4 кольорів містить повний набір запасних чорнил для ще більшої економії.

Продуктивність, на яку можна покластися


З легкістю виконуйте кожне завдання, зокрема багатосторінкове сканування та копіювання, завдяки двом касетам для паперу на 250 аркушів, вбудованому АПД на 50 аркушів і великому кольоровому сенсорному екрану. Крім того, доступний двосторонній друк без зайвих зусиль для більшого професіоналізму та скорочення споживання паперу.

Можливості підключення


MAXIFY Cloud Link дає змогу друкувати з популярних хмарних служб, наприклад Evernote, Dropbox, OneDrive або Google Drive, і сканувати в них безпосередньо з екрана принтера чи смартфону за допомогою програми MAXIFY Printing Solutions. Крім того, підтримуються функції сканування в електронну пошту, Apple AirPrint і Google Cloud Print*.

 • *Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам справжніх чорнил Canon.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon MAXIFY MB2340, функції та можливості цієї камери.

Quick 1st Print

Виведення першої сторінки за 7 с

50-sheet ADF

Автоматичне багатосторінкове копіювання

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

500 Sheet Capacity

Продуктивна обробка документів

Scan to Cloud

Вивантаження документів у хмарні служби*

Touch Screen

Легкий у користуванні сенсорний екран із діагоналлю 7,5 см

Scan to USB Memory

Сканування в USB-пам’ять

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

WITB_MB2340
 • MAXIFY MB2340
 • Силовий кабель
 • Встановлення чорнильниць
 • Компакт-диск із програмою встановлення для Windows (драйвери для ОС Mac доступні в мережі)
 • Посібники
 • Кабель факсу/телефонної лінії