Christine Sonvilla looking through printed copies of photographs scattered on a table.

ДРУК

Зображення, які не залишають байдужими: чому друк такий важливий?

Якщо ви хочете поліпшити свої навички фотографування, дуже важливо навчитися визначати характеристики зображень, які вам подобаються або не подобаються, і аспекти, які можна покращити. Найпростіший спосіб досягти цієї мети — роздрукувати фізичну копію фотографії, яка дозволить оцінити кольори і якість зображення та яку ви зможете уважно вивчити, тримаючи в руці.

Понад десять років Крістін та її чоловік Марк Граф займаються фотографуванням диких тварин, акцентуючи увагу на питаннях захисту природи. Їх роботи публікуються в книгах і журналах по всьому світу, у тому числі в National Geographic.

«Роздрукована фотографія виглядає інакше, ніж на екрані, — каже Крістін, — і тому дуже важливо роздруковувати фотографії, адже це дозволяє поглянути на них по-новому. Зрозумійте, що саме вам подобається і не подобається на зображенні, а потім використайте це під час наступної зйомки. Дізнайтеся, як виправляти будь-які помилки, які ви помітили. Чим частіше ви будете робити так, тим швидше набудете потрібних знань і навичок».

«Вплив роздрукованого зображення завжди буде більшим, ніж вплив цифрових зображень, розміщених в Інтернеті або на платформах соціальних мереж, де кожен день з’являються тисячі фотографій, — додає Марк. — У роздрукованих зображеннях є щось особливе».

Christine and Marc stand by a printed version of one of their shots displayed as part of an outdoor exhibition in a forest.
Крістін і Марк експериментують з інноваційними способами демонстрації своїх робіт, у тому числі на відкритих виставках, які дозволяють людям відчути єдність із природою в безпосередньо природному середовищі, а не тільки через зображення. Тому відбитки мають бути великими, якісними, яскравими й привабливими.

Для друку в домашніх умовах ідеально підійде стильний бездротовий принтер 3-в-1 серії Canon PIXMA TS8340. Завдяки наявності шести роздільних чорнильниць і технології Canon FINE цей багатофункціональний принтер формату A4 дозволяє друкувати фотографії лабораторної якості, а також обробляти робочі проекти й влаштовувати сімейні розваги. Використання чорнил Canon ChromaLife100 гарантує, що ваші роздруківки, які зберігаються в альбомі, не втратять свій первинний вигляд навіть через 100 років. Принтер навіть оснащений гніздом для SD-карти, тому ви можете друкувати прямо з карти пам’яті.

Але як вибір принтера може вплинути на поліпшення ваших фотографій? Крістін і Марк діляться своїм професійним досвідом.

Представте зображення в новому світлі

A Canon   Colorado 1640 printing out a large-scale shot of a brown bear in a forest.
Коли Крістін і Марку потрібно роздрукувати фотографії в натуральну величину, вони покладаються на професійний принтер Colorado 1640.

Завдяки друку ви можете ділитися своїми найулюбленішими знімками, не використовуючи USB-носії. Чому б не зробити альбом зі своїх найкращих знімків і не показати його друзям? Роздруковані зображення набувають більшої цінності, особливо якщо підносити їх як подарунки.

«Часто, дивлячись на роздруковану фотографію, ви будете говорити: "Не можу повірити, що це фотографія"», — говорить Крістін.

Крістін і Марк часто влаштовують виставки своїх робіт і використовують Canon imagePROGRAF Pro-1000 для друку й оцінки зображень, адже цей принтер дозволяє друкувати зображення у форматі до А2, а завдяки 12-ти кольоровій системі забезпечує точність передачі кольорів. Для виконання більш складних завдань, що вимагають універсальності, наприклад друку графічних зображень розміром із банер або професійного друку зображень багатьох тварин у натуральну величину, що знаходяться під загрозою зникнення, таких як гірські ведмеді й великі кішки, пара обирає принтер Colorado 1640.

Роздруковані зображення стимулюють виявлення думок

A close up shot of a red squirrel on the driveway to a stately manor in Vienna.
Процес вибору фотографій для друку — незалежно від того, чи друкуєте ви картини, щоб повісити на стіну або демонструвати їх на виставці — навчить вас відрізняти хороші зображення від поганих.

Іноді просування вперед вимагає повернення назад, а поліпшення навичок фотографування вимагає чесності в оцінці своєї роботи. Використання принтера серії Canon PIXMA TS8340 може допомогти в цьому.

Вивчення серії знімків із метою вибору зображення для друку дозволяє відточити майстерність у визначенні того, які атрибути роблять зображення хорошим. Якщо ви все ще не впевнені, просто зверніться до інших людей, як радить Марк.

«Найкращі відгуки, хороші й погані, ми чуємо тоді, коли демонструємо наші роздруковані зображення на виставках, — говорить він. — Увага глядачів сконцентрована на, наприклад, десяти зображеннях, а не сотнях, які публікуються в Instagram. Звуження зони уваги дозволяє їм оцінювати фотографії більш серйозно й ґрунтовно. Люди більш чесні у вираженні своїх думок, що, з огляду на контекст нашої діяльності (фотографування з метою привернення уваги до проблем охорони природи), дуже важливо».

Передача неймовірних кольорів

Wildlife photos by Christine Sonvilla and Marc Graf on display in an outdoor exhibition in a forest.
Фотографії Крістін і Марка, роздруковані у великому форматі на принтері Colorado 1640 з інноваційною технологією UVgel, залишаються чіткими та яскравими, навіть коли виставляються на відкритому просторі.

Однією з основних проблем, пов’язаних із публікацією зображень в Інтернеті, є відсутність у вас розуміння того, як інші сприймають вашу роботу і, зокрема, як виглядають кольори. Використання принтера серії Canon PIXMA TS8340 із системою чорнил ChromaLife100 гарантує, що ваші фотографії в альбомі збережуть свою якість і яскравість навіть через 100 років*.

«Одна з причин, чому ми обираємо принтери Canon, полягає в тому, що вони забезпечують довговічність кольорового друку, — каже Крістін. — Навіть через рік наші знімки, які виставлені на вулиці та які піддаються впливу ультрафіолетового випромінювання, виглядають так, як ніби вони були надруковані лише день тому, і завдяки цьому ми можемо повторно використовувати відбитки з наших виставок рік за роком».

Автор: Наталі Дентон (Natalie Denton)


* На основі результатів прискореного тестування Canon, яке проводилося в темному місці в умовах контрольованої температури, вологості й газу, схожих на умови зберігання в альбомі з пластиковими сторінками. Компанія Canon не може гарантувати довговічність відбитків; результати можуть відрізнятися залежно від надрукованого зображення, часу висихання, умов відображення/зберігання і факторів навколишнього середовища.

Схожі статті

Подібна продукція

Схожі статтіНатхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів