A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

ДРУК

Звільніть себе за допомогою бездротового принтера для хмарного друку

Кожному офісу й класу потрібен принтер, але часи змінюються, і багато хто з нас починає працювати й навчатися з дому, тож принтер потрібен і там. Одна з найбільших переваг роботи з дому — можливість вибрати кімнату, що найкраще відповідає вашому настрою саме у цей момент. З бездротовим і хмарним принтером вам не доведеться сидіти біля нього: ви можете друкувати матеріали звідки завгодно. Тож вранці ви можете працювати з кухні, п’ючи каву, а коли з’явиться сонечко — переміститися на балкон чи в сад. Надсилайте свої документи на друк, коли будете готові, а потім забирайте їх із принтера, коли вам зручно.

A Canon printer on a table in a living room.
Коли налаштовано бездротовий друк, вам не потрібно сидіти біля принтера або влаштовувати спеціальне робоче місце у своїй оселі, і ви можете працювати звідки завгодно.

Не впевнені, що зможете налаштувати бездротовий принтер? Не хвилюйтеся: це дуже просто. А після налаштування ви отримаєте цілу низку корисних переваг, що спростять ваш робочий або навчальний процес. Наприклад, принтер PIXMA G4411 обладнаний багаторазовими чорнильницями з великим ресурсом, завдяки чому ви можете друкувати тисячі документів, не доливаючи чорнила. Крім того, завдяки сервісу PIXMA Cloud Link ви можете переглядати, друкувати й сканувати документі й фотографії з екрана принтера, смартфона чи планшета за допомогою програми Canon PRINT. З PIXMA Cloud Link ви також можете друкувати документи із веб-сховищ, як-от Dropbox і Google Диск, зберігати там відскановані копії й легко надавати доступ до документів. Докладнішу інформацію про налаштування бездротового принтера див. в довідковому посібнику.

Переваги бездротового принтера для роботи з дому

A man sits in front of a PIXMA G6040 Canon printer making notes on a printout.
Складну або об’ємну інформацію буває простіше читати з роздруківки, ніж з монітора.

Окрім друкування бланків або ярликів для поточних потреб, принтер також допомагає підвищити продуктивність та ефективність робочого процесу. Коли читаєш текст із друкованого документа, не відволікаєшся на повідомлення на екрані або електронні листи. Також слід іноді давати очам відпочити від комп’ютерного монітора.

Розі, бухгалтер, вважає свій бездротовий принтер безцінним інструментом для роботи з дому. Вона пояснює: «Я постійно аналізую фінансові звіти й таблиці, і мені значно простіше сприймати інформацію в друкованій формі, ніж з екрана. Хоча в нас домашній офіс, удома нас двоє, і одному з нас завжди доводиться працювати з їдальні. Дуже зручно мати можливість надрукувати щось дистанційно».

A woman stands in an office holding a sheet of paper.
Іноді роздруківка допомагає оцінити розмір або масштаби проекту.

Естель, менеджер з маркетингу, постійно проводить веб-семінари й завжди друкує текст, що має сказати на початку. Коли я працюю в офісі, в мене два екрана, але вдома в мене лише один, тож я роздруковую текст, який зачитую на початку кожного веб-семінару. У нашій родині чотири особи, тож дуже зручно, коли можеш надіслати документ на бездротовий принтер з будь-якої кімнати. Мені також подобається можливість надрукувати щось просто з телефона».

Саймон — графічний дизайнер, якому дуже допомагає бездротовий принтер. Він пояснює: «Зазвичай я друкую короткий опис проекту, щоб його можна було проаналізувати й переглянути на папері з маркером. А коли розробляєш графічний дизайн, завжди краще надрукувати результати, щоб подивитися на них у природному розмірі — це важливий етап, тому що іноді втрачаєш відчуття масштабу, особливо під час роботи на великому моніторі».

Важливий інструмент для шкіл і вищих навчальних закладів

A teenage girl sits cross-legged on a bed, studying her textbooks. A Canon PIXMA TS5140 printer is on the table beside her.
PIXMA Cloud Link також підтримує Google Клас — сервіс, що спрощує учням і студентам спілкування з вчителями під час домашнього навчання.

Бездротовий принтер удома стане на користь не лише професіоналам. PIXMA Cloud Link також підтримує Google Клас, завдяки чому є корисним інструментом для шкіл та університетів. Google Клас спрощує спілкування між учителями й студентами. Завдяки сервісу PIXMA Cloud Link у поєднанні з Google Класом студенти можуть друкувати розклади занять і завдання безпосередньо з екрана принтера або зі свого інтелектуального пристрою через програму Canon PRINT. Додатковою перевагою для викладачів є можливість друкувати списки студентів, щоб точно знати, для кого вони проводять заняття.

A teenage boy sits at his desk in his bedroom. A Canon G4400 printer is on the desk beside him.
Бездротовий принтер — цінний інструмент для шкіл і вищих навчальних закладів, де він дозволяє друкувати завдання або допомагає перевіряти результати.

П’ятнадцятирічний учень Джеймі каже: «Я зазвичай друкую свої завдання, тому що це допомагає мені пам’ятати ключові моменти, які слід проаналізувати. Крім того, я завжди друкую свої твори, коли вони готові. Після цього я трошки відпочиваю, іноді виходжу пограти у футбол або щось таке, а потім повертаюся до твору, щоб ще раз уважно його прочитати. Я відзначаю помилки червоним кольором, щоб виправити їх, перш ніж завантажити вчителю на перевірку. Читання друкованого тексту — важливий етап для мене: я помічаю речі, яких не бачу на екрані, тому це допомагає мені покращити оцінки, а мої батьки залишаються задоволені!»

Автор Анжела Ніколсон (Angela Nicholson)

Схожі статті
Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

ДРУК

Зустрічайте Canon PIXMA G640 та PIXMA G540

Дізнайтеся про нові функції наступного покоління принтерів Canon MegaTank.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Кращий принтер для домашнього офісу

З принтером Canon PIXMA TR 4640 працювати з дому дуже легко.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів