Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

ДРУК

Новий етап творчості — якісний друк

Незалежно від того, чи ви плануєте новий бізнес, навчаєтесь в університеті чи допомагаєте дітям із новим проектом — з якісним другом все буде набагато легше.
Сучасні принтери значно потужніші. Від друку файлів з хмарних сховищ до друку з пристроїв підключених за допомогою Wi-Fi та доступу до сховищ із шаблонами — розкрийте всі переваги.
Дізнайтеся більше про креативний потенціал друку та про те, як принтер може допомогти вам підготуватися до наступного кроку.

Як організувати себе

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Принтери — це ідеальне рішення, яке дозволить заощаджувати на друку не поступаючись в якості. Незалежно від того, чи потрібно вам створити планер, щоб запланувати свої університетські завдання, календар формату A3 для відміток офіційних зустрічей або щотижневих списків справ, з вашого життя, ви можете легко знайти ці інструменти в Інтернеті безкоштовно.

Розділи Organised Student та Emma Studies мають безліч матеріалів для того, щоб тримати все під контролем.

Наша програма Easy-Photo Print Editor має безліч різних календарів, деякі з яких навіть можна персоналізувати своїми власними зображеннями.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Скрасить сіру буденність

Займатися дітьми, особливо у погану погоду — надзвичайно важке завдання. Та навіть в такі дні принтери стануть у пригоді.

За допомогою Happiness is Homemade ви можете легко надрукувати слова, вікторини та розмальовки, які додадуть світла під час дощу.

"Займатися дітьми, особливо у погану погоду — надзвичайно важке завдання. Та навіть в такі дні принтери стануть у пригоді."

Якщо ви хочете, щоб діти були зайняті довше, то чому б не роздрукувати їм гру. Конструктор Lego надихнув на створення пазлів, можна легко роздрукувати в домашніх умовах, та в них буде так само весело грати.

Також, Creative Park має безліч веселих паперових робіт, які можна друкувати прямо на вашому домашньому принтері: іграшки, ігри, карти, тощо.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Облаштування оселі

Навчання в університеті також означає витрачати часу на те, щоб ваша студентська оселя була себе як дім. Чому б не скоротити витрати на прикраси та надрукувати ваші власні зображення?

Canon Zoemini це кишеньковий принтер, який призначений для роботи зі смарт пристроями. Це дозволяє друкувати зображення безпосередньо з мобільного пристрою, щоб ви могли одразу ж використати його в інтер’єрі.

Є багато економних способів відображення друкованих історій. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час на перевірку кожного, то спробуйте Cool Mom Tech’s довідку про те, як краще відображати фотографії.

Дізнатися більше

Дізнайтесь більше про програмне забезпечення PIXMA та як розкрити весь креативний потенціал вашого принтера Canon. Або ж, дізнайтесь про всю лінійку щоб знайти свого друга для домашнього офісу та почати своє власне ремесло.

Написано Сашою Ньюбері (Sasha Newbury)

Схожі статті
A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

ТВОРЧІ ІДЕЇ ДЛЯ ДРУКУ

Шість дивовижних речей, про які ви точно не знали, що можете зробити з власним принтером

Творчий настрій допоможе вам створювати власні різдвяні подарунки, прикраси та ігри в цей святковий сезон. Всі шаблони можна безкоштовно завантажувати та друкувати.

A selection of colourful home-printed cards and other items on a wall.

ДРУК

П’ять типів людей, кому дійсно потрібен принтер: чи належите ви до них?

Хто ви: творчі особистості, власники бізнесу чи хтось із переліку нижче? Ви багато втрачаєте, якщо не використовуєте правильний принтер. І ось чому

Схожі статтіНатхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів

Подібна продукція