MAXIFY iB4040

Високошвидкісний принтер для невеликого офісу із вбудованими функціями Wi-Fi та Ethernet, можливістю друку з мобільних пристроїв і хмари. Його оснащено функцією 2-стороннього друку та чорнильницями великої місткості для ефективного, високоякісного друку робочих документів.

/Images/iB4040_Detail_tcm212-1169438.jpg

Переваги

  • Високопродуктивний принтер для невеликого офісу з великим обсягом друку з касетами для паперу на 250 аркушів
  • Завдяки швидкому друку першої сторінки, а також друку 15 кольорових і 23 чорно-білих сторінок/хв вам більше не потрібно чекати документів
  • Підключення за допомогою мережі Wi-Fi та Ethernet: друк із ПК, смартфонів, планшетів і хмарних служб
  • Друк до 2500 чорно-білих і 1500 кольорових сторінок завдяки чорнильницям XL, що замінюються окремо
  • Створення якісних документів завдяки чорнилу з високою щільністю та подвоєною стійкістю, оптимізованому для ділового друку

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon MAXIFY iB4040

Високошвидкісний принтер для невеликих офісів


Цей надійний високошвидкісний принтер забезпечує продуктивність і можливість бути на зв’язку. Він призначений для невеликих компаній, які виконують значний обсяг друку від 250 до 1500 сторінок щомісяця. Завдяки підтримці Wi-Fi та Ethernet, а також професійній якості друку (і елементам керування використанням задля зручнішої роботи) цей пристрій є ідеальним помічником в офісі.

Швидкий друк документів


Забудьте про очікування робочих документів. Швидкий друк документів у форматі A4 стандарту ISO зі швидкістю 23 зобр./хв у чорно-білому та 15 зобр./хв у кольоровому режимах поєднується з часом створення першої роздруківки всього приблизно за 7 секунд.

Професійна якість


Чорнила з високою щільністю та подвоєною стійкістю створюють чіткий текст і барвисті кольори. Ці пігментні чорнила мають відмінну стійкість до впливу повітря. Тому вони не стануть тьмяними з часом. Вони також стійкі до маркера та тертя, що робить їх ідеальними для високоякісного друку робочих документів.

Економічність


Друк до 2500 чорно-білих і 1500 кольорових сторінок документів формату A4 завдяки чорнильницям XL. Можливість окремої заміни чорнильниць забезпечує максимальну продуктивність із мінімальними витратами. Мультикомплект із 4 кольорів містить повний набір запасних чорнил для ще більшої економії.

Підвищена продуктивність, коли вона найбільш потрібна


Дві великомісткі касети на 250 аркушів дають змогу скоротити час завантаження паперу, а автоматичний двосторонній друк допомагає без зайвих зусиль друкувати документи професійної якості, а також зменшити споживання паперу.

Можливості підключення


Завдяки MAXIFY Cloud Link можна друкувати безпосередньо з популярних хмарних служб, зокрема Evernote, Dropbox, OneDrive або Google Drive, за допомогою смартфону та програми MAXIFY Printing Solutions. Також підтримуються функції Apple AirPrint і Google Cloud Print.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon MAXIFY iB4040, функції та можливості цієї камери.

Quick 1st Print

Виведення першої сторінки за 7 с

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

500 Sheet Capacity

Продуктивна обробка документів

Auto 2-sided Print

Автоматичний двосторонній друк

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

High Page Yield

Ефективні чорнила XL

MAXIFY Cloud Link

Друк із хмарних служб

Smartphone and Tablet print

Програма MAXIFY Printing Solutions

WITB_iB4040
  • MAXIFY iB4040
  • Силовий кабель
  • Встановлення чорнильниць
  • Компакт-диск із програмою встановлення для Windows (драйвери для ОС Mac доступні в мережі)
  • Посібники