ТВОРЧИЙ ДРУК

Друкуйте власні малюнки для вишивання

Створіть унікальну прикрасу на стіну або дайте нове життя простій білій футболці за допомогою цього покрокового посібника для друку малюнків для вишивання.
Біла футболка з надрукованим малюнком для вишивання у вигляді домашніх рослин поруч з упаковкою носіїв Canon для термоперенесення.

Вишивання дедалі набирає популярності останніми роками, коли люди почали шукати хобі, що допомагають заспокоїтися і відірвати очі від телевізорів та комп’ютерних екранів. Але чи знали ви, що за допомогою принтера можна створювати власні візерунок для вишивання?

З принтером PIXMA ви можете легко надати життя власному малюнку, який потім можна перенести на тканину. Дізнайтеся, як прикрасити звичайну футболку або створити неповторну прикрасу на стіну, за допомогою цього покрокового посібника.

Ось що вам знадобиться.

 • Принтер Canon, наприклад PIXMA TS5340
 • Папір для термоперенесення на світлу1 чи темну2 тканину або матовий фотопапір
 • Малюнок для вишивання на ваш вибір
 • Тканина на ваш вибір (матеріал має бути принаймні на 50 % з бавовни та придатний для машинного прання за 30 °C)
 • Ножиці
 • Прасувальна дошка й праска
 • Голка й нитка
 • П’яльця

1. Вибір малюнку для вишивання

Футболка з надрукованим і вишитим малюнком та прикраса на стіну поруч із принтером Canon.

Ви можете вибрати для вишивання будь-який малюнок чи візерунок або навіть створити щось власноруч.

Жінка заправляє футболку з рослинним малюнком на п’яльця.

Малюнок не має бути бездоганним, адже під час вишивання ви можете приховати стібками елементи, що вам не подобаються.

Можливо, у вас уже є ідеї щодо того, який малюнок або візерунок ви хочете вишити. Для цього проекту наша майстер Розі з компанії The Embroidery Barn обрала два варіанти. Перший — це рослинний мотив, що прикрасить просту білу футболку. Другий — це дві руки, складені у формі серця, які вона вирішила вишити на білій тканині, аби створити настінне драпірування, що надихає.

Розі створила ці малюнки власноруч, але якщо у вас не вистачає ідей, ви можете знайти безліч чудових варіантів у каталозі Creative Park або в програмі Creative Park3. І там, і там опубліковані малюнки й візерунки різних митців та ілюстраторів – наприклад, подивіться на кактуси або безтурботних папуг!

2. Друк малюнку для вишивання

Принтер Canon PIXMA друкує два малюнки на аркуші паперу A4.

Наша рукодільниця надрукувала свої рисунки для футболки й для обруча для вишивання на одному аркуші паперу A4 для термоперенесення на світлу тканину.

Коли ви виберете малюнок для вишивання, потрібно буде надрукувати його. Безкоштовна програма Canon PRINT, що є сумісною з більшістю принтерів Canon із підтримкою Wi-Fi включно з моделлю Canon PIXMA TS5340, дозволяє керувати принтером безпосередньо зі смартфона й навіть підключатися до хмари.

Якщо тканина досить тонка, можна надрукувати малюнок для вишивання на звичайному папері, наприклад матовому фотопапері, і перенести контур безпосередньо на тканину. Просто прикріпіть малюнок на вікно (наприклад, ізоляційною стрічкою), накрийте тканиною і проведіть по лініях маркером або ручкою.

Розі скористалася папером для термоперенесення на світлу тканину, що трохи спростило цей процес. Він доступний у форматі A4, тож ви можете створювати великі малюнки або вмістити кілька менших візерунків на одному аркуші (програма Canon Easy-PhotoPrint Editor допоможе вам підібрати розміщення), щоб скористатися папером ефективніше.

3. Підготування надрукованого малюнку до термоперенесення

Жінка вирізає ножицями малюнок із домашніми рослинами.

У кінцевому варіанті вашого малюнку буде видно порожні ділянки, тому обрізуйте краї якомога точніше, щоб створити акуратну рамку.

Жінка розташовує малюнок із домашніми рослинами на футболці.

Створивши малюнок, що вас влаштовує, підберіть для нього оптимальне положення на тканині.

Перш ніж переносити малюнок на тканину, виріжте його гострими ножицями. Ви можете повністю обрізати порожній простір про краях або залишити його, щоб зробити рівний контур. Розташуйте малюнок на тканині: якщо ви переносите його на футболку, варто спочатку приміряти її, щоб переконатися, що вона сидить так, як потрібно. Вибравши найкраще положення, перегорніть папір малюнком до футболки.

4. Перенесення малюнку на тканину за допомогою праски

Жінка проводить праскою по футболці з носієм для термоперенесення, який лежить малюнком донизу.

Покладіть носій малюнком на тканину й за допомогою нагрітої праски перенесіть його на футболку.

Жінка відклеює паперову підкладку від носія для перенесення на білому шматку тканини.

Обережно відклейте паперову підкладку, щоб відкрити малюнок.

Покладіть тканину з малюнком на прасувальну дошку. Налаштуйте свою праску приблизно на 170 °C (режим «бавовна» на більшості приладів) і повільно проведіть нею по тканині, докладаючи тиск. Робіть кругові рухи, щоб зображення відокремилося від паперу й перенеслося на тканину. Переконавшись, що малюнок уже перенесений, утримуйте тканину однією рукою, а іншою повільно відклейте паперову підкладку.

5. Вишивання друкованого малюнку

Жінка вишиває контур малюнку, який зробила власноруч, на шматку тканини.

П’яльця або рамка для вишивання допоможуть вам закріпити тканину в зручному положенні.

Шматок тканини з надрукованим малюнком для вишивання — руками у вигляді серця.

Ви можете зробити свій малюнок помітнішим за допомогою простих безперервних стібків.

Тепер, коли малюнок на місці, настав час для веселощів! Саме тут можна дати волю творчості. Ви можете вишити малюнок цілком або скористатися мінімалістським підходом. Розі за допомогою простих стібків додала кольорів горщикам із квітами та виділила листя на малюнку для футболки. Щоб зробити зображення рук виразнішим, вона вишила контур темною ниткою.

Коли вишивання буде готове, можна продемонструвати свій витвір. Футболка стане чудовим персоналізованим подарунком, а дерев’яні п’яльця є чудовою готовою рамкою, на якій ваше драпірування можна відразу повісити на стіну, де воно нагадуватиме вам про ваші вміння.

Для отримання додаткового натхнення в роботі з паперовими виробами, підпишіться на нас у Pinterest. Не забувайте ділитися своїми витворами в соціальних мережах із додаванням хештегу #MadeWithPIXMA.

Автор: Андреа Болл (Andrea Ball)

 1. Папір для термоперенесення на світлу тканину LF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (окрім серій TS31xx/TS20x), серія TR (окрім серії TR45xx), серії MG77xx/MG75xx/MG68xx/MG67xx/MG57xx/MG56xx/MG36xx, серія iX68xx
 2. Папір для термоперенесення на темну тканину DF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (окрім серій TS31xx/TS20x), серія TR (окрім серії TR45xx), серія G (окрім серій GM40xx/GM20xx), серії MG77xx/MG75xx/MG67xx, серії iP87xx/iX68xx
 3. Щоб отримати інформацію про підтримувані моделі принтерів Canon InkJet, перегляньте цю веб-сторінку: https://ij.start.canon/cpapp-model.

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Переосмисліть свій гардероб

  Ефектні футболки, сумки-шопери з індивідуальним стилем, унікальні подарунки… все це — у керівництві з текстильного друку.

 • Принтер Canon друкує аркуш паперу з трьома малюнками сердець. Навколо нього лежать кольорові олівці, упаковка паперу для термоперенесення та біла футболка з носієм для термоперенесення із зображенням серця.

  ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ

  Носіть серце на рукаві

  Приєднуйтеся до розмови про психічне здоров’я за допомогою цих стильних і надихаючих малюнків.

 • Настінна прикраса з тропічного листя, вирізаного з різнокольорового паперу в рожево-зелених тонах та роздруківок на тропічну тематику.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Прості прикраси в біофільному стилі

  Поєднуйте природу та дизайн для створення заспокійливої атмосфери у своїй оселі.

 • Принтер Canon PIXMA G6050 і магнітний фотопапір Canon на столі поруч із виробами з паперу, серед яких мобіль із динозавром, голова єдинорога та наклейки з кішками.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Створюйте стильний декор для дому

  Приготуйтеся до творчості й прикрашайте свій дім за допомогою програми Creative Park і принтера PIXMA G6040.