Getting started hero image
alt text goes here

Ще більше вражень від вашої камери

Почніть сьогодні та збережіть особливі моменти вашого життя. Система, яка покращує навички фотографування, функція передачі фотографій за допомогою Wi-Fi прямо на ваш смартфон, доступ до хмарного сховища для знімків високої якості, функція простого обміну фотографіями між членами вашої родини та зручний друк фотографій — все це у одному пристрої, який поміститься у вашій кишені.

Вчись. Ділись. Друкуй.

Спогади знов оживають

Video - getting started

Спогади ніби оживають

Розпочати роботу з Canon

Переглянути відео

Вчись.

Canon Photo Companion

Програма Photo Companion — важливий інструмент багатьох відеоблогерів, допоможе розпочати роботу з камерою, завдяки спеціально структурованими експертними порадами, які допоможуть опанувати мистецтво фотозйомки. Дізнайтесь щось нове та надихайтесь роботами професіоналів та фотографів, таких як і ви самі.

IOS app image

Android app image

Дізнайтеся більше

companion connect

Ділись.

Canon Camera Connect

Під’єднайте камеру та телефон для миттєвої передачі фотографій. Керуйте камерою дистанційно зі свого телефону та додавайте геотеги до кожного знімка.

IOS app image

Android app image

Дізнайтеся більше

Camera Connect

Canon irista

Більше не треба турбуватись про місце для зберігання фотографій — зберігайте їх у хмарі, не зменшуючи якість зображення. Завантажуйте фото та відео файли з будь-якого пристрою до сховища — єдине місце в якому можна зберігати, впорядковувати та друкувати всі ваші зображення.

IOS app image

Android app image

Дізнайтеся більше

Irista

Lifecake

Місце для збереження особливих сімейних моментів — ділитись якими тепер можна з близькими вам людьми. Збережіть та переживайте дорогоцінні моменти з життя ваших дітей разом із членами вашої родини з усього світу, за допомогою персональної візуальної шкали часу.

IOS app image

Android app image

Дізнайтеся більше

Lifecake

Друкуй.

Canon Photo Print Shop

Друк високої якості та миттєва передача даних з телефона на комп’ютер. Похизуйтесь перед друзями оригінальними принтами на великих полотнах, чашках, подушках та багато іншого.

IOS app image

Android app image

Дізнайтеся більше

canon photo print app

Більше новин від Canon

Дізнайтесь першим про нові продукти Canon, останні новини, події та спеціальні пропозиції.

Зареєструватися

  • Canon
  • ...
  • Початок роботи з камерою Canon