Запитання та відповіді – найпоширеніші запитання та відповіді на них

Як фотографії працівників чи логотип компанії відображаються на екрані?
Місцеві партнери Canon установлюють та настроюють систему відповідно до ваших потреб. Представник партнера імпортує шпалери чи зображення користувачів відповідно до ваших побажань або корпоративної символіки. Для фотографій працівників рекомендується використовувати зображення формату JPG розміром 75х75 пікселів. Для шпалер найкраще підійдуть файли формату PNG розміром 800х559 пікселів.


Чи потрібно додатково платити за встановлення й налаштування програми ULM?

Установлення та налаштування програми Universal Login Manager – це платна послуга. Для отримання додаткових відомостей зверніться до місцевого партнера Canon (http://www.canon.ua/Where_to_buy )


Чи можна встановити ULM на всіх моделях пристрою imageRUNNER ADVANCE?

Усі моделі iR-ADVxxxxI та iR-ADV PRO підтримують цю програму. Для старіших систем може знадобитися додаткове програмне забезпечення. Щоб отримати точну інформацію про свій пристрій, зверніться до місцевого партнера Canon.


Чи існує версія програми Universal Login Manager (ULM) для старіших систем imageRUNNER ADVANCE?
У деяких попередніх системах Canon imageRUNNER ADVANCE є зручна система ідентифікації користувача. Для старіших систем може знадобитися додаткове програмне забезпечення. Щоб отримати точну інформацію про свій пристрій, зверніться до місцевого партнера Canon.