Christine Sonvilla looking through printed copies of photographs scattered on a table.

ДРУК

Зображення, які не залишають байдужими: чому друк такий важливий?

Якщо ви хочете поліпшити свої навички фотографування, дуже важливо навчитися визначати характеристики зображень, які вам подобаються або не подобаються, і аспекти, які можна покращити. Найпростіший спосіб досягти цієї мети — роздрукувати фізичну копію фотографії, яка дозволить оцінити кольори і якість зображення та яку ви зможете уважно вивчити, тримаючи в руці.

Понад десять років Крістін та її чоловік Марк Граф займаються фотографуванням диких тварин, акцентуючи увагу на питаннях захисту природи. Їх роботи публікуються в книгах і журналах по всьому світу, у тому числі в National Geographic.

«Роздрукована фотографія виглядає інакше, ніж на екрані, — каже Крістін, — і тому дуже важливо роздруковувати фотографії, адже це дозволяє поглянути на них по-новому. Зрозумійте, що саме вам подобається і не подобається на зображенні, а потім використайте це під час наступної зйомки. Дізнайтеся, як виправляти будь-які помилки, які ви помітили. Чим частіше ви будете робити так, тим швидше набудете потрібних знань і навичок».

«Вплив роздрукованого зображення завжди буде більшим, ніж вплив цифрових зображень, розміщених в Інтернеті або на платформах соціальних мереж, де кожен день з’являються тисячі фотографій, — додає Марк. — У роздрукованих зображеннях є щось особливе».

Christine and Marc stand by a printed version of one of their shots displayed as part of an outdoor exhibition in a forest.
Крістін і Марк експериментують з інноваційними способами демонстрації своїх робіт, у тому числі на відкритих виставках, які дозволяють людям відчути єдність із природою в безпосередньо природному середовищі, а не тільки через зображення. Тому відбитки мають бути великими, якісними, яскравими й привабливими.

Для друку в домашніх умовах ідеально підійде стильний бездротовий принтер 3-в-1 серії Canon PIXMA TS8340. Завдяки наявності шести роздільних чорнильниць і технології Canon FINE цей багатофункціональний принтер формату A4 дозволяє друкувати фотографії лабораторної якості, а також обробляти робочі проекти й влаштовувати сімейні розваги. Використання чорнил Canon ChromaLife100 гарантує, що ваші роздруківки, які зберігаються в альбомі, не втратять свій первинний вигляд навіть через 100 років. Принтер навіть оснащений гніздом для SD-карти, тому ви можете друкувати прямо з карти пам’яті.

Але як вибір принтера може вплинути на поліпшення ваших фотографій? Крістін і Марк діляться своїм професійним досвідом.

Представте зображення в новому світлі

A Canon   Colorado 1640 printing out a large-scale shot of a brown bear in a forest.
Коли Крістін і Марку потрібно роздрукувати фотографії в натуральну величину, вони покладаються на професійний принтер Colorado 1640.

Завдяки друку ви можете ділитися своїми найулюбленішими знімками, не використовуючи USB-носії. Чому б не зробити альбом зі своїх найкращих знімків і не показати його друзям? Роздруковані зображення набувають більшої цінності, особливо якщо підносити їх як подарунки.

«Часто, дивлячись на роздруковану фотографію, ви будете говорити: "Не можу повірити, що це фотографія"», — говорить Крістін.

Крістін і Марк часто влаштовують виставки своїх робіт і використовують Canon imagePROGRAF Pro-1000 для друку й оцінки зображень, адже цей принтер дозволяє друкувати зображення у форматі до А2, а завдяки 12-ти кольоровій системі забезпечує точність передачі кольорів. Для виконання більш складних завдань, що вимагають універсальності, наприклад друку графічних зображень розміром із банер або професійного друку зображень багатьох тварин у натуральну величину, що знаходяться під загрозою зникнення, таких як гірські ведмеді й великі кішки, пара обирає принтер Colorado 1640.

Роздруковані зображення стимулюють виявлення думок

A close up shot of a red squirrel on the driveway to a stately manor in Vienna.
Процес вибору фотографій для друку — незалежно від того, чи друкуєте ви картини, щоб повісити на стіну або демонструвати їх на виставці — навчить вас відрізняти хороші зображення від поганих.

Іноді просування вперед вимагає повернення назад, а поліпшення навичок фотографування вимагає чесності в оцінці своєї роботи. Використання принтера серії Canon PIXMA TS8340 може допомогти в цьому.

Вивчення серії знімків із метою вибору зображення для друку дозволяє відточити майстерність у визначенні того, які атрибути роблять зображення хорошим. Якщо ви все ще не впевнені, просто зверніться до інших людей, як радить Марк.

«Найкращі відгуки, хороші й погані, ми чуємо тоді, коли демонструємо наші роздруковані зображення на виставках, — говорить він. — Увага глядачів сконцентрована на, наприклад, десяти зображеннях, а не сотнях, які публікуються в Instagram. Звуження зони уваги дозволяє їм оцінювати фотографії більш серйозно й ґрунтовно. Люди більш чесні у вираженні своїх думок, що, з огляду на контекст нашої діяльності (фотографування з метою привернення уваги до проблем охорони природи), дуже важливо».

Передача неймовірних кольорів

Wildlife photos by Christine Sonvilla and Marc Graf on display in an outdoor exhibition in a forest.
Фотографії Крістін і Марка, роздруковані у великому форматі на принтері Colorado 1640 з інноваційною технологією UVgel, залишаються чіткими та яскравими, навіть коли виставляються на відкритому просторі.

Однією з основних проблем, пов’язаних із публікацією зображень в Інтернеті, є відсутність у вас розуміння того, як інші сприймають вашу роботу і, зокрема, як виглядають кольори. Використання принтера серії Canon PIXMA TS8340 із системою чорнил ChromaLife100 гарантує, що ваші фотографії в альбомі збережуть свою якість і яскравість навіть через 100 років*.

«Одна з причин, чому ми обираємо принтери Canon, полягає в тому, що вони забезпечують довговічність кольорового друку, — каже Крістін. — Навіть через рік наші знімки, які виставлені на вулиці та які піддаються впливу ультрафіолетового випромінювання, виглядають так, як ніби вони були надруковані лише день тому, і завдяки цьому ми можемо повторно використовувати відбитки з наших виставок рік за роком».

Автор: Наталі Дентон (Natalie Denton)


* На основі результатів прискореного тестування Canon, яке проводилося в темному місці в умовах контрольованої температури, вологості й газу, схожих на умови зберігання в альбомі з пластиковими сторінками. Компанія Canon не може гарантувати довговічність відбитків; результати можуть відрізнятися залежно від надрукованого зображення, часу висихання, умов відображення/зберігання і факторів навколишнього середовища.

Схожі статті
The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.

A squirrel looks up, paws in front of its body, surrounded by a field of white daisies and lush green grass up to its shoulders.

ФОТОГРАФІЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ

Цілеспрямована зйомка: фотографуйте природу й змінюйте світ на краще

Крістін Сонвілла (Christine Sonvilla) та Марк Граф (Marc Graf) діляться своїми основними порадами щодо фотографування дикої природи та щодо підвищення обізнаності на тему охорони навколишнього середовища.

A before and after image of a marshy landscape, unedited on the left and in black and white on the right.

ОСНОВИ РЕДАГУВАННЯ

Як редагувати зображення пейзажів для друку?

Техніки редагування, які перетворять ваші мальовничі фотографії на витвори мистецтва.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів