PosterArtist

Створювати плакати стало ще легше

Зробити запит

PosterArtist

Створювати плакати стало ще легше

До комплекту поставки програми PosterArtist входить 200 попередньо спроектованих шаблонів, понад 1000 безкоштовних зображень і графічних об’єктів, понад 150 фонів, понад 150 рамок, низка текстових графічних об’єктів і багато інших засобів для швидкого та зручного створення професійних плакатів.

Усі технічні характеристики

Ідеї для макета

У комплект поставки програми PosterArtist входить багато шаблонів, що охоплюють різноманітні сфери: торгівлю, офісну роботу, готелі, ресторани, спеціальні події, фото-колажі, оформлення аудиторій, рекламу шкільних подій, студентські містечка, спорт, лікарні та аеропорти.

Переглянути галерею шаблонів

Design ideas

Auto Design

Функція Auto Design поєднує в собі механізм динамічного компонування (інструмент автоматичного компонування, що визначає розташування елементів, зокрема зображень і тексту) і переваги вбудованого професійного дизайну.

Докладніше

Auto Design

Design Check

Коли макет плаката буде створено відповідно до ваших задумів, програма PosterArtist запропонує виконати пробний друк, щоб упевнитися, що в надрукованому плакаті немає помилок.

Докладніше

Design Check

Параметри безпеки

Параметри безпеки програми PosterArtist вбудовані у відкриті шаблони та забезпечують обмеження доступу до творчих матеріалів. У програмі PosterArtist можна реєструвати шаблони та зразки зображень, щоб гарантувати безпеку та контроль матеріалів.

Докладніше

Security Settings

Page Capture

Функція Page Capture програми PosterArtist надає можливість зручно надсилати документи Word, презентації PowerPoint і таблиці Excel для вставки в плакати.

Докладніше

Paper Capture

Пакет програмного забезпечення PosterArtist

У вас встановлена застаріла версія PosterArtist, яку потрібно оновити? Завантажте наш засіб оновлення та створюйте плакати ще швидше.

Контактні дані

PosterArtist Lite

Програмне забезпечення PosterArtist Lite компанії Canon, спрощена версія прикладної програми PosterArtist із її базовими функціями, дає змогу розробляти та друкувати професійно оформлені плакати лише за чотири прості кроки. Завдяки понад 1300 шаблонів, фотографій і малюнків, а також макетам, які задовольнять потреби різноманітних бізнес-середовищ, створення захоплюючих плакатів і знаків ніколи не було простішим.

Читати далі

Зв'яжіться з нашою командою, щоб дізнатися більше, як за допомогою програмного забезпечення PosterArtist можна зробити плакати більш професійними.

Запитай мене