Поширені запитання про PosterArtist

На цій сторінці наведено детальний перелік відповідей щодо програмного забезпечення Poster Artist Lite.

Чи є довідковий посібник для PosterArtist?

Canon PosterArtist містить довідковий посібник, у якому наведено навчальні матеріали та відомості про загальні та додаткові операції PosterArtist. Крім того, цей посібник містить зручні функції та онлайнові відповіді на поширені запитання. Щоб відкрити посібник, у головному меню PosterArtist виберіть Help (Довідка) > Manual (Посібник). Крім того, його можна відкрити, натиснувши кнопку PosterArtist Manual (Посібник із програмного забезпечення PosterArtist) у лівому нижньому куті екрана.

Як перевірити встановлену версію PosterArtist?

Запустіть встановлену версію програми PosterArtist і в меню виберіть Help (Довідка) > About PosterArtist (Про PosterArtist), щоб переглянути номер версії.

Що таке PosterArtist Quick Guide (Короткий посібник із роботи в PosterArtist) і як можна його отримати?

PosterArtist Quick Guide (Короткий посібник із роботи в PosterArtist) — це набір стислих інструкцій у форматі PDF щодо використання PosterArtist. Щоб відкрити документ Quick Guide (Короткий посібник), виберіть на панелі завдань Windows Пуск > Програми > Canon PosterArtist > Quick Guide (Короткий посібник).

Що таке PosterArtist Template Guide (Посібник із роботи з шаблонами в PosterArtist) і як можна його отримати?

За допомогою документа PosterArtist Template Guide (Посібника з роботи з шаблонами в PosterArtist) можна переглядати всі наявні шаблони, фотографії, графіку, фоторамки, текстову графіку та фони в одному документі PDF. Щоб відкрити посібник із роботи з шаблонами, на панелі завдань Windows виберіть Пуск > Програми > Canon PosterArtist > Template Guide (Посібник із шаблонів).

Які принтери сумісні з програмою PosterArtist?

Програма PosterArtist підтримує такі моделі принтерів Canon imagePROGRAF: серія Canon iPF, W8400, W6400.

Які операційні системи підтримують PosterArtist?

PosterArtist підтримує такі операційні системи:


Microsoft Windows XP (32-розрядна), Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32- та 64-розрядні версії)
Microsoft Windows 7 (32-/64-розрядна)
Microsoft Windows Vista (32-/64-розрядна)
Microsoft Windows XP Professional/Home Edition (32-розрядна)

Чи є яке-небудь інше рекомендоване обладнання для роботи PosterArtist?

Рекомендовані системні вимоги:


Процесор: Intel Core2Duo або рівнозначний (або потужніший).
Оперативна пам’ять: 2 ГБ або більше (1 ГБ або більше для ОС Windows XP).
Місце на жорсткому диску: 1,5 ГБ (встановлення), 20 ГБ або більше (для роботи програми).
Роздільна здатність монітора: 1024 x 768 пікселів або більше; відеоадаптер: 24-бітовий колір або більше

На плакаті допущено помилку. Як скасувати цю дію?

Щоб скасувати останню дію, натисніть кнопку Undo (Скасувати) на панелі завдань. Можна скасувати кілька останніх дій. Щоб повторити скасовані раніше дії, натисніть кнопку Redo (Повторити) на панелі завдань. Це скасує останню дію скасування.

Як виконувати друк без полів?

Щоб друкувати без полів, у розділі Paper Options (Параметри паперу) установіть прапорець Borderless Printing (Друк без полів). Якщо ширина рулонного паперу відрізняється від ширини плаката, виберіть параметр Fit Long Side to Roll Width (Довга сторона за шириною рулону) або Fit Short Side to Roll Width (Коротка сторона за шириною рулону). Зауважте, що друк без полів доступний для вказаних значень ширини рулонів і недоступний для аркушів.

Як зазначити потрібний формат паперу?

Потрібний формат паперу можна зазначити в розділі Set Custom Size (Зазначити нестандартний розмір) на панелі настроювання Paper Options (Параметри паперу).

Як використовувати функцію друку змінюваних даних (Variable Printing)?

Щоб використовувати функцію друку змінюваних даних, підготуйте дані у форматі Excel (.xls) або CSV (.csv).


Щоб вставити створені дані, на кроці 3 виберіть Edit (Редагувати) на панелі Variable Data (Змінні дані), виберіть параметр Connect to... (Підключитися до...) і виберіть потрібний документ.

Що таке «параметри розсіяного світла»?

Колір і яскравість розсіяного світла можуть різнитися залежно від особливостей навколишнього середовища, як-от розташування (у приміщенні чи поза ним) та освітлення (люмінесцентні лампи чи лампи розжарювання). Відтак, той самий плакат може мати різний вигляд залежно від того, де його демонструють.


Функції настроювання розсіяного світла дають змогу автоматично настроїти кольори відповідно до навколишнього середовища, так щоб колірний тон створеного плаката відповідав умовам освітлення під час перегляду.

Що таке PosterArtist QuickCopy?

PosterArtist QuickCopy — програма для друку збільшених копій фотографій і документів, отриманих зі сканера виробництва Canon. Просто натисніть кнопку Copy (Копіювати) у програмі PosterArtist QuickCopy, щоб створити плакати зі збільшених копій оригіналів у вашому сканері. Це так само просто, як зробити фотокопію. Можна також редагувати скопійоване зображення в програмі PosterArtist, щоб використовувати його в процесі створення плаката або для майбутніх плакатів.

Які сканери підтримують програму PosterArtist QuickCopy?

Для роботи програми PosterArtist QuickCopy потрібне обладнання серій CanoScan або PIXMA MP.


Щоб отримати докладні відомості про моделі сканерів, які підтримують програму PosterArtist QuickCopy, зверніться до магазину або служби підтримки споживачів Canon.

Чи потрібно автентифікувати ліцензію повторно після заміни комп’ютера або жорсткого диска?

Після заміни комп’ютера або жорсткого диска потрібно знову виконати автентифікацію ліцензії.


Перед автентифікацією на новому пристрої потрібно повернути ліцензію на старому комп’ютері або жорсткому диску.

Як повернути ліцензію PosterArtist?

На панелі завдань Windows виберіть Пуск > Програми > Canon LMS > License Information Management. Натисніть кнопку Return (Повернути).

Як повернути ліцензію PosterArtist і встановити її на новому ПК, якщо на старому комп’ютері стався збій жорсткого диска?

Якщо у вас є оригінальний код ліцензії, який надавався разом із компакт-диском, і ви можете підтвердити дані про себе, ви можете звернутися до свого постачальника виробу Canon та отримати ліцензію, повернуту вам для інсталяції на новому ПК.

Як видалити PosterArtist?

На панелі завдань Windows виберіть Пуск > Програми > Canon PosterArtist > Uninstall PosterArtist. Виконайте інструкції програми видалення.