Хмарний друк із принтерів MAXIFY

Оцініть надзвичайні можливості для друку безпосередньо із хмарних служб, наприклад Evernote, Dropbox, OneDrive і Google Диск, з екрана принтера або дистанційно з мобільного телефону чи планшета за допомогою програми Canon PRINT. Для цих багатофункціональних принтерів також доступні розширені функції сканування.

MAXIFY-Cloud-Printers

MAXIFY-Print-from-Cloud

MAXIFY-Scan-to-Cloud

Друк із хмари

Принтери MAXIFY дають змогу друкувати з хмарних служб в Інтернеті, вибираючи команди безпосередньо на екрані принтера. За допомогою програми Canon PRINT можна друкувати з мобільних пристроїв звідусіль, де є підключення до Інтернету.

Сканування в хмару

Завдяки функції MAXIFY Cloud Link у багатофункціональних принтерах MAXIFY можна сканувати до хмарних служб Evernote, Dropbox, OneDrive і Google Диск безпосередньо з екрана принтера.*

MAXIFY-Scan-to-email2

Сканування в електронну пошту

Сканування на електронну пошту

Завдяки функції сканування в повідомлення електронної пошти, яку підтримують багатофункціональні принтери MAXIFY, зіскановане зображення можна надіслати на вибрану адресу електронної пошти. Вкладення в повідомлення електронної пошти дає змогу створювати в поштових веб-службах (Gmail, MS Exchange, Yahoo!) чернетки із вкладеними зісканованими зображеннями. Функції сканування на електронну пошту та вкладення в повідомлення електронної пошти можна використовувати безпосередньо з екрана принтера.*

Програма Canon PRINT

CPIS-2.0.0_55

Програма Canon PRINT не тільки дає змогу виконувати бездротовий друк зі смартфонів і планшетів, а й забезпечує миттєвий доступ до служб MAXIFY Cloud Link, коли це потрібно. За допомогою Evernote, Dropbox, OneDrive, Google Диск і багатьох інших служб друкувати документи можна практично звідусіль. Крім того, можна перевірити стан принтера, інформацію про чорнила, а також користуватися принтером у ручному режимі.

MAXIFY-Printing-Solutions-app

Програму Canon PRINT можна безкоштовно завантажити на сайтах App Store і Google Play.

Google Cloud Print

Принтери MAXIFY також підтримують службу Google Cloud Print. Це дає змогу друкувати Google Документи, повідомлення електронної пошти, а також вкладення у вигляді фотографій і PDF-файлів зі смартфонів, планшетів і звичайних настільних комп’ютерів практично звідусіль. Файли для друку безпечно надсилаються через Інтернет, де б ви не були: у тій самій кімнаті, де розташовано принтер, або на іншому континенті.

MAXIFY Google_Cloud_Print

*Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам справжніх чорнил Canon.