Фотокниги

Ваше життя у форматі HD Цифровими фотографіями можна обмінюватися за лічені секунди, але ніщо не замінить роздруковану фотографію. То ж пропонуємо вам самостійно створити високоякісну фотокнигу за допомогою hdbook. Персоналізована фотокнига, професійно роздрукована і зброшурована, справді вдихне життя у ваші фотографії, допоможе зберегти спогади та буде ідеальним подарунком друзям і родині.


Де придбати

Ваша персоналізована фотокнига hdbook. Простіше простого.

1. Виберіть фотографії

Виберіть свої улюблені зображення для вишуканої фотокниги. Це ідеальний варіант незалежно від вашої мети — створити справді персональний подарунок або просто поділитися цінними моментами життя з родиною та друзями.

2. Завантажте програмне забезпечення для фотокниги hdbook

Програмне забезпечення hdbook дає змогу легко та швидко створити фотокнигу. Просто завантажте програмне забезпечення на ПК або Mac із веб-сайту одного з розповсюджувачів hdbook, скомпонуйте фотографії й текст і надішліть усе на друк.

3. Пориньте у спогади

Вашу персоналізовану фотокнигу буде надруковано на надсучасному принтері Canon DreamLabo 5000. Незабаром ви отримаєте професійну фотокнигу з яскравими реалістичними кольорами та чітким текстом.

Особливі ідеї для фотокниг

Відмінна якість фотографій

Ваші спогади у форматі HD

Оцініть і відчуйте відмінну якість фотокниги hdbook. Завдяки нашій технології високої чіткості з 7 чорнилами фотографії мають чудову деталізацію з природними тонами шкіри людей і реалістично відтворені кольори. Кольорові фотографії надзвичайно яскраві й реалістичні, а чорно-білі зображення мають плавні переходи, які справляють враження «класичності».

Виберіть обкладинку фотокниги hdbook

Справді особлива фотокнига

Створіть особисту обкладинку фотокниги, додавши текст і зображення для персоналізації. Завдяки професійній якості друку та брошурування фотокнига hdbook гордо красуватиметься на будь-якій поличці.

Додавання тексту до фотографій

Яскраві. Блискучі. Чіткі.

Додавайте заголовки до своїх фотографій і назву альбому на обкладинку. Завдяки чорнилам зі спеціальним складом і роздільній здатності друку 2400 точок/дюйм текст у фотокнизі hdbook буде надчітким.

Оправа з пласким розворотом


Відмінні двосторонні розвороти

У всіх наших фотокнигах використовується оправа з пласким розворотом. Це дає змогу розтягнути зображення на дві сторінки без втрати областей на фотографіях між сторінками. Завдяки двосторонньому фотопаперу найвищої якості стандартні 24 сторінки можна збільшити до 100 сторінок без втрати тоненького корінця.

Вибір розмірів фотокниг hdbook

Формат, який відповідає вашим смакам

Квадратні формати доступні з розмірами 127 x 127 мм, 210 x 210 мм і 300 x 300 мм. Можна вказати альбомну або книжкову орієнтацію у форматах A5 та A4 або вибрати альбомну орієнтацію у форматі A3. Таким чином, ви обов’язково знайдете ідеальний формат для своєї особливої фотокниги.

Вибір фотопаперу

Покриття преміум-класу

Папір спеціального складу — призначений для роботи з технологією друку Canon — забезпечує HD-якість фотодруку для покриття преміум-класу. Виберіть папір Luster із текстурою, подібною до традиційних роздруківок фотолабораторії, або папір Glossy з гладкою глянсовою поверхнею.


Спогади, які залишаються надовго

Поєднання чорнил Canon і фотопаперу зі спеціальним покриттям забезпечує довговічність ваших фотографій. Щонайменше на 300 років. Отже, ви можете бути впевнені, що вашу особисту фотокнигу зможуть переглядати навіть ваші нащадки.*

Програмне забезпечення для створення фотокниг

Створюйте власні фотокниги за лічені хвилини завдяки простому у використанні програмному забезпеченню для Windows і Mac. Виберіть розмір своєї книги, додайте зображення та оберіть компонування із широкого асортименту запропонованих тем.

Швидко застосовувані попередньо створені компонування

Ще простіше створити власну фотокнигу за допомогою функції Autoflow. Програмне забезпечення автоматично розсортує фотографії та розставить їх у рамки з найкращою орієнтацією. Перш ніж віддавати власноруч створену фотокнигу у друкарню, можна настроїти компонування сторінки й зображень вручну.

Розширені користувацькі компонування

Безкоштовне програмне забезпечення для фотокниг hdbook не просто зручне: у ньому передбачено розширені функції, які забезпечують повну свободу для створення фотокниг на свій смак і вставлення власного тексту.

Де придбати?

Завантажте безкоштовне програмне забезпечення для створення фотоальбомів hdbook із сайту одного з наших розповсюджувачів і почніть створювати розкішні фотоальбоми вже сьогодні. Почніть, клацнувши прапор країни поряд із вибраним продавцем фотокниг hdbook.

Австрія

Бельгія

Данія

Німеччина

Італія

Люксембург

Польща

Великобританія

Ірландія

*Орієнтовна стійкість друку за зберігання в темряві

<Методи випробувань і критерії оцінювання>

Показники стійкості зображення, виражені в роках, оцінені на основі критеріїв і методів випробувань, зазначених у стандарті «Оцінювання стабільності друку цифрових кольорових фотографій» (JEITA CP-3901), прийнятому Японською асоціацією виробників електроніки та інформаційних технологій (JEITA).

<Примітка щодо друку й відображення фотографій>

Фактична стійкість зображення може відрізнятися від наведених вище показників залежно від умов демонстрації або зберігання. Кількість років розраховувалася на основі прискорених випробувань, виконаних компанією Canon Inc., і не є гарантією на виріб. Подовження терміну стійкості друкованих зображень. Піддавання зображення впливу світла, навколишніх газів, високої температури чи вологи може прискорити його знебарвлювання. Запобігання впливу таких чинників під час зберігання й демонстрації фотографій значно підвищує їхню стійкість.


*Дизайн і технічні характеристики виробу можуть змінюватися без попередження.