Page Capture

Функція Page Capture програми PosterArtist надає можливість зручно надсилати документи Word, презентації PowerPoint і таблиці Excel для вставки в плакати.

Використовуйте функцію Page Capture, щоб перенести документи або зображення на екран ескізів, звідки їх можна просто перетягнути в програму PosterArtist. Можна також вибрати порядок або розмір файлів для розташування на плакаті та додати текст. Ця функція дає змогу значно простіше створювати плакати з готових матеріалів.

Щоб використовувати цю функцію, потрібно встановити драйвер принтера imagePROGRAF. Робота функції Page Capture починається з драйвера принтера та закінчується в програмі PosterArtist. Після розташування зображень і документів на плакаті його можна відредагувати відповідно до власних задумів.

Можна користуватися всіма іншими інструментами, доступними в програмі PosterArtist. Наприклад, навіть після розташування всіх документів на плакаті можна змінювати колір фону, а також додавати графічні зображення, розміщені в програмі PosterArtist.

* Ця функція доступна лише в 32-розрядній версії ОС Windows.

spacer
					image
Функції та переваги
Auto Design
Design Check
Page Capture
Параметри безпеки