ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ

Самовираження через друк: носіть серце на рукаві

Приєднуйтеся до розмови про психічне здоров’я та розкрийте свій творчий потенціал за допомогою цих стильних і надихаючих малюнків.
Принтер Canon друкує аркуш паперу з трьома малюнками сердець. Навколо нього лежать кольорові олівці, упаковка паперу для термоперенесення та біла футболка з носієм для термоперенесення із зображенням серця.

Коли ви почуваєтеся погано, спілкування з друзями та близькими може бути дуже корисним, але ми знаємо, що іноді буває важко звернутись по допомогу. У цьому може допомогти наш творчий проєкт за участі двох провідних ілюстраторів — Рікардо Каволо та Агати Сорле. Покажіть, що ви потребуєте турботи або готові допомогти іншим, хто цього потребує, одягнувши речі з красивими малюнками із серцями, які не лише стильно виглядають, а й відіграють важливу роль, посилаючи прихований сигнал, що ви відкриті для розмови про самопочуття.

Складні й схожі на калейдоскоп кольорові дизайни Рікардо з Барселони натхненні народним мистецтвом і культурою татуювання. Його роботи прикрашають стіни по всьому світу, від Франції до Гонконгу, у вигляді гігантських фресок, а також з’являються на сторінках книг і навіть на картах таро.

Агата, яка живе в Бордо у Франції, дотримується простішого стилістичного підходу. Серед замовників її атмосферних та дотепних лінійних малюнків The New Yorker, The New York Times, Yoplait та WWF.

У цій статі Рікардо та Агата розповідають нам про свої ілюстрації і про те, як ви можете використовувати їх для підвищення творчого потенціалу й спілкування з іншими людьми з питань психічного здоров’я і самопочуття.

Виберіть дизайн

Яскрава ілюстрація із зображенням жінки, на яку накладено три малюнки сердець. Навколо її голови літають птахи з очима на крилах.

«Символ серця ідеально підходить, оскільки він присутній у всіх моїх роботах, — каже іспанський художник та ілюстратор Рікардо Каволо, який створив у межах кампанії серію взаємопов’язаних малюнків, що розповідають хронологічну історію. — У мене виникла ідея створити хронологічну послідовність, бо кілька років тому я пережив депресію та знаю, що це дуже важливий процес». © Рікардо Каволо (Ricardo Cavolo)

Ілюстрація великого рожевого серця, що обіймає маленьку жінку.

«На сьогоднішній день багато речей відбуваються на екрані, у віртуальному світі, — каже французька художниця Агата Сорле. — Можливість надрукувати ці малюнки в "реальному" світі може дійсно принести користь, дозволивши нам встановити зв’язок із реальністю та теперішнім моментом і по-новому поглянути на ці малюнки». © Агата Сорле (Agathe Sorlet)

Рікардо та Агата взяли за відправну точку серце.

«Серце — це символ готовності до розмови про психічне здоров’я і потреби поділитися з кимось, друзями чи родичами, ситуацією, яку ви переживаєте ви, — пояснює Рікардо. — Кожна з моїх ілюстрацій демонструє крок на цьому шляху. Перша ілюстрація, на якій зображено одну людину, означає, що ви наважились на розмову — це найважчий і найважливіший крок з усіх. Друга — це крок, на якому ви з кимось розмовляєте, а третя — коло допомоги, яку ви можете отримати від усіх, хто вас любить».

Агата хотіла, щоб її малюнки були «втішними та наповненими любов’ю, щоб вони допомагали вирішувати проблеми психічного здоров’я і самотності». Вона пояснює, що кожне зображення представляє «момент радості від спілкування і прояву любові». «Я хотіла зобразити жіночий образ із великим серцем, тому що серце може символізувати всі види любові — до сім’ї, друзів, коханих і тварин, а також любов до себе».

Втілюйте дизайн у життя

Принтер Canon стоїть на столі, з нього виводиться аркуш паперу з малюнками серця. Поруч із ним видно руку, що проводить праскою по білій футболці з носієм для термоперенесення.

«Сподіваюся, що демонструючи ці серця на собі люди зможуть знайти їх корисними в плані спілкування та відчути себе сильнішими, а також подбати про своє психічне здоров’я», — каже Рікардо.

Для початку виберіть та завантажте малюнок або малюнки сердець. Тепер вам знадобиться таке.За допомогою безкоштовної програми Canon PRINT можна підключитися до принтера Canon PIXMA TS7440 з підтримкою Wi-Fi прямо з телефона. Папір для перенесення має формат A4, тому ви можете надрукувати один великий малюнок або кілька маленьких, залежно від ваших уподобань. Використовуйте програму Canon Easy-PhotoPrint Editor, щоб легко розташувати кілька малюнків на одній сторінці.

Роздрукувавши малюнок на відповідному папері для термоперенесення, акуратно виріжте його (зайвий папір буде видно на носії). Покладіть тканину на прасувальну дошку й визначте, де саме на футболці або іншому виробі ви хочете розмістити малюнок, потім відклейте паперову підкладку та покладіть малюнок на тканину. Покладіть захисний аркуш, що входить до комплекту, на малюнок і проведіть по ньому праскою. Нарешті, зніміть захисний аркуш і готово!

Прочитайте наш посібник із використання термопаперу для друку на текстильних виробах або перейдіть на новий рівень, прикрасивши свій малюнок вишивкою.

Ви можете поділитися цими малюнками з друзями й близькими, пояснивши, що вони означають готовність обговорити все, що може вас засмучувати або змушує відчувати страх чи занепокоєння.

«Ви можете використовувати серця як орієнтир, щоб показати, на якому етапі ви знаходитесь, — радить Рікардо. — Діліться цим — найкраща частина проєкту. Мистецтво об’єднує людей. І цей проєкт — чудовий спосіб зробити це».

Реалізуйте творчі прагнення своєї особистості

Ілюстрація великого серця, що з’їдає маленьку усміхнену жінку.

«Принтер Canon PIXMA TS7440 дуже корисний для таких проєктів, оскільки з його допомогою їх можна втілити в реальність, — каже Агата. — Сподіваюся, люди зможуть відчути радість і любов, побачивши мої ілюстрації, а також відчути себе менш самотніми».

Жінка сидить у кріслі, розслабившись, і читає книгу про усвідомлене спостереження. На ній біла футболка із трьома малюнками сердець.

«Я дуже рада, що мої ілюстрації можна використовувати в реальному житті, — каже Агата. — На мою думку, це робить проєкт більш душевним». © Агата Сорле (Agathe Sorlet)

У творчості є багато позитивних моментів, будь то зйомка фотографій чи ведення щоденника. Для початку це змушує вас сповільнитися і існувати в моменті, абстрагуватися від стресу на роботі й у житті.

«Якщо я займаюсь творчістю, я щасливий. Уся справа в тому, скільки я вкладаю в це енергії і яким чином», — каже Рікардо, який протягом року страждав від депресії після емоційного вигорання від надмірної роботи, але після проходження курсу терапії віднайшов баланс.

«Малювання відігравало та продовжує відігравати важливу роль у моєму загальному самопочутті й психічному здоров’ї, — каже Агата. — По суті воно допомагає мені висловити емоції, які я не змогла б висловити іншим способом. Я ділюся більшістю своїх малюнків у соціальних мережах, але також веду ілюстровані особисті щоденники, щоб висловити певні емоції, тривоги й страхи».

Не зупиняйтеся на досягнутому

Ілюстрація жінки, яку обіймає безліч маленьких сердець, що повністю покривають її тіло, зверху визирає її голова з посмішкою на обличчі.

Серця на ілюстраціях Агати представляють усі види любові, від любові до сім’ї і друзів до любові до домашніх тварин та любові до себе. © Агата Сорле (Agathe Sorlet)

Ілюстрація у формі серця, на якій зображено кілька облич, кожне з яких має дві пари очей, а також кілька усміхнених сонць.

Рікардо розробляє дизайни в основному в цифровому середовищі, «тому робота над цією ілюстрацією та можливість роздрукувати її вдома та побачити кінцевий результат і формат дуже радують», — каже він. © Рікардо Каволо (Ricardo Cavolo)

Ваша творча подорож не обов’язково повинна починатися і закінчуватися цим проєктом. Чому б не надихнутись ілюстраціями Рікардо та Агати на створення і друк власних мотивів? Ви можете навіть використовувати ту саму техніку для друку візерунків, що й для вишивання. Як каже Агата: «Не обов’язково бути професійним ілюстратором, щоб малювати. Кожен може творити, і це справді корисно для самопочуття та психічного здоров’я».

З принтером Canon PIXMA ви можете дати волю своїй уяві. «Якщо ви матимете такий пристрій удома, ви зможете придумати ідею, попрацювати над нею, а потім роздрукувати та побачити кінцевий результат», — каже Рікардо.

А завершення проєкту не обов’язково означає кінець розмови. «Тема психічного здоров’я не є чимось негативним, воно стосується покращення нашого самопочуття, — підсумовує Рікардо. — Потрібно, щоб ця тема перестала бути табу, і зробити так, щоб про неї можна було вільно говорити».


Відвідайте нашу сторінку в Pinterest для отримання додаткових порад і рекомендацій для творчості.Автор: Рейчел Сігал Гамільтон (Rachel Segal Hamilton)

* Папір для термоперенесення на світлу тканину LF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (окрім серій TS31xx/TS20x), серія TR (окрім серії TR45xx), серії MG77xx/MG75xx/MG68xx/MG67xx/MG57xx/MG56xx/MG36xx, серія iX68xx

Папір для термоперенесення на темну тканину DF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (окрім серій TS31xx/TS20x), серія TR (окрім серії TR45xx), серія G (окрім серій GM40xx/GM20xx), серії MG77xx/MG75xx/MG67xx, серії iP87xx/iX68xx

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • Black Canon PIXMA printer with a colouring printout and print paper on a desk.

  ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ

  Зніміть стрес за робочим столом

  Щодня ми розповідаємо про прості способи зняти напругу.

 • Біла футболка з надрукованим малюнком для вишивання у вигляді домашніх рослин поруч з упаковкою носіїв Canon для термоперенесення.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Друкуйте малюнки для вишивання

  Друковані малюнки для вишивання допоможуть вам легко прикрасити свій одяг або виготовити витвір мистецтва, який можна повісити на стіну.

 • Людина робить записи в альбомі, сторінки заповнені фотографіями та наклейками.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Самовиражайтеся за допомогою творчого журналінгу

  Журналінг може стати способом творчого вираження, а також покращення психічного здоров’я.

 • Настінна прикраса з тропічного листя, вирізаного з різнокольорового паперу в рожево-зелених тонах та роздруківок на тропічну тематику.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Прості прикраси в біофільному стилі

  Поєднуйте природу та дизайн для створення заспокійливої атмосфери у своїй оселі.