MAXIFY MB2040

Цей компактний багатофункціональний пристрій забезпечує ефективний кольоровий друк професійної якості для домашніх офісів та оснащений функцією Wi-Fi, автоматичним подавачем документів, функціями двостороннього друку та сканування в хмару.

/Images/MB2040_Detail_tcm212-1169442.jpg

Переваги

 • Компактний багатофункціональний пристрій із функціями друку, копіювання, сканування та обміну факсимільними повідомленнями для домашнього офісу з великим обсягом друку
 • Завдяки швидкому друку першої сторінки, а також друку 11 кольорових і 16 чорно-білих сторінок/хв вам більше не потрібно чекати документів
 • Друк через Wi-Fi із ПК, смартфонів, планшетів і хмарних служб і сканування в них
 • Вбудований автоматичний подавач документів на 50 аркушів і касета для паперу на 250 аркушів
 • Друк до 1200 чорно-білих і 900 кольорових сторінок завдяки чорнильницям XL, що замінюються окремо

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon MAXIFY MB2040

Багатофункціональний пристрій для домашніх офісів


Для домашніх офісів зазвичай потрібні продуктивність і універсальність у компактному дизайні. Цей струминний багатофункціональний пристрій для підприємців надає такі можливості. Пристрій має функції бездротового підключення, забезпечує професійну якість друку, а також оснащений функціями копіювання, сканування та надсилання факсів. Рекомендований щомісячний обсяг друку для нього становить 200–1000 сторінок.

Швидкий друк документів


Забудьте про очікування робочих документів. Швидкий друк документів у форматі A4 стандарту ISO зі швидкістю 16 зобр./хв у чорно-білому та 11 зобр./хв у кольоровому режимах поєднується з часом створення першої роздруківки всього приблизно 8 секунд.

Професійна якість


Чорнила з високою щільністю та подвоєною стійкістю створюють чіткий текст і барвисті кольори. Ці пігментні чорнила мають відмінну стійкість до впливу повітря. Тому вони не стануть тьмяними з часом. Вони також стійкі до маркера та тертя, що робить їх ідеальними для високоякісного друку робочих документів.

Економічність


Друк до 1200 чорно-білих і 900 кольорових сторінок документів формату A4 завдяки чорнильницям XL. Можливість окремої заміни чорнильниць забезпечує максимальну продуктивність із мінімальними витратами. Мультикомплект із 4 кольорів містить повний набір запасних чорнил для ще більшої економії.

Продуктивність, на яку можна покластися


З легкістю виконуйте кожне завдання, зокрема багатосторінкове сканування та копіювання, завдяки касеті для паперу на 250 аркушів, вбудованому АПД на 50 аркушів і великому кольоровому екрану. Крім того, доступний двосторонній друк без зайвих зусиль для більшого професіоналізму та скорочення споживання паперу.

Можливості підключення


MAXIFY Cloud Link дає змогу друкувати з популярних хмарних служб, наприклад Evernote, Dropbox, OneDrive або Google Drive, і сканувати в них безпосередньо з екрана принтера чи смартфону за допомогою програми MAXIFY Printing Solutions. Крім того, підтримуються функції сканування в електронну пошту, Apple AirPrint і Google Cloud Print*.

 • *Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам справжніх чорнил Canon.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon MAXIFY MB2040, функції та можливості цієї камери.

Quick 1st Print

Виведення першої сторінки за 8 с

50-sheet ADF

Автоматичне багатосторінкове копіювання

Connectivity (Wi-Fi)

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

250 Sheet Capacity

Продуктивна обробка документів

Scan to Cloud

Вивантаження документів у хмарні служби*

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Scan to USB Memory

Сканування в USB-пам’ять

MAXIFY Cloud Link

Друк із хмарних служб

WITB_MB2040
 • MAXIFY MB2040
 • Силовий кабель
 • Встановлення чорнильниць
 • Компакт-диск із програмою встановлення для Windows (драйвери для ОС Mac доступні в мережі)
 • Посібники
 • Кабель факсу/телефонної лінії