Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

ДРУК

Новий етап творчості — якісний друк

Незалежно від того, чи ви плануєте новий бізнес, навчаєтесь в університеті чи допомагаєте дітям із новим проектом — з якісним другом все буде набагато легше.

Сучасні принтери значно потужніші. Від друку файлів з хмарних сховищ до друку з пристроїв підключених за допомогою Wi-Fi та доступу до сховищ із шаблонами — розкрийте всі переваги.

Дізнайтеся більше про креативний потенціал друку та про те, як принтер може допомогти вам підготуватися до наступного кроку.

Як організувати себе

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Принтери — це ідеальне рішення, яке дозволить заощаджувати на друку не поступаючись в якості. Незалежно від того, чи потрібно вам створити планер, щоб запланувати свої університетські завдання, календар формату A3 для відміток офіційних зустрічей або щотижневих списків справ, з вашого життя, ви можете легко знайти ці інструменти в Інтернеті безкоштовно.

Пошук в Інтернеті безкоштовних шаблонів для друку не займе багато часу. Наша програма Easy-Photo Print Editor має безліч різних календарів, деякі з яких навіть можна персоналізувати своїми власними зображеннями.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Скрасить сіру буденність

Займатися дітьми, особливо у погану погоду — надзвичайно важке завдання. Та навіть в такі дні принтери стануть у пригоді.

У розділі Fun with Kids! додатку Creative Park від Canon ви знайдете безкоштовні розмальовки, лабіринти та інші друковані матеріали для ігор. Матеріали із цього розділу допоможуть вам швидко перетворити дощовий день на сонячний. Ви можете змінювати шаблони для друку відповідно до власних бажань, використовуючи функцію редагування шаблонів.

"Займатися дітьми, особливо у погану погоду — надзвичайно важке завдання. Та навіть в такі дні принтери стануть у пригоді."

Якщо ви хочете зайняти дітей на довгий час, у додатку Creative Park ви знайдете широкий вибір ігор для друку, у тому числі матеріали для гри в бінго, кидання кілець і навіть набір шахів. Їх можна легко роздрукувати в домашніх умовах, і цей процес буде таким же веселим, як і сама гра.

На веб-сайті Creative Park ви знайдете безліч цікавих паперових робіт і 3D-моделей (іграшки, тварини, картки тощо), які можна друкувати прямо на домашньому принтері.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Облаштування оселі

Навчання в університеті також означає витрачати часу на те, щоб ваша студентська оселя була себе як дім. Чому б не скоротити витрати на прикраси та надрукувати ваші власні зображення?

Canon Zoemini це кишеньковий принтер, який призначений для роботи зі смарт пристроями. Це дозволяє друкувати зображення безпосередньо з мобільного пристрою, щоб ви могли одразу ж використати його в інтер’єрі.

Є багато економних способів відображення друкованих історій. Якщо вам не подобається використовувати шпагат або ви не хочете закріплювати знімки на корковій дошці, то ви можете спробувати зробити колаж зі своїх фотографій та помістити його в рамку або на полотно.

Принтер Canon PIXMA TS5350 ідеально підходить для творчих та рукодільних проектів. Він підтримує безліч видів носіїв: від знімних фотонаклейок і магнітного фотопаперу до паперу для термоперенесення на тканину й двостороннього матового паперу.. З програмами Easy-PhotoPrint Editor та Creative Park декорувати речі улюбленими знімками стало простіше, ніж будь-коли раніше.

Дізнатися більше

Дізнайтесь більше про програмне забезпечення PIXMA та як розкрити весь креативний потенціал вашого принтера Canon. Або ж, Дізнайтесь про всю лінійку щоб знайти свого друга для домашнього офісу та почати своє власне ремесло.

Написано Сашою Ньюбері (Sasha Newbury)

Схожі статті
A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Кращий принтер для домашнього офісу

З принтером Canon PIXMA TR 4640 працювати з дому дуже легко.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.

Printer fun for everyone

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розваги з принтером для кожного

Шість способів зарядити енергією свою оселю, родину та пристрої за допомогою принтера PIXMA.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів